Kociak
Kociak
  23 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Kat Von D, właśc. Katherine von Drachenberg (ur. 8 marca 1982 ) – tatuażystka oraz osobowość telewizyjna.








1. Jak Wam się podoba?
2. Co na tak, co na nie?
3. Ile dacie jej w skali 1-10?

Jak dla mnie jest genialna :zakochany:

Pozdrawiam :)
Szczurka
Szczurka
  26 kwietnia 2011
Babsy
Babsy: o kurka, slicznie dziewczyna wyglada:D

kusi mnie, żeby sobie strzelić cuś takiego :D
Ale za diabła nie będzie mi sie chciało układać włosów codziennie, ze 3-4 dni bym wytrzymała i opizgała całość na 3 mm, co zwykle mam w zwyczaju robić, gdy irytuje mnie zbytnio marnowanie czasu na czesanie się XD
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: te Twoje też na zero nie mają, pierwsza ma ze 3 milimetry, o ile nie więcej.

wiem, ale druga już ma, ogólnie pierwsza jest brzydka... wygląda jak po chemioterapii, rozumiem zgolić włosy i zapuszczać od zera, ale ciągle tak chodzić :woot: Ty też masz krótką fryzurkę ale nie wyglądasz jak facet
Szczurka
Szczurka
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiem, ale druga już ma, ogólnie pierwsza jest brzydka... wygląda jak po chemioterapii, rozumiem zgolić włosy i zapuszczać od zera, ale ciągle tak chodzić Ty też masz krótką fryzurkę ale nie wyglądasz jak facet

ta druga to ma coś dziwnego na głowie po prostu. Gdyby nie ten dziwaczny pasek kudłów po boku, to by jakoś wyglądało, ale w tej wersji:nie: :ble:
Tak na prawdę, to zgolone na 0 włosy mało komu pasują, faceci też często wyglądają jak z odzdziału onkologii.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak na prawdę, to zgolone na 0 włosy mało komu pasują, faceci też często wyglądają jak z odzdziału onkologii.

no właśnie, nawet faceci wyglądają źle, a co dopiero kobiety? jak ja widzę jaką część wygoloną u laski to mnie 'trzepie' :ziober2: moja koleżanka sobie zaplata warkoczyki rastamańskie, muliną czy czymś, po dwóch miesiącach miała taki kołtun, że włosy musiała do połowy zgolić, te od karku aż do wysokości ucha, fuuuj.
Szczurka
Szczurka
  27 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie, nawet faceci wyglądają źle, a co dopiero kobiety? jak ja widzę jaką część wygoloną u laski to mnie 'trzepie' moja koleżanka sobie zaplata warkoczyki rastamańskie, muliną czy czymś, po dwóch miesiącach miała taki kołtun, że włosy musiała do połowy zgolić, te od karku aż do wysokości ucha, fuuuj.

to mało komu pasuje akurat.
Boki, to boki - jak komuś pasuje, to daje fajny efekt, ale tył to nie jest najciekawszy pomysł.
Na szczęście, włosy odrastają w końcu :ziober2:
Szczurka
Szczurka
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

W sumie zainspirowałaś mnie, chyba zrobię sobie dziś mały seansik w towarzystwie nożyczek i maszynki do strzyżenia :w00t:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W sumie zainspirowałaś mnie, chyba zrobię sobie dziś mały seansik w towarzystwie nożyczek i maszynki do strzyżenia

co będziesz robić? :D szkoda, że bliżej nie mieszkasz.
Szczurka
Szczurka
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co będziesz robić? :D szkoda, że bliżej nie mieszkasz.

Skróciłam tył, bo za długie już były (z pomoca mamusi, bo oczu z tyłu łba nie mam) trochę skróciłam górę i nad uszami, wyrównałam odrastającą grzywkę. Ogólnie mają około 1-2 cm, nie ma już tych koszmarnych pozostałości po blondzie jasnym.

Nie no, niestety, na drugim końcu PL. ;(
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Skróciłam tył, bo za długie już były (z pomoca mamusi, bo oczu z tyłu łba nie mam) trochę skróciłam górę i nad uszami, wyrównałam odrastającą grzywkę. Ogólnie mają około 1-2 cm, nie ma już tych koszmarnych pozostałości po blondzie jasnym.

świetnie, też bym tak chciała ale nie wyobrazam sobie siebie w krotkich wlosach.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie no, niestety, na drugim końcu PL. ;(

szkoda, bo bym Cie 'optła' :D
LadyDeLioncourt
LadyDeLioncourt
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Skróciłam tył, bo za długie już były (z pomoca mamusi, bo oczu z tyłu łba nie mam) trochę skróciłam górę i nad uszami, wyrównałam odrastającą grzywkę. Ogólnie mają około 1-2 cm, nie ma już tych koszmarnych pozostałości po blondzie jasnym.

mnie juz moje krotkie wlosy doprowadzaja do szalu... dzis sie obudzilam z kukuryku na glowie, jakich malo;) normalnie wiecej z nimi roboty niz z wlosami do ramion chociazby;/ nienawidze zapuszczania kłakow.
Szczurka
Szczurka
  28 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mnie juz moje krotkie wlosy doprowadzaja do szalu... dzis sie obudzilam z kukuryku na glowie, jakich malo;) normalnie wiecej z nimi roboty niz z wlosami do ramion chociazby;/ nienawidze zapuszczania kłakow.

to prawda, Ciężko je ułożyć, szczególnie, jeśli są już takie pośrednie, mają kilka cm ;/

Konto usunięte
Konto usunięte: świetnie, też bym tak chciała ale nie wyobrazam sobie siebie w krotkich wlosach.

raczej by Ci nie pasowały chyba :woot:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.