Fiona
Fiona
  4 maja 2011 (pierwszy post)
Hej ;)
Znacie jakieś sprawdzone produkty do twarzy i dekoltu poprawiające wygląd skóry?
Moja skóra jakby starzała się szybciej ode mnie.. nie znam się na kosmetykach, więc proszę o radę. Jakie produkty polecilibyście?
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  4 maja 2011
Pyś :* :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

folkemon
folkemon
  4 maja 2011

Wiecie jak Spacja pisze posty, powiem Wam.

1. wpisanie tematu w google: Poprawa wyglądu cery
2. wybór czegoś z wyników, w tym wypadku nr 6, pierwszy artykuł
3. zmiana treści by było niby, że to jej

WYNIK:

Konto usunięte
Konto usunięte: By generalnie poprawić stan cery, zaleca się napary miętowe z glinką. Łyżeczkę sproszkowanej glinki trzeba rozpuścić i starannie wymieszać z 200 ml herbatki. Niestety, pełne efekty widoczne dopiero po ok. miesiącu regularnego picia rano i wieczorem.

porównajmy:
Konto usunięte
Konto usunięte: By poprawić generalny stan cery można stosować napary miętowe z glinką. Łyżeczkę sproszkowanej glinki rozpuszczamy i bardzo dokładnie mieszamy z około 200ml herbaty. Taki napar pijemy dwa razy dziennie. Rano i wieczorem. Niestety pełne efekty są widoczne dopiero po miesiącu regularnego picia naparu.
agoosiaaa
agoosiaaa
  4 maja 2011

kopiowac testy z google i wklejac jako wlasne, tak przegrac.

Fiona
Fiona
  4 maja 2011
Zadziora
Zadziora: Jesteś tym co jesz- od tego zacznij:) Plus jakieś maseczki. Palisz?

Myślę, że odżywiam się zdrowo. Nie korzystam z fast-foodów, nie jadam chipsów itp. i piję 2 l wody dziennie. Nie wiem co jeszcze mogłabym zmienić w swojej diecie.
A może to, iż nie spożywam mięsa też ma jakiś negatywny wpływ? hmm..
Nie palę czynnie, dziennie. Jedynie w weekendy pozwalam sobie na max. 3 papierosy.
Maseczki stosuję przeróżniaste i nie widzę większych efektów..


Konto usunięte
Konto usunięte: ile masz lat?

21.

A coś na pory? Sprawdzony produkt zmniejszający ich widoczność. Nie chce mi się próbować każdego dostępnego na rynku, a sprzedawcy cisną kit byle ktoś coś kupił.
agoosiaaa
agoosiaaa
  4 maja 2011
Fiona
Fiona: A coś na pory? Sprawdzony produkt zmniejszający ich widoczność. Nie chce mi się próbować każdego dostępnego na rynku, a sprzedawcy cisną kit byle ktoś coś kupił.

Ja Ci moge ten polecic:
Fiona
Fiona
  4 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Stosowałaś go?
Po jakim czasie widoczne są efekty?
agoosiaaa
agoosiaaa
  4 maja 2011
Fiona
Fiona: Stosowałaś go? Po jakim czasie widoczne są efekty?

no stosuje go wlasnie :)
juz po pierwszym uzyciu pory na moim nosie wygladaly lepiej, ale uzywam go w sumie dopiero jakies 2 tygodnie, dwa razy w tygodniu, wiec jeszcze nie wiem czy poradzi sobie do konca z moimi wagrami.
no ale jak do tej pory to najlepiej sie sprawuje z rzeczy na pory, jakie dotychczas mialam, jezeli o to chodzi :)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  5 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no stosuje go wlasnie :)

a cenowo jak wyglada? w polsce jest?

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

Fiona
Fiona
  5 maja 2011
Prinz
Prinz: a cenowo jak wyglada? w polsce jest?

Na allegro bieda.
Trzeba szukać w necie, koszt na stronie http://pl.strawberrynet.com to 154.50 za 75 ml.
Jak dla mnie zbyt wysoka cena, od dwóch miesięcy szkoda mi 300 zł na matrycę, więc na krem/maskę/peeling, cokolwiek to jest, nie dałabym 150 zł. :||
agoosiaaa
agoosiaaa
  5 maja 2011
Prinz
Prinz: a cenowo jak wyglada? w polsce jest?

powinien byc, ja za niego dalam 23 funty u mnie w bootsie.
z tej seri sa jeszcze te dwa produkty:
http://www.boots.com/en/Clinique-Pore-Minimizer-Refining-Mask-all-Skin-Types-100ml_23246/ - maska
http://www.boots.com/en/Clinique-Pore-Minimizer-Instant-Perfector-All-Skin-Types-15ml_9164/ - i to do uzycia przed nakladniem makijazu.
Chyba to drugie sobie jeszcze dokupie.

Fiona
Fiona: Na allegro bieda. Trzeba szukać w necie, koszt na stronie http://pl.strawberrynet.com to 154.50 za 75 ml. Jak dla mnie zbyt wysoka cena, od dwóch miesięcy szkoda mi 300 zł na matrycę, więc na krem/maskę/peeling, cokolwiek to jest, nie dałabym 150 zł. :||

zdzierstwo, 23 funty to jakos kolo 100 zlotych :ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.