latynoska6
latynoska6
  26 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Co uważacie o kosmetykach Alessandro. Zwłaszcza tych do paznokci czyli odżywki, lakiery. Są dość drogie wiec uważacie że są warte swojej ceny ze są tak dobre?

I drugie wyszłybyście z domu latem w butach odsłaniających paznokcie, a wasze paznokcie nie były by pomalowane?

pinheiros
pinheiros
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co uważacie o kosmetykach Alessandro. Zwłaszcza tych do paznokci czyli odżywki, lakiery. Są dość drogie wiec uważacie że są warte swojej ceny ze są tak dobre?

nie wiem, bo nigdy nic z tej firmy nie miałam, osobiście polecam odżywkę i lakiery essie oraz china glaze

Konto usunięte
Konto usunięte: I drugie wyszłybyście z domu latem w butach odsłaniających paznokcie, a wasze paznokcie nie były by pomalowane?

jasne, mam zadbane paznokcie więc nie stanowiłoby to dla mnie żadnego problemu, jak już maluję to zazwyczaj na jakiś jasny np. pudrowy róż
Jasmina
Jasmina
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ceny ze są tak dobre?

Miałam odżywke i uratowała moje paznokcie. Świetna :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: I drugie wyszłybyście z domu latem w butach odsłaniających paznokcie, a wasze paznokcie nie były by pomalowane?

Raczej nie, czułabym sie taka goła :P
pijana
pijana
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I drugie wyszłybyście z domu latem w butach odsłaniających paznokcie, a wasze paznokcie nie były by pomalowane?

Zawsze mam pomalowane, niepomalowane mnie odrzucają nawet jeśli stopy są zadbane, kształt paznokci ładny itp. Więc nie wyszłabym :nie:
Darunia511
Darunia511
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co uważacie o kosmetykach Alessandro. Zwłaszcza tych do paznokci czyli odżywki, lakiery. Są dość drogie wiec uważacie że są warte swojej ceny ze są tak dobre? I drugie wyszłybyście z domu latem w butach odsłaniających paznokcie, a wasze paznokcie nie były by pomalowane?

Miałam paznokcie w tragiczn ym stanie, Alessandro i Sally Hansen dały radę, są warte ceny.
Nie.
marta0859
marta0859
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I drugie wyszłybyście z domu latem w butach odsłaniających paznokcie, a wasze paznokcie nie były by pomalowane?

nie, w lato zawsze mam pomalowane.
sylwik
sylwik
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I drugie wyszłybyście z domu latem w butach odsłaniających paznokcie, a wasze paznokcie nie były by pomalowane?

nie, zle sie czuje, jesli moje paznokcie u stop nie sa czerwone:ziober2:
u rak miewam rozne kolory, ale u stop tylko zmieniam odcienie czerwieni:rotfl:
Sensi
Sensi
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kosmetykach Alessandro
Nie znam.

Konto usunięte
Konto usunięte: I drugie wyszłybyście z domu latem w butach odsłaniających paznokcie, a wasze paznokcie nie były by pomalowane?
Głupoty większej nie czytałam. :wtf:
Jeśli są zadbane, ładnie obcięte etc. to może to naprawdę lepiej wyglądać, niż gdy są paznokcie niepomalowane. ;) Ja osobiście nie znoszę malować paznokci i u rąk, i u nóg. Nie mam cierpliwości po prostu. Pewna rzecz mnie strzela, gdy to muszę robić. Dlatego, gdy już muszę mieć koniecznie pomalowane paznokcie, czy to u rąk, czy u nóg idę do salonu i płacę te 60/70zł. I po takim "zabiegu" lakier potrafi mi się utrzymać nawet do trzech tygodni bez odprysków, co mnie szalenie cieszy i pasuje. Poza tym te panie w salonie potrafią kolory tak ładnie zaproponować, że przez ten cały okres pomalowanych paznokci cieszę japę. I dają zniżki, a także jeszcze fajniej jest, gdy się przynosi soje i one jakieś cuda robią. :D
Kurde, sztuką jest malowanie paznokci u całkowicie obcej osoby.
latynoska6
latynoska6
  26 kwietnia 2011
Sensi
Sensi: Głupoty większej nie czytałam.


głupota bo co
Brzeginka
Brzeginka
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: głupota bo co

Jesteś irytująco napastliwa.
Sensi
Sensi
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: głupota bo co
Bo to, że Tobie się to nie podoba nie znaczy, że innym też ma się nie podobać. Każdy ma inne preferencje. :ziew: Zresztą mężczyzna wie w tej kwestii najlepiej.
EOT.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jesteś irytująco napastliwa.
Dziękuję.
latynoska6
latynoska6
  28 kwietnia 2011
Sensi
Sensi: Bo to, że Tobie się to nie podoba nie znaczy, że innym też ma się nie podobać. Każdy ma inne preferencje. Zresztą mężczyzna wie w tej kwestii najlepiej. EOT.


Sorry ale to ze nie dalam tam znaku zapytania moj bląd ale ty nie umiesz czytac ze zrozumieniem to nie jest twierdzenie tylko pytanie. Wiec bo uj piszesz ze to głupotaaa;| niczego ci chyba nie narzucam.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.