BillieJean58
BillieJean58
  29 kwietnia 2011 (pierwszy post)

mam kilka pytań do was. ;)

1.Jaki podkład lekki i kryjący na lato.? (ok.30zł)
2.Jak najłatwiej zrobić fale na niedługich włosach.? Czasem robię loki ale w "sprężynkach" mi nie do twarzy, mam zbyt okrągłą buzię. (pytam tu bo na forum o włosach odpowiedzi nie dostałam)
3.Większość mówi że jasne kolory na powiekach powiększają oczy, jednak dużo osób mówi też że ciemne. Więc jak to w końcu jest.?
4.Co sądzicie o depilacji depilatorem.? Skuteczne czy raczej nie.? :)

Zadziora
Zadziora
  30 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i porownuje w trakcie zakladania, jak w jedno oko zaloze to jest zdecydowanie wieksze od drugiego

Bo lepiej widzisz na jedno;p ja nie widziałam różnicy. Jak dla mnie to minusy nie pomniejszają oka, sama je noszę i nie zauważyłam różnicy.
LadyDeLioncourt
LadyDeLioncourt
  30 kwietnia 2011
Zadziora
Zadziora: Jak dla mnie to minusy nie pomniejszają oka, sama je noszę i nie zauważyłam różnicy.

ja przy -6 niestety widze noszac okulary, ze pomniejszaja:and: i czuje, ze prawym okiem juz gorzej widze;/
Paulinessa
Paulinessa
  30 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Jaki podkład lekki i kryjący na lato.? (ok.30zł)


Affinitone.

Konto usunięte
Konto usunięte: 3.Większość mówi że jasne kolory na powiekach powiększają oczy, jednak dużo osób mówi też że ciemne. Więc jak to w końcu jest.?


jasne.
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  30 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Jaki podkład lekki i kryjący na lato.? (ok.30zł)

ja ostatnio tego używam i powiem, że dość fajny jest :) pozostawia fajne matowe wykończenie, ale trzeba z nim uważać przy suchej skórze i świeżo posmarowanej kremem


Konto usunięte
Konto usunięte: 3.Większość mówi że jasne kolory na powiekach powiększają oczy, jednak dużo osób mówi też że ciemne. Więc jak to w końcu jest.?

ciemne cienie dają wrażenie, że oko jest większe, ponieważ sprawiają, że oko jest bardziej wyraziste i lepiej widoczne
Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  30 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: poważnie.? ;| kumpele robią i też mają, no ale za jakiś czas wszystko schodzi.

U mnie do tej pory nie zeszło, a minęło już z 2 miesiące :and:

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.