Jasmina
Jasmina
  6 maja 2011 (pierwszy post)

Witam :)

Typ urody lalki Barbie wśród kobiet czym dla Was się charakteryzuje ?
Macie wśród znajomych kobiety o takiej urodzie ?
Czy dla Was to jest ideał kobiecej urody ?
Czy zawsze musi kojarzyć się z ,,plastikiem" ?
I najważniejsze pytanie, według Was w ogóle istnieje taka uroda ?

Zapraszam do dyskusji :)

mmaryjka
mmaryjka
  7 maja 2011

i tak wszystkie skończą tak, więc nie ma co się podniecać.

swoją drogą gdyby ktoś mnie porównał do barbie to chyba byłabym załamana.

Jasmina
Jasmina
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i tak wszystkie skończą tak, więc nie ma co się podniecać.

:rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: swoją drogą gdyby ktoś mnie porównał do barbie to chyba byłabym załamana.

A to takie złe jest ? :>
mmaryjka
mmaryjka
  7 maja 2011
Jasmina
Jasmina: A to takie złe jest ?

nie chciałabym być porównana do kawałka plastiku, który tak czy siak w pewien sposób był karykaturą kobiety, wzorowany na prostytutce. na szczęście do barbie wiele mi brakuje
mmaryjka
mmaryjka
  7 maja 2011

zaczynając od figury bo nie ma na świecie kobiety o figurze stricte barbie;d

Jasmina
Jasmina
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie chciałabym być porównana do kawałka plastiku, który tak czy siak w pewien sposób był karykaturą kobiety, wzorowany na prostytutce. na szczęście do barbie wiele mi brakuje

Zazwyczaj typowe kobiety o urodzie przypominającą Barbie są plastikowe i kiczowate. Ale są też takie co maja delikatną, lalkowatą urodę i to jest super :zakochany:

Konto usunięte
Konto usunięte: zaczynając od figury bo nie ma na świecie kobiety o figurze stricte barbie;d

To prawda, na pewno nie naturalnie ;)
mmaryjka
mmaryjka
  7 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Ale są też takie co maja delikatną, lalkowatą urodę i to jest super

wiem o co chodzi, ale dla mnie np. gemmy ward nie porównałabym do barbie. jest inna niż wszystkie, inna czego nie spotyka się na co dzień, ale jednak dla mnie to zupełnie nie jest barbie

Jasmina
Jasmina: To prawda, na pewno nie naturalnie

nawet 'żywej barbie' daleko do prawdziwej figury barbie. zresztą chyba nawet chirurg takiej nie zrobi
Jasmina
Jasmina
  7 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiem o co chodzi, ale dla mnie np. gemmy ward nie porównałabym do barbie. jest inna niż wszystkie, inna czego nie spotyka się na co dzień, ale jednak dla mnie to zupełnie nie jest barbie

Może akurat ona nie, faktycznie. Ale widziałam kiedyś na necie 2 takie jak Barbie, a były naprawdę śliczne :)

Konto usunięte
Konto usunięte: nawet 'żywej barbie' daleko do prawdziwej figury barbie. zresztą chyba nawet chirurg takiej nie zrobi

Nie no ta jest okropna :and: Przerysowana.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.