Jasmina
Jasmina
  6 maja 2011 (pierwszy post)

Witam :)

Typ urody lalki Barbie wśród kobiet czym dla Was się charakteryzuje ?
Macie wśród znajomych kobiety o takiej urodzie ?
Czy dla Was to jest ideał kobiecej urody ?
Czy zawsze musi kojarzyć się z ,,plastikiem" ?
I najważniejsze pytanie, według Was w ogóle istnieje taka uroda ?

Zapraszam do dyskusji :)

Kusza
Kusza
  6 maja 2011
naaats
naaats: Ja podam tutaj za przykład bardzo popularną ostatnio panią z alleg

ma idealną figurę. No i byłaby bardzo ładna, gdyby tak nie krzywdzili jej makijażem i tymi fryzurami..
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  6 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A to wrzucanie zdjęć ludzi znanych z widzenia w celu wyśmiania ich tutaj to już zupełna kpina. Wracajcie do strzyżenia i gotowania. Wredne istoty.

ale Ty jestes pusty :ziew:
latynoska6
latynoska6
  6 maja 2011

I kolejny dowód ze nikt cie tutaj nie chce haha ty na górze

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  6 maja 2011

Barbie niestety kojarzą się negatywnie ze względu na ich przerysowane wersje - zbyt dużo solarium, tipsy, dziwaczny blond, ogólnie plastik.

Zadziora
Zadziora
  6 maja 2011

Jak to mówią awangarda w budownictwie - pustak z plastiku ;]



Już wolę Jolantę :rock:

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  6 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I kolejny dowód ze nikt cie tutaj nie chce haha ty na górze

chyba nie wiesz, o czym piszesz dziecko ;] co ma tu coś do chcienia? czy ktos chce czy nie chce ja tu będe wiec nie wiem o czym mowisz, btw nie zauwazylam 'ze nikt cie tutaj nie chce', a folkemon nie pojechał mi tylko wszystkim tutaj dziewczynom, tobie tez ;] zajmij sie gotowaniem.
latynoska6
latynoska6
  6 maja 2011

a ty nie umiesz zrozumiec ze jestes smieszna juz mi kiedys nawet jedna laska pisala ze ma niezly ubaw z ciebie paniusia co niby wzystko wie z krzyym ryjem boze jak ja na ciebie nie moge patrzecc tak mi dzialasz na nerwy a jestes taka brzydka ze zla dobra juz chyba przestane zagladac na to forum zegnam komentarze zbedn e

pijana
pijana
  6 maja 2011
Jasmina
Jasmina: Typ urody lalki Barbie wśród kobiet czym dla Was się charakteryzuje ? Macie wśród znajomych kobiety o takiej urodzie ? Czy dla Was to jest ideał kobiecej urody ? Czy zawsze musi kojarzyć się z ,,plastikiem" ? I najważniejsze pytanie, według Was w ogóle istnieje taka uroda ?

Skóra wypieczona na solarium, krótkie, obcisłe, różowe i białe ubrania, włosy długie w kolorze platyny, przy boku jakiś dresik lub żeluś z tribalem na ramieniu
Mam, ma jakieś... 60 lat ? Ale nie jest przesadzona, wygląda nienajgorzej.
Antyideał !
Chyba nie zawsze...
Owszem
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  6 maja 2011
Zadziora
Zadziora: Już wolę Jolantę

Ale proszę się nie śmiać z Joli, ona już oświadczyła, że " zrywa z tipsami " :ziober2:

Oto nowy wizerunek :DD

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  6 maja 2011


Jak nie ona, co nie ?

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  6 maja 2011

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Zadziora
Zadziora
  6 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: latynoska6

Nie prowokuj!

naaats
naaats: Oto nowy wizerunek :DD

Kurde jaki lachon :D ale tej sieczki w głowie nie zmieni :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  6 maja 2011
Zadziora
Zadziora: Kurde jaki lachon :D ale tej sieczki w głowie nie zmieni :D

a wiesz ze ona miala podpisana bodajze 2-3 letnia umowe z tvn lub polsatem (nie pamietam) ze bedzie udawac taka glupia i byc takim plastikiem? kilkaset tysiecy za to zgarnela i miala zapewniona wygrana w Bigbrotherze.
Zadziora
Zadziora
  6 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a wiesz ze ona miala podpisana bodajze 2-3 letnia umowe z tvn lub polsatem (nie pamietam) ze bedzie udawac taka glupia i byc takim plastikiem? kilkaset tysiecy za to zgarnela i miala zapewniona wygrana w Bigbrotherze.

Właśnie teraz mi moja współlokatorka powiedziała o czym nie wiedziałam :ziober2: Także podziwiam, że przez tyle czasu nas wszystkich nabrała :D Przynajmniej mnie ha!
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  6 maja 2011
Zadziora
Zadziora: Właśnie teraz mi moja współlokatorka powiedziała o czym nie wiedziałam Także podziwiam, że przez tyle czasu nas wszystkich nabrała :D Przynajmniej mnie ha!

noo dobra jest ;P dobrze sie w role wczuła albo jest troche taka głupia, nie chodzi mi o mądrośc tylko o zachowanie;P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.