agoosiaaa
agoosiaaa
  18 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Hej ho :)

Slonce wyszlo na jeden dzien i juz moja skora na rekach i twarzy zaczyna mnie dobijac.
Szukam kremow/spray'ow/olejkow do ciala i twarzy z filtrem min 50, latwo wlchlaniajacych sie i jesli chodzi o te do twarzy to najlepiej, zebym nie swiecila sie po nich, jak to mowia, ''jak psu jajca''.
zainteresowal mnie ten:
szukalam opinii na wizazu, ale chyba lewa jestem, bo nic znalezc nie moge.
wiec jesli ktos uzywal, to poprosze o opinie :)

Pozdrawiam, Agus :D

agoosiaaa
agoosiaaa
  20 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dla mnie się nadaje, ale ja mam suchą, nieświecącą się skórę jeśli będziesz w ogóle jakieś wybierała, to kupuj filtry chemiczne bo mineralne są cięższe i pod makijaż raczej będą bardzo ciężkie. nie kupuję też filtrów dla dzieci - niczym się nie różnią, a zazwyczaj są cięższe.

na takich produktach jest napisane, czy sa z filtrami chemicznymi czy mineralnymi, czy musze sprawdzic przed kupnem na necie itp :woot:
dla dzieci to mam i wiem, ze sa ciezkie, dla mnie sie nie nadaja, przynajmniej te, co mam :nie:
Sensi
Sensi
  20 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: filtry
Idę się kurde leczyć... Zamiast "filtry" przeczytałam "flirty". :wtf:
Ja ostatnio (rok temu) używałam tego i byłam no dość zadowolona, ale z racji mojego uczulenia na słońcę mało mi to pomogło, jak każdy inny filtr ;-)
mmaryjka
mmaryjka
  20 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na takich produktach jest napisane, czy sa z filtrami chemicznymi czy mineralnymi, czy musze sprawdzic przed kupnem na necie itp

ktoś wcześniej pokazał filtr mineralny. ten la roche posay 50+ ma filtr coś około 90, więc chyba jest jednym z najwyższych.
też kiedyś cierpiałam na fotodermatozę, ale mi przeszło bo się okazało, że to od leków.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.