Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  4 maja 2011 (pierwszy post)
Josep Guardiola i Sala (ur. 18 stycznia 1971 w Santpedor, Prowincja Barcelona) – hiszpański trener piłkarski i były piłkarz. Obecnie szkoleniowiec klubu FC Barcelona.






Ma coś w sobie :zakochany:

Jak Wam się podoba?
W skali 1-10 jak oceniacie? :)
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
pokahontazz
pokahontazz
  4 maja 2011
Sylvinka
Sylvinka: Ma coś w sobie

oj ma:mrgreen:

Sylvinka
Sylvinka: Jak Wam się podoba?

bardzo, szalenie męski, a to spojrzenie... zniewalające
agoosiaaa
agoosiaaa
  4 maja 2011

nic a nic :nie:

pokahontazz
pokahontazz
  4 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nic a nic

nawet na drugim zdjęciu?
agoosiaaa
agoosiaaa
  4 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nawet na drugim zdjęciu?

wiesz co, gdyby mial inne czolo i nie lysial to na drugim zdjeciu wyglada calkiem spoko :)
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  4 maja 2011

Znalazłem to podobieństwo do Pepa ! Obaj tak samo marszczymy czoło :crylol:

space85
space85
  5 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Znalazłem to podobieństwo do Pepa ! Obaj tak samo marszczymy czoło


To też, ale akurat ja z tego bym się tak nie cieszyła. ;) Jeżeli mieć jakieś zmarszczki mimiczne na czole to zdecydowanie najbardziej kręci ta pionowa między brwiami dodająca takiego twardego charakteru mężczyźnie. No ale nikt nie jest doskonały nawet Guardiola.
Co do jego łysiny - ja również wolę go w wersji owłosionej i z zarostem. Jemu łysina właśnie przez tą jajowatość głowy niezbyt pasuje. Ale nawet z głową jak jajko jest o wiele bardziej zajebisty niż połowa samców. na świecie. ;)
Metaluga
Metaluga
  5 maja 2011

Starzeje się wygląda coraz lepiej.
Tragiczna broda.

ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  5 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: To też, ale akurat ja z tego bym się tak nie cieszyła. ;) Jeżeli mieć jakieś zmarszczki mimiczne na czole to zdecydowanie najbardziej kręci ta pionowa między brwiami dodająca takiego twardego charakteru mężczyźnie.

Mam takie same 'kreski' jak zmarszczę czoło - nie mam na to wpływu,weszło mi to w nawyk i nie zwracam nawet na to uwagi, ale wczoraj tak myślałem o tym podobieństwie i wreszcie wpadłem na cechę,która nas łączy :D
space85
space85
  5 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam takie same 'kreski' jak zmarszczę czoło - nie mam na to wpływu,weszło mi to w nawyk i nie zwracam nawet na to uwagi, ale wczoraj tak myślałem o tym podobieństwie i wreszcie wpadłem na cechę,która nas łączy :D


No na to nie ma się wpływu bo to robi się odruchowo jedni marszczą czoło tak, że robią im się zmarszczki poziome innym pionowe. Taki typ urody. ;)
Transcendencja
Transcendencja
  5 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tragiczna broda.

Dodaj że lubisz większe brody :ziober2:
pokahontazz
pokahontazz
  5 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Dodaj że lubisz większe brody

co za oblech?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.