latynoska6
latynoska6
  26 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Co uważacie o kosmetykach Alessandro. Zwłaszcza tych do paznokci czyli odżywki, lakiery. Są dość drogie wiec uważacie że są warte swojej ceny ze są tak dobre?

I drugie wyszłybyście z domu latem w butach odsłaniających paznokcie, a wasze paznokcie nie były by pomalowane?

Szczurka
Szczurka
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: I drugie wyszłybyście z domu latem w butach odsłaniających paznokcie, a wasze paznokcie nie były by pomalowane?

tak, o ile szłabym tylko do spożywczaka po bułki :)
latynoska6
latynoska6
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak, o ile szłabym tylko do spożywczaka po bułki :)


a zapomniałam dopisać ze na takie większe wyjście;P
Szczurka
Szczurka
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a zapomniałam dopisać ze na takie większe wyjście;P

no to raczej nie, lubię mieć pomalowane, jak odsłaniam stopy, najlepiej na jakiś ciemny kolor, albo na jaskrwoczerwony.
latynoska6
latynoska6
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no to raczej nie, lubię mieć pomalowane, jak odsłaniam stopy, najlepiej na jakiś ciemny kolor, albo na jaskrwoczerwony.


no ja tez bo dla mnie to jest mega obciach i chciałam poznać zdanie innych ;P
mmaryjka
mmaryjka
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: są tak dobre?

wg mnie nie. w podobnej cenie wolę peggy sage.

Konto usunięte
Konto usunięte: wyszłybyście z domu latem w butach odsłaniających paznokcie, a wasze paznokcie nie były by pomalowane?

mam ładne, zadbane paznokcie więc pewnie bym wyszła, aczkolwiek mam pomalowane praktycznie zawsze.
Babsy
Babsy
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co uważacie o kosmetykach Alessandro.

nie znam:woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: I drugie wyszłybyście z domu latem w butach odsłaniających paznokcie, a wasze paznokcie nie były by pomalowane?

latem mam caly czas pomalowane paznokcie u nog:)
Szczurka
Szczurka
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no ja tez bo dla mnie to jest mega obciach i chciałam poznać zdanie innych ;P

Obciach może i nie, co kto lubi... Obciach to jest wtedy, jakl nopgi są brudne, a paznokcie zżółknięte, połamane i w ogóle fuj :/

Po prostu przyjęło się, że do sandałów maluje się paznokcie.
latynoska6
latynoska6
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Obciach może i nie, co kto lubi... Obciach to jest wtedy, jakl nopgi są brudne, a paznokcie zżółknięte, połamane i w ogóle fuj :/


dla mnie niepomalowane paznokcie nigdy nie wyglądają dobrze;D
Babsy
Babsy
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dla mnie niepomalowane paznokcie nigdy nie wyglądają dobrze;D

ee, jak sa zadbane stopy to ladnie i bez niczego wygladaja:)
Szczurka
Szczurka
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dla mnie niepomalowane paznokcie nigdy nie wyglądają dobrze;D

Jak są zadbane i czyste, to bez lakieru dobrze wyglądają.
Warunek jest jeden - ZADBANE!
Bo niezadbanym to nawet najpiękniejszy lakier nie pomoże.
latynoska6
latynoska6
  26 kwietnia 2011
Babsy
Babsy: ee, jak sa zadbane stopy to ladnie i bez niczego wygladaja:)


Konto usunięte
Konto usunięte: Jak są zadbane i czyste, to bez lakieru dobrze wyglądają. Warunek jest jeden - ZADBANE! Bo niezadbanym to nawet najpiękniejszy lakier nie pomoże


No też prawda ale chyba zadbane a niepomalowane się rzadko spotyka, bo jak ktoś już dba o stopy to wydaje mi się ze zadba tez o pomalowanie ich.
Moja koleżanka nie maluje paznokci u rąk i stóp lakierem i latem jak gdzieś z nią idę to zawsze zwracam uwagę na jej stopy. Nawet jej mówiłam kilka razy żeby sobie pomalowała paznokcie a ona nic lakiery jej dawałam a ina nie chciała ;||
Brzeginka
Brzeginka
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No też prawda ale chyba zadbane a niepomalowane się rzadko spotyka, bo jak ktoś już dba o stopy to wydaje mi się ze zadba tez o pomalowanie ich.

Guzik prawda-ja najczęściej nie maluję paznokci tylko lecę je polerką albo przezroczystą odżywką i uważam, że owszem, dbam o stopy (chociaż obecnie mam intensywnie niebieskie pazurki :mrgreen: ) :)
latynoska6
latynoska6
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Guzik prawda-ja najczęściej nie maluję paznokci tylko lecę je polerką albo przezroczystą odżywką i uważam, że owszem, dbam o stopy (chociaż obecnie mam intensywnie niebieskie pazurki ) :)


mi sie wydaje inaczej
Babsy
Babsy
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to zawsze zwracam uwagę na jej stopy. Nawet jej mówiłam kilka razy żeby sobie pomalowała paznokcie a ona nic lakiery jej dawałam a ina nie chciała ;||

cos o tym wiem, mam kumpele ktora wyglada jak poltora nieszczescia, podpowiadam jej co i jak, podstawiam kosmetyki do makijazu czy podpowiadam fryzure, a ona i tak robi po swojemu i nie da sobie przetlumaczyc;/
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.