BillieJean58
BillieJean58
  29 kwietnia 2011 (pierwszy post)

mam kilka pytań do was. ;)

1.Jaki podkład lekki i kryjący na lato.? (ok.30zł)
2.Jak najłatwiej zrobić fale na niedługich włosach.? Czasem robię loki ale w "sprężynkach" mi nie do twarzy, mam zbyt okrągłą buzię. (pytam tu bo na forum o włosach odpowiedzi nie dostałam)
3.Większość mówi że jasne kolory na powiekach powiększają oczy, jednak dużo osób mówi też że ciemne. Więc jak to w końcu jest.?
4.Co sądzicie o depilacji depilatorem.? Skuteczne czy raczej nie.? :)

Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  29 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 4.Co sądzicie o depilacji depilatorem.? Skuteczne czy raczej nie.? :)

Powiem tak - skuteczne, ale u mnie zaowocowało to czerwonymi kropkami na całych nogach, których do dziś za Chiny ludowe nie mogę się pozbyć :nie:

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

BillieJean58
BillieJean58
  29 kwietnia 2011
Zielinek34
Zielinek34: Powiem tak - skuteczne, ale u mnie zaowocowało to czerwonymi kropkami na całych nogach, których do dziś za Chiny ludowe nie mogę się pozbyć

poważnie.? ;| kumpele robią i też mają, no ale za jakiś czas wszystko schodzi.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  29 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Jak najłatwiej zrobić fale na niedługich włosach.? Czasem robię loki ale w "sprężynkach" mi nie do twarzy, mam zbyt okrągłą buzię. (pytam tu bo na forum o włosach odpowiedzi nie dostałam)

Moja koleżanka najzwyczajniej w świecie robi warkocze na noc : ) I powiem, że bardzo przyzwoicie tym sposobem to wygląda : ) Wychodzą bardzo ładne, delikatne fale : )

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Gotusiaaa
Gotusiaaa
  29 kwietnia 2011

Nie bede zakladac nowego tematu wiec sie tutaj podepne.

Potrzebuje dobrego peelingu do ciala. Co polecacie ?

Jasmina
Jasmina
  29 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Jaki podkład lekki i kryjący na lato.? (ok.30zł)

Ten w cieplejsze dni stosuje:


Bardzo go lubię :tak: A kosztuje ok 24 zł

Konto usunięte
Konto usunięte: 3.Większość mówi że jasne kolory na powiekach powiększają oczy, jednak dużo osób mówi też że ciemne. Więc jak to w końcu jest.?

Ciemne mogą podobnie, jak trzyma się kilku zasad. Po pierwsze najlepiej cień na dolnej powiece rozetrzeć, cień na górnej powiece wyjechać wysoko. No i nie stosować czarnej kredki na linii wodnej, jedynie białą/kremową.
Jasmina
Jasmina
  29 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Potrzebuje dobrego peelingu do ciala. Co polecacie ?

Ten, jest dośc silny:
Szczurka
Szczurka
  30 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 3.Większość mówi że jasne kolory na powiekach powiększają oczy, jednak dużo osób mówi też że ciemne. Więc jak to w końcu jest.?

Jak zrobisz sobie smokey eyes i nawalisz ciemnych cieni aż pod brwi, to oczy wyglądają na wielkie. Najakieś wyjście możesz spróbować.
Na codzień lepsze są jasne cienie, jak chcesz coś ciemnego, to zrób sobie kreskę na górnej powiece, nad rzęsami.
sylwik
sylwik
  30 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: powiększają oczy

pytanie do osob noszacych soczewki kontaktowe: czy wam tez sie oczy "fizycznie" powiekszaja po zalozeniu soczewki? :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: 4.Co sądzicie o depilacji depilatorem.? Skuteczne czy raczej nie.? :)

nie jestem w stanie uzywac depilatora, nogi bola tak niemoliwoe, gorzej niz bikini nawet:nie: i pozniej te wrastajace wloski:nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: 2.Jak najłatwiej zrobić fale na niedługich włosach.? Czasem robię loki ale w "sprężynkach" mi nie do twarzy, mam zbyt okrągłą buzię. (pytam tu bo na forum o włosach odpowiedzi nie dostałam)

http://www.youtube.com/watch?v=iP3k1t0LjQc&feature=player_embedded
mam zamiar przetestowac niedlugo :D

Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Jaki podkład lekki i kryjący na lato.? (ok.30zł)

EDM, wrazenie jakby go wcale nie bylo. nie kryje jakos mega, ale mi formula intensive nawet wystarcza.
Zadziora
Zadziora
  30 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Jaki podkład lekki i kryjący na lato.? (ok.30zł)

Proponuje się opalić i zrezygnować na lato z podkładu. Ja stosuje balsamy do opalania na twarz z drobinkami złota, każdy zawsze pyta czy się opalałam ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: 3.Większość mówi że jasne kolory na powiekach powiększają oczy, jednak dużo osób mówi też że ciemne. Więc jak to w końcu jest.?

Moim zdaniem wszystko zależy od tego jak ich użyjesz. Ja noszę okulary i staram się malować mocno by makijaż był widoczny/ Nie znam się na wizażu, ale moim zdaniem to nie mam różnicy :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: 4.Co sądzicie o depilacji depilatorem.? Skuteczne czy raczej nie.? :)

Nie próbowałam i chyba nie chce;) Jestem z ery maszynko do golenia.
Zadziora
Zadziora
  30 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pytanie do osob noszacych soczewki kontaktowe: czy wam tez sie oczy "fizycznie" powiekszaja po zalozeniu soczewki?

Nic a nic ;p
voiceontheradio
voiceontheradio
  30 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Potrzebuje dobrego peelingu do ciala. Co polecacie ?

bergamot white tea

Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Jaki podkład lekki i kryjący na lato.? (ok.30zł)

everyday minerals
Gothiclady
Gothiclady
  30 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1.Jaki podkład lekki i kryjący na lato.? (ok.30zł) 2.Jak najłatwiej zrobić fale na niedługich włosach.? Czasem robię loki ale w "sprężynkach" mi nie do twarzy, mam zbyt okrągłą buzię. (pytam tu bo na forum o włosach odpowiedzi nie dostałam) 3.Większość mówi że jasne kolory na powiekach powiększają oczy, jednak dużo osób mówi też że ciemne. Więc jak to w końcu jest.? 4.Co sądzicie o depilacji depilatorem.? Skuteczne czy raczej nie.? :)


1. tu nic nie polecę, bo w lato nie maluję się w ogóle (chyba, że jakas impreza wieczorem)
2. warkoczyli na noc są dobrym pomysłem, ale nie łapią koncówek :) poza tym u mnie (jak rozczesałam włosy) robiła się szopa i było ich 3x więcej (choć miałam wygolone 3/4 włosów 'pod spodem' i musiałam kitke łapac gumkami w trzech miejscach, żeby nie wyglądąło to jak pędzel :D
3. jak dobrze zrobisz przydymione oko to tez powiększysz. tam wyżej babki Ci już napisały.
4. w lato zawsze używam depilatora, ale wcześniej robię peeling na nogach bo mi włoski wrastają ;[
LadyDeLioncourt
LadyDeLioncourt
  30 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pytanie do osob noszacych soczewki kontaktowe: czy wam tez sie oczy "fizycznie" powiekszaja po zalozeniu soczewki?

nie;) jesli nosisz okulary minusowe, moze to wrazenie wywolane ich zamiana na soczewki, bo minusy pomniejszaja oko:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Potrzebuje dobrego peelingu do ciala.


ten bardzo lubie:)
sylwik
sylwik
  30 kwietnia 2011
Zadziora
Zadziora: Nic a nic ;p
Konto usunięte
Konto usunięte: nie;) jesli nosisz okulary minusowe, moze to wrazenie wywolane ich zamiana na soczewki, bo minusy pomniejszaja oko:)

kurcze, to mam dziwne oczy:D
i porownuje w trakcie zakladania, jak w jedno oko zaloze to jest zdecydowanie wieksze od drugiego:lol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.