xOczyPelneLezx
xOczyPelneLezx
  7 maja 2011 (pierwszy post)

Hej ;)
Postanowiłam nabyć podkład Revlon Colorstay do skóry tłustej i mieszanej 330 Natural Tan.
Mam kilka pytań w związku z tym ;)
Q1: Czy ten ocień nie wpada w różowy?
Q2: Jaki puder "zgra się" z nim?

Pozdrawiam- Karolcik :bye:

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  8 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jakie są zalety a jakie wady? : )

ładnie wyrównuje koloryt, nie tworzy maski, duża gama odcieni,

ale jest dosyć płynny, więc nie każdemu może odpowiadać konsystencja :)
Darunia511
Darunia511
  8 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Postanowiłam nabyć podkład Revlon Colorstay do skóry tłustej i mieszanej 330 Natural Tan. Mam kilka pytań w związku z tym ;) Q1: Czy ten ocień nie wpada w różowy? Q2: Jaki puder "zgra się" z nim?

Bardzo fajny podkład, ja używam bez pudru, jak musze to Manhattan, Bourjois, a jak mnie stać akurat to Isa Dora.
madzia2143
madzia2143
  9 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale jest dosyć płynny, więc nie każdemu może odpowiadać konsystencja :)

coś a'la new affinitone od maybelline? bo on też jest dość taki płynny, tylko ciekawa jestem czy bardziej ;)
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  9 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: coś a'la new affinitone od maybelline? bo on też jest dość taki płynny, tylko ciekawa jestem czy bardziej ;)

Nie używałam, więc nie mam porównania.

Generalnie teraz kosztuje coś koło 42 zł w rossmanie, bo zrobili promocję na urodziny rossmana :)
Jasmina
Jasmina
  9 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jakie są zalety a jakie wady? : )

Jest lekki, ale bardziej kryje niż Affinitone. Daje naturalny efekt na twarzy. Matuje i ogólnie przyjemny podkład.
madzia2143
madzia2143
  11 maja 2011
Jasmina
Jasmina: bardziej kryje niż Affinitone.

w takim razie trzeba zacząć zbierać kasiorkę :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.