Kociak
Kociak
  23 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Kat Von D, właśc. Katherine von Drachenberg (ur. 8 marca 1982 ) – tatuażystka oraz osobowość telewizyjna.








1. Jak Wam się podoba?
2. Co na tak, co na nie?
3. Ile dacie jej w skali 1-10?

Jak dla mnie jest genialna :zakochany:

Pozdrawiam :)
Darunia511
Darunia511
  24 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no dobrze, zgodzę się, ale ta 'wygolona' dziwna fryzura - sama przyznaj ze nie jest zbyt kobieca

Pojęcie względne.
Fryzura moja dla jednego moze być kobieca, dla drugiego nie, a figura kłody chyba nikt mi nie powie, ze jest kobieca, bo kobieca to jest talia, cycki i pupa. Zresztą, temat nie dotyczy mnie, ja nie oceniam Ciebie, bo zwyczajnie nie interesuje mnie to jak wyglądasz. Może dlatego ze mimo mojej 'wygolonej dziwnej fryzury' nie interesuje mnie wygląd panów w internecie...
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  24 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Fryzura moja dla jednego moze być kobieca, dla drugiego nie,

kobiety raczej nie golą włosów maszynką :-) i nie na tak krótko, ale racja, o gustach się nie dyskutuje.

Konto usunięte
Konto usunięte: a figura kłody chyba nikt mi nie powie, ze jest kobieca, bo kobieca to jest talia, cycki i pupa.

cycki moim zdaniem ma fajne :-) pupe nawet tez.

Konto usunięte
Konto usunięte: Zresztą, temat nie dotyczy mnie, ja nie oceniam Ciebie, bo zwyczajnie nie interesuje mnie to jak wyglądasz. Może dlatego ze mimo mojej 'wygolonej dziwnej fryzury' nie interesuje mnie wygląd panów w internecie...

owszem, nie dotyczy Ciebie, ale zapytałam jakie Twoje zdanie na temat męskiego wyglądu kobiet.

A co mają panowie do tego? To jakaś aluzja? :mrgreen:
Maryla
Maryla
  24 kwietnia 2011
Kociak
Kociak: 1. Jak Wam się podoba? 2. Co na tak, co na nie? 3. Ile dacie jej w skali 1-10?

1. Jest cuuuuuuuuuuudowna! :zakochany:.
2. Wszystko mi się podoba.
3. 11.
pijana
pijana
  24 kwietnia 2011

Zrobiła się na blond :woot: Ale też fajnie wygląda, choć wolę ją jako brunetkę.

Darunia511
Darunia511
  25 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: cycki moim zdaniem ma fajne :-) pupe nawet tez.

Bo sobie je niedawno zrobiła. :ziew:.

Konto usunięte
Konto usunięte: kobiety raczej nie golą włosów maszynką :-) i nie na tak krótko, ale racja, o gustach się nie dyskutuje.

Okej, nie jestem w takim razie kobietą.

Nie wrzucaj do jednego wora wszystkich dziewczyn które mamy tatuaże, bo na prawdę, wyglądem łączą nas tylko one.
MuyBueno
MuyBueno
  26 kwietnia 2011
Kociak
Kociak: 1. Jak Wam się podoba? 2. Co na tak, co na nie? 3. Ile dacie jej w skali 1-10? Jak dla mnie jest genialna

Wolę tą.

http://www.smog.pl/wideo/43794/pokazala_wszystkie_dziary_18/
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wrzucaj do jednego wora wszystkich dziewczyn które mamy tatuaże, bo na prawdę, wyglądem łączą nas tylko one.

no ale właśnie o wyglądzie rozmawiamy, ok odpisałaś bardzo wybiórczo ;-)
jeśli czymś uraziłam - przepraszam.
Szczurka
Szczurka
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kobiety raczej nie golą włosów maszynką :-) i nie na tak krótko, ale racja, o gustach się nie dyskutuje.

No co Ty nie powiesz :ziober2:
Jak dla mnie, to Daruni fryz jest świetny i pasuje jej. :)
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak dla mnie, to Daruni fryz jest świetny i pasuje jej. :)

Dla mnie kobiety szpecą się wygalając jeden bok na zero, zostawiając jakiś pejs wiszący :woot:, rozumiem całą krótką fryzurę - ok, ale coś z zerówką - nie :nie:
to jest kobiece:


ALE TO: NIE!

Szczurka
Szczurka
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to jest kobiece:

i dość brzydkie do tego. Wygląda jak ofiara napadu psychopaty z maszynką do strzyżenia, albo zapomniała się uczesać.
Ten wygolony bok przy dłuższych włosach nieciekawie wygląda, z krótkimi lepiej się prezentuje:



Konto usunięte
Konto usunięte: ALE TO: NIE!

Drugi przykład jest dość straszny :/ Szczególnie ten krzywy irokez.
Jedynka całkiem ok, bo pannie kruciótkie włosy pasują.

Pejsy jakoś nieszczególnie przypadają mi do gustu, choć mają jeden plus - jak się założyczapkę, to można udawać, że ma się włosy;)

Mi to wpadło w oko:
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ten wygolony bok przy dłuższych włosach nieciekawie wygląda, z krótkimi lepiej się prezentuje:

czy ja wiem, mnie się podoba :-) te o pokazałaś też są ładne, ale zauważ że nie sa wygolone na 0.
Szczurka
Szczurka
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: czy ja wiem, mnie się podoba :-) te o pokazałaś też są ładne, ale zauważ że nie sa wygolone na 0.

te Twoje też na zero nie mają, pierwsza ma ze 3 milimetry, o ile nie więcej.
Babsy
Babsy
  26 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi to wpadło w oko:

o kurka, slicznie dziewczyna wyglada:D
Jasmina
Jasmina
  26 kwietnia 2011

http://3.bp.blogspot.com/_fTBo3qy5Qq4/TQlZJYtxIII/AAAAAAAAAQM/dP-TMayf4as/s1600/3865gross.jpg


Super fryzura :zakochany:

Jasmina
Jasmina
  26 kwietnia 2011
Jasmina
Jasmina:




:zakochany:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.