YautjaQueen
YautjaQueen
  12 maja 2011 (pierwszy post)

Ok. Trzymając się mody - tym razem ja pochwalę się swoim ideałem mężczyzny. Drogie Panie - przedstawiam wam Viggo Mortensena. W Polsce najbardziej jest znany z roli Aragorna z filmu "Władca Pierścieni". W moich oczach - kwintesencja męskości (nawet bez trzydniowego zarostu). ;)

1.

2.

3.

4.

5.

Jak go oceniacie w skali... powiedzmy od 1 do 6?

Jasmina
Jasmina
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak go oceniacie w skali... powiedzmy od 1 do 6?

2- nie widzi mi się :nie:
say0something
Posty: 151 (po ~112 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
say0something
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo nie o urodę tutaj się rozchodzi. ;)

Nie mój typ, lepiej?
Glaubenskrieger
Glaubenskrieger
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: byloby nudno, - nie przesadzajmy ;)

to ja wolę nudę, niż odruchy wymiotne na widok większości samców.
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to ja wolę nudę, niż odruchy wymiotne na widok większości samców

O to to to... właśnie :)
deeev
deeev
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: O to to to... właśnie :)


Konto usunięte
Konto usunięte: to ja wolę nudę, niż odruchy wymiotne na widok większości samców.


widze ze ktos tu jest uprzedzony do plci przeciwnej...
jakies feministyczne zapedy macie ?? czy co ?? :P
co takiego odrazajacego jest w facetach ogolnie rzecz biorac, chetnie poczytam ?? ;)
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: widze ze ktos tu jest uprzedzony do plci przeciwnej...

W którym miejscu to napisałam?

Konto usunięte
Konto usunięte: jakies feministyczne zapedy macie ??

Skądże znowu.

Konto usunięte
Konto usunięte: co takiego odrazajacego jest w facetach ogolnie rzecz biorac, chetnie poczytam ??

Chodzi o to, że coraz więcej facetów jest zniewieściałych a to mi się nie podoba. Pan wyżej wygląda jak facet a nie jak obojnak. Tyle.
deeev
deeev
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chodzi o to, że coraz więcej facetów jest zniewieściałych a to mi się nie podoba. Pan wyżej wygląda jak facet a nie jak obojnak. Tyle.


dlaczego zniewiescialych ?? jakies argumenty ??
say0something
Posty: 151 (po ~112 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
say0something
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co takiego odrazajacego jest w facetach ogolnie rzecz biorac, chetnie poczytam ?? ;)

Obcisłe podkoszulki na wymuskanym 'mięśniatym' ciałku, spojrzenie maczo spod okularków i bujanie barami podczas chodzenia
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dlaczego zniewiescialych ??

Ich się trzeba pytać a nie mnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: jakies argumenty ??

Widzę co chodzi po ulicach. Wybacz, ale nie chce mi się drążyć tematu a na pytanie w temacie już się wypowiedziałam :)
deeev
deeev
  12 maja 2011
say0something
say0something: Obcisłe podkoszulki na wymuskanym 'mięśniatym' ciałku, spojrzenie maczo spod okularków i bujanie barami podczas chodzenia


zgodzilbym sie gdyby kazdy taki byl... nie kazdy takie przeciez musi byc...
a ci ktorzy tacy sa (znam takich osobiscie) wcale nie zgrywaja sie... tylko po prostu takie wrazenie sprawiaja, a sa calkiem fajnymi i porzadnymi ludzmi... poza nielicznymi wyjatkami... zarowno wsrod kobiet jak i wsrod mezczyzn nie ma idealow
deeev
deeev
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Widzę co chodzi po ulicach


spoko, jak uwazasz... tak czy tak to jest powierzchowna ocena tylko, nie zapominaj o tym...
say0something
Posty: 151 (po ~112 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
say0something
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zgodzilbym sie gdyby kazdy taki byl... nie kazdy takie przeciez musi byc...

Nikt nie napisał, że każdy jest

Konto usunięte
Konto usunięte: zarowno wsrod kobiet jak i wsrod mezczyzn nie ma idealow

Niepotrzebnie dopisujesz sobie jakieś teorie, nikt nie szuka ideału tylko faceta, który jest męski a nie spedalony albo zmanierowany, a ocenianie po pozorach to inna sprawa, niemniej ja z gogusiem nie chciałabym się zadawać
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: spoko, jak uwazasz...

Gadamy o wyglądzie, nie o charakterze.

Konto usunięte
Konto usunięte: tak czy tak to jest powierzchowna ocena tylko, nie zapominaj o tym...

Fajnie, że uważasz mnie za kretynkę :] Powtórzę: gadamy o wyglądzie a nie o charakterze.
mmaryjka
mmaryjka
  12 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Fajnie, że uważasz mnie za kretynkę :] Powtórzę: gadamy o wyglądzie a nie o charakterze.

ty to w ogóle nie masz prawa głosu! masz już męża i dziecko i inni nie powinni cię obchodzić:p
deeev
deeev
  12 maja 2011
say0something
say0something: Niepotrzebnie dopisujesz sobie jakieś teorie, nikt nie szuka ideału tylko faceta, który jest męski a nie spedalony albo zmanierowany, a ocenianie po pozorach to inna sprawa, niemniej ja z gogusiem nie chciałabym się zadawać


faceci tez lubia kobiece okazy, i czesto takich poszukuja, ale w przyrodzie coraz mniej tego typu jednostek... ideal to byla przenosnia, - co do spedalonego czy zmanierowanego, nie mnie to oceniac... jesli ktos swoim zachowaniem przede wszystkim takie zapedy wykazuje a do tego dochodzi jakis pseudo styl, to ok kolesia mozna uznac za 'zdegenerowanego' w pewnym sensie... a pozory czesto myla i tyle...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.