Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  4 maja 2011 (pierwszy post)
Josep Guardiola i Sala (ur. 18 stycznia 1971 w Santpedor, Prowincja Barcelona) – hiszpański trener piłkarski i były piłkarz. Obecnie szkoleniowiec klubu FC Barcelona.






Ma coś w sobie :zakochany:

Jak Wam się podoba?
W skali 1-10 jak oceniacie? :)
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
space85
space85
  4 maja 2011

@ChuckNorris1991:

Chakuś dobrze pisze. Sam przypomina osiemnastoletniego Guardiolę, więc jest potencjał. ;)

elfka86
elfka86
  4 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chakuś dobrze pisze. Sam przypomina osiemnastoletniego Guardiolę, więc jest potencjał. ;)

Z ust mi to wyjęłaś :rotfl:
styka51
styka51
  4 maja 2011

Nie pogardziłabym :pavarotti:
Mocna 8,5

ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  4 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chakuś dobrze pisze. Sam przypomina osiemnastoletniego Guardiolę, więc jest potencjał. ;)

Hahaha wiesz,że swego czasu ktoś doszukał się podobieństwa między mną a Deco(byłym piłkarzem Barcy) ? :ziober2:
No do Pepa Guardioli nikt mnie jeszcze nie porównywał :mrgreen:
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  4 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Z ust mi to wyjęłaś

Zmówiłyście się czy jak ?:D
elfka86
elfka86
  4 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zmówiłyście się czy jak ?:D

Czytamy sobie w myślach wiesz :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Hahaha wiesz,że swego czasu ktoś doszukał się podobieństwa między mną a Deco

Faktycznie też podobny :szok:
space85
space85
  4 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No do Pepa Guardioli nikt mnie jeszcze nie porównywał


do Deco też. Bo zarówno Deco jak i Guardiola jak i Chakuś mają nawet dziurkę w brodzie. :w00t:
madzia2143
madzia2143
  4 maja 2011

a wg mnie to nie ma w sobie nic nadzwyczajnego, zwykły facet.

ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  4 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Faktycznie też podobny

Prędzej też bym powiedział,że na paru zdjęciach jakieś tam małe podobieństwo może jest,ale że do Guardioli to nie wiedziałem :D
DomesticGoddess
DomesticGoddess
  4 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo zarówno Deco jak i Guardiola jak i Chakuś mają nawet dziurkę w brodzie.

:w00tjump:
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  4 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: do Deco też. Bo zarówno Deco jak i Guardiola jak i Chakuś mają nawet dziurkę w brodzie.

Nawet nie zwróciłem na to uwagi . Dołeczek w brodzie to miejsce po którym lubię się macać :crylol:
Weronika zaintrygowałaś mnie - masz gdzieś zdjęcia młodego Pepa Guardioli ?:D
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  4 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Zrób taką Pako :D
DomesticGoddess
DomesticGoddess
  4 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zrób taką Pako :D

Nie ma takiej, z resztą od kiedy pamiętam brodę zakrywa mu .. broda :D
space85
space85
  4 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nawet nie zwróciłem na to uwagi . Dołeczek w brodzie to miejsce po którym lubię się macać Weronika zaintrygowałaś mnie - masz gdzieś zdjęcia młodego Pepa Guardioli ?:D


heh, nie mam, ale wystarczy w googlach albo na youtubie pooglądać sobie urywki z archiwalnych meczy Barcelony.;)

@DomesticGoddess:

Ale ważne też jest to, że sama dziurka podobieństwa jeszcze nie czyni. Bo na przykład do Krika Douglasa to Chakuś podobny nie jest, a też oboje mają dziurki. :D
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  4 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie ma takiej, z resztą od kiedy pamiętam brodę zakrywa mu .. broda :D

Hahaha, mnie się też zaczyna robić drugi podbródek, ale jeśli dzięki niemu mam poznać taką swoją Alicję to nie przeszkadza mi on :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: heh, nie mam, ale wystarczy w googlach albo na youtubie pooglądać sobie urywki z archiwalnych meczy Barcelony.;)

Też fakt, a nie wiedziałem ,że tak się znasz na piłce ; P

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale ważne też jest to, że sama dziurka podobieństwa jeszcze nie czyni. Bo na przykład do Krika Douglasa to Chakuś podobny nie jest, a też oboje mają dziurki. :D

Z polskich aktorów duży i dość charakterystyczny dołeczek w brodzie ma jeszcze Krzysztof Stelmaszyk.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.