agoosiaaa
agoosiaaa
  18 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Hej ho :)

Slonce wyszlo na jeden dzien i juz moja skora na rekach i twarzy zaczyna mnie dobijac.
Szukam kremow/spray'ow/olejkow do ciala i twarzy z filtrem min 50, latwo wlchlaniajacych sie i jesli chodzi o te do twarzy to najlepiej, zebym nie swiecila sie po nich, jak to mowia, ''jak psu jajca''.
zainteresowal mnie ten:
szukalam opinii na wizazu, ale chyba lewa jestem, bo nic znalezc nie moge.
wiec jesli ktos uzywal, to poprosze o opinie :)

Pozdrawiam, Agus :D

Darunia511
Darunia511
  18 kwietnia 2011
Podepnę się.
Jakiś czas temu ktoś pisał o filtrze 50 który nadaje się do twarzy pod makijaż. Nie wiem czy nie z La Roshe Posay. Skleroze mam, a chce sobie teraz coś nabyć, poleci mi ktoś coś?
XKrolewnaZDrewnaxX
XKrolewnaZDrewnaxX
  18 kwietnia 2011

To ja może również się podepnę jeśli już temat słońce-skóra został poruszony. A mianowicie poszukuję czegoś dzięki czemu się nie opalę.

mmaryjka
mmaryjka
  18 kwietnia 2011

ja używam tych. na początku 50+, później schodzę do 30 jeśli chodzi o twarz i 30 używam lancome, a 50 tylko tego. do ciała też lancome albo lancaster, ale one są drogie.

malami81
malami81
  18 kwietnia 2011
Podpinam się bo sama szukam czegoś naj, najlepszego !

Do tej pory używałam i w sumie lepszego nie znalazłam La Rosche Posay ANTHELIOS SPF50 DERMO-PEDIATRICS SPRAY DLA DZIECI (nie zawiera parabenów, wygodna aplikacja dzięki spray)

Tricia
Tricia
  18 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: poleci mi ktoś coś?

ja używałam przez całe wakacje tego:

on jest z fluidem, delikatnie kryje, w wakacje nakładałam na niego tylko puder prasowany matujący :)
pijana
pijana
  18 kwietnia 2011
Tricia
Tricia: z fluidem

La Roche-Posay też ma filtr 50 z fluidem, wygrałam go na Facebooku ale oczywiście jest za ciemny (jakżeby inaczej...) :ninja: Ale dla troszkę "ciemniejszych" ludzi niż ja fajna rzecz, jeśli ktoś źle się czuje bez podkładu na twarzy.
pijana
pijana
  18 kwietnia 2011

Ta, wkleiłam 20stkę. No trudno.

agoosiaaa
agoosiaaa
  18 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ta, wkleiłam 20stkę. No trudno.

spoko, raczej kazdy zalapal o co chodzilo :)
pijana
pijana
  18 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: spoko, raczej kazdy zalapal o co chodzilo :)

No właśnie miałam obawy, bo tu różnie bywa, wolałam więc się wytłumaczyć od razu :lol2:
agoosiaaa
agoosiaaa
  19 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie miałam obawy, bo tu różnie bywa, wolałam więc się wytłumaczyć od razu

no wiesz, jak ktos nie zalapal...
to mu nawet tlumaczenie nie pomoze :mrgreen:
sylwik
sylwik
  19 kwietnia 2011

przy okazji:
szukam dobrego, szybko sie wchlaniajacego i nie zostawiajacego tego tlustego filmu sprayu z filtrem. cos niedrogiego, i potrzebuje tylko filtru 10-15;)

mmaryjka
mmaryjka
  19 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: szukam dobrego, szybko sie wchlaniajacego i nie zostawiajacego tego tlustego filmu sprayu z filtrem

l'oreal, wygląda tak
agoosiaaa
agoosiaaa
  20 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: szukalam opinii na wizazu, ale chyba lewa jestem, bo nic znalezc nie moge.

w ogole to tylko dodam, ze po przeczytaniu opinii na temat kremow z filtrami do ciala, wizaz stracil dla mnie jakakolwiek wiarygodnosc, wrecz uwazam ze duzo tepych osob pisze tam opinie na temat kosmetykow, ktorych nawet nie wiedza do czego uzywac :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: a 50 tylko tego

bede musiala zobaczyc w drogerii, nadaje sie pod makijaz??
mmaryjka
mmaryjka
  20 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bede musiala zobaczyc w drogerii, nadaje sie pod makijaz?

dla mnie się nadaje, ale ja mam suchą, nieświecącą się skórę
jeśli będziesz w ogóle jakieś wybierała, to kupuj filtry chemiczne bo mineralne są cięższe i pod makijaż raczej będą bardzo ciężkie. nie kupuję też filtrów dla dzieci - niczym się nie różnią, a zazwyczaj są cięższe.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.