Biuna
Biuna
  21 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Macie cos sprawdzonego na intymny swiad i pieczenia ?
Uzywam masci clotrimazol ale nic nie pomaga. Nie wiem czy lepiej zakupic jakis probiotyk czy jakas inna masc? Pomozcie!

Biuna
Biuna
  24 kwietnia 2011

Poza tym, dbam o higiene tak jak sie powinno dbac. Uzywam aptecznych plynow do higieny intymnej. Dbam o to akurat .

agoosiaaa
agoosiaaa
  24 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: sorry, ale nienawidzę takiej ignorancji i weź pod uwagę, że sikając w publicznej toalecie narażasz inne kobiety aby od ciebie się zaraziły i to nieważne jak się sika:]. ameno .

no i teraz to juz w ogole nie skorzystam juz z publicznych toalet.
mmaryjka
mmaryjka
  24 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A skad wiesz ze sie nie myje ? Bralam probiotyki, przy antybiotykach .

akurat grzybica nie jest powodowana tylko przez brak higieny.
antybiotyki to jedno, a leki przeciwgrzybiczne to drugie. nie wiem czy zrozumiałaś to co napisałam, ale chyba nie, więc napiszę jeszcze raz.
leki takie jak clotrimazolum zmieniają środowisko i odczyn w pochwie, czyli wyleczą grzyby/drożdżaki czy co tam masz, ale jednocześnie osłabią barierę ochronną i jeśli po skończonej kuracji nie zakwasisz jej na nowo to złapie cię zaraz. dlatego takie leki się bierze max 14 dni, a nie stosuje zapobiegawczo, no halo. współczuję lekarza.
Biuna
Biuna
  24 kwietnia 2011

Ja nie korzystam z publicznych toalet. Nawet mam problem z wysikaniem sie u kogos w domu.

Nie znam dobrego lekarza w warszawie.

mmaryjka
mmaryjka
  24 kwietnia 2011

no tak, to masz rację - najlepiej chodzić do konowała który doprowadzi, że będziesz miała poważne problemy przez coś co można bez problemu wyleczyć.
już nie wspomnę jak będziesz chciała mieć partnera i w grę wejdzie seks.

Biuna
Biuna
  24 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no tak, to masz rację - najlepiej chodzić do konowała który doprowadzi, że będziesz miała poważne problemy przez coś co można bez problemu wyleczyć. już nie wspomnę jak będziesz chciała mieć partnera i w grę wejdzie seks.

Mam partnera.
mmaryjka
mmaryjka
  24 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam partnera.

aaaaaaa to świetnie. jeszcze go na bieżąco zarażasz.

normalnie cycki opadają do ziemi i przewieszają się przez barki:wtf:
Biuna
Biuna
  24 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: aaaaaaa to świetnie. jeszcze go na bieżąco zarażasz. normalnie cycki opadają do ziemi i przewieszają się przez barki

kur, jezdzisz po mnie jak nie wiem po kim.
Skad mialam wiedziec ze np bylam zle leczona ??
Teraz wiem, ze musze wybrac sie do dobrego ginekologa, tylko nie znam zadnego w warszawie.
mmaryjka
mmaryjka
  24 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

nie jeżdżę, tylko masz wpisane 26 lat, a czytając twoje wypowiedzi i stosunek do swojej przypadłości, która jakby nie patrzeć jest krępująca, a przede wszystkim uciążliwa, mam wrażenie, że masz 15.
ja chodzę do katarzyny bobrowskiej, miałam z nią zajęcia i kobieta jest bardzo konkretna. może nie jest super miła, ale babka ma pojęcie i właśnie konkrety, bez zbędnego pieprzenia.
Biuna
Biuna
  24 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie jeżdżę, tylko masz wpisane 26 lat, a czytając twoje wypowiedzi i stosunek do swojej przypadłości, która jakby nie patrzeć jest krępująca, a przede wszystkim uciążliwa, mam wrażenie, że masz 15. ja chodzę do katarzyny bobrowskiej, miałam z nią zajęcia i kobieta jest bardzo konkretna. może nie jest super miła, ale babka ma pojęcie i właśnie konkrety, bez zbędnego pieprzenia.


Po prostu moze nie zdawalam sobie sprawy dotychczas, jak to moze miec powazny skutek.
Moze dlatego ze czytalam, ze polowa kobiet to przechodzi i jest to nawracajace.

a gdzie ta Pani przyjmuje ?
To prywatny lekarz?
mmaryjka
mmaryjka
  24 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a gdzie ta Pani przyjmuje ? To prywatny lekarz?

przyjmuje w szpitalu na placu starynkiewicza i w multi medzie na waryńskiego.
przechodzi większość, ale jeśli masz partnera to on też musi się wyleczyć i dopiero wtedy będzie to miało ręce i nogi
Biuna
Biuna
  24 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: przyjmuje w szpitalu na placu starynkiewicza i w multi medzie na waryńskiego. przechodzi większość, ale jeśli masz partnera to on też musi się wyleczyć i dopiero wtedy będzie to miało ręce i nogi

Pewnie tez dostanie jakies tabletki.
Ok , dzieki.
W szpitalu pewnie bezplatnie ?
Zadziora
Zadziora
  25 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W szpitalu pewnie bezplatnie ?

Musisz się dowiedzieć w szpitalu, poczytaj na jakiś forach.

Ja mam ginekologa prywatnego.
Killuminati
Posty: 7451 (po ~79 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
Killuminati
  26 kwietnia 2011

Oj widze malo wiedzy na te tematy... .. ojj malo co to za w ogole tabletki tu podajecie mi az rece opadają ... dovry prywatny ginekolog Dizewczyno ! to raz

Zadziora
Zadziora
  26 kwietnia 2011
Killuminati
Killuminati: Oj widze malo wiedzy na te tematy... .. ojj malo co to za w ogole tabletki tu podajecie mi az rece opadają ... dovry prywatny ginekolog Dizewczyno ! to raz

To jest podstawa.
Ja dałam maść, która pomaga mi jak nic innego.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.