xOczyPelneLezx
xOczyPelneLezx
  7 maja 2011 (pierwszy post)

Hej ;)
Postanowiłam nabyć podkład Revlon Colorstay do skóry tłustej i mieszanej 330 Natural Tan.
Mam kilka pytań w związku z tym ;)
Q1: Czy ten ocień nie wpada w różowy?
Q2: Jaki puder "zgra się" z nim?

Pozdrawiam- Karolcik :bye:

Jasmina
Jasmina
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Q1: Czy ten ocień nie wpada w różowy?

Absolutnie nie :nie:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 maja 2011

ja podbijam, te podkłady sa fajne?

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaki puder "zgra się" z nim?

Każdy transparentny.
Jasmina
Jasmina
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja podbijam, te podkłady sa fajne?

Są naprawdę fajne, ale dość ciężkie :)
madzia2143
madzia2143
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja podbijam, te podkłady sa fajne?

kupiłam i żałuję, bo mi się zrobiła totalna rewolucja na twarzy - bardzo ciężkie. I trudno je domyć. Nie wiem czy tylko ja miałam z tym taki problem? Moja toaleta twarzy wyglada tak:
1.mleczko do demakijazu
2.żel do mycia twarzy
3.tonik i -> (czasem peeling)
5. krem do twarzy i pod oczy.

a przy tym podkładzie musiałam 3 razy wszystko powtarzać, każdą czynność :woot: sprzedałam go koleżance, i gdy tylko kupiłam inny problemy z cerą zniknęły.
pijana
pijana
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a przy tym podkładzie musiałam 3 razy wszystko powtarzać, każdą czynność

Ale masakra :| A jakiego teraz używasz ?
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  7 maja 2011

Ja się przekonałam do Loreala True Match.
Dużo odcieni, całkiem ładnie wyrównuje koloryt skóry :)

animka
animka
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Postanowiłam nabyć podkład Revlon Colorstay do skóry tłustej i mieszanej 330 Natural Tan.

nie wiem jak jest z 330, ale 300 lekko wpada w róż, natomiast 180 lekko w żółty.

Konto usunięte
Konto usunięte: Q2: Jaki puder "zgra się" z nim?

puder na ten podkład nie jest w ogóle potrzebny, także spokojnie możesz sobie odpuścić :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy tylko ja miałam z tym taki problem? Moja toaleta twarzy wyglada tak:

:O ja mam już 3 słoiczek i nie mam najmniejszego problemu z demakijażem, zmywam go jedynie płynem do demiakijażu z ziaji i potem tylko żelem do twarzy poprawiam, kiedy przemywam twarz tonikiem, nie ma na nim juz śladu podkładu...
animka
animka
  7 maja 2011
animka
animka: nie ma na nim juz śladu podkładu..

:and: *na płatku kosmetycznym nie ma śladu podkładu.
madzia2143
madzia2143
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale masakra :| A jakiego teraz używasz ?

teraz używam z Maybelline New Affinitone. Ale chcę zmienić bo słabo kryje, ale podoba mi się w nim to, że jest lekki i nie obciąża mi cery :) zastanawiałam się nad podkładami z Manhattanu bo podobno fajnie kryją, ale z odcieniami jest problem ;/

animka
animka: :O ja mam już 3 słoiczek i nie mam najmniejszego problemu z demakijażem, zmywam go jedynie płynem do demiakijażu z ziaji i potem tylko żelem do twarzy poprawiam, kiedy przemywam twarz tonikiem, nie ma na nim juz śladu podkładu...

kurcze, nie wiem o co chodzi ;/
Jasmina
Jasmina
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja się przekonałam do Loreala True Match.

Mój ulubiony podkład :)
pijana
pijana
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: teraz używam z Maybelline New Affinitone. Ale chcę zmienić bo słabo kryje, ale podoba mi się w nim to, że jest lekki i nie obciąża mi cery :) zastanawiałam się nad podkładami z Manhattanu bo podobno fajnie kryją, ale z odcieniami jest problem ;/

Polecam Toleriane La Roche-Posay albo Lasting Performance od Max Factor, chyba, że jesteś tak blada jak ja, to dobrego odcienia nie znajdziesz :nie: Ja mieszam z białym podkładem.
madzia2143
madzia2143
  8 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lasting Performance od Max Factor

nie jest też tak ciężki jak Revlon? bo słyszałam że tak, a nie chce mieć kolejnej rewolucji na twarzy ;/

Jasmina
Jasmina: AvantQueTuDis: Ja się przekonałam do Loreala True Match. Mój ulubiony podkład :)

jakie są zalety a jakie wady? : )
pijana
pijana
  8 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie jest też tak ciężki jak Revlon? bo słyszałam że tak, a nie chce mieć kolejnej rewolucji na twarzy ;/

Oj nie wiem, bo nie używałam Revlonu, ale wg mnie LP jest dość lekki, nie czuć go na twarzy, a dobrze kryje i jest trwały.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.