Killuminati
Posty: 7451 (po ~79 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
Killuminati
  17 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Cześć po długiej przerwia bycia tutaj na KWC nic nie znalazłam ciekawego z recenzji innych wiec prosze o porody ! :) mam zamiar kupić podkład do 40zł dostępny w Rossmanie
mi żeby nie dawał efektu maski aby matował skórę krył lekkie niedoskonałości mam cerę mieszaną , i nawilżał
Myślę nad kupnem ? tych z dwóch
Max Factor, Smooth Effect Foundation i
Manhattan fluid Powder Mat
?jakie opinie?;)

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  19 kwietnia 2011
368212:

gówno wiesz pusty bębnie.

nie obrzucaj nikogo błotem ;-) możesz NIE TRAFIĆ a i tak ubrudzisz sobie ręce.

368212:

zaszłam dalej od Ciebie.
Jestem na dermatologii marny fryzjerski pomocie, ale nie obnoszę się z tym jak Ty.
Jesteś taka sama jak RedTea.
Gówno w życiu osiągnęła a zawsze ma najwięcej do powiedzenia.

:ziew:
skoro gówno w życiu osiągnęłam to zajrzyj na stronę mojej byłej klasy i zapytaj, ile z nich pracuje w zawodzie :ziew:

368212:

Czytaj to co pisze do Ciebie Wiadomo to będziesz chodzić w sandałach po śniegu.
Gówno wiesz o całej sytuacji ale się mądrujesz bo jakiś koks z zadupiewa Ci coś napomknął. Żenada.

czy tylko Wiadomo? :woot:

368212:

btw. Ty się tak nie mądruj bo sama mam Twoje okropniaste zdjęcie.

ciekawe jakie :woot: nie dodaję na fotkę zdjęć z gołym tyłkiem na pierwszym planie.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  19 kwietnia 2011
368212:

a poza tym, nie ważne co się robi - czy jest się lekarzem; okulistą, ginekologiem, hydraulikiem, górnikiem czy kosmetyczką - ważne, aby być dobrym w tym co się robi i być z tego dumnym. ;-) ja jestem bo fryzjerstwo to moja pasja, i co mnie obchodzi, że lekarz jest lepszym 'zawodem'? ja chcę być fryzjerem, nie lekarzem, nie zamierzam być lekarzem tylko po to, aby chwalić się przed sąsiadami.
jak sądzisz, że mnie poniżysz czy coś w tym stylu, to możesz pisać sobie dalej - mnie to nie rusza

Jestem fryzjerem - nie wstydzę się tego a wręcz jestem bardzo z tego dumna. ;-)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  19 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja jestem bo fryzjerstwo to moja pasja,

ja jestem fryzjerem*
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  19 kwietnia 2011

jeszcze chcesz próbować mnie zdołować próbując poniżyć przez mój zawód? jak chcesz to próbuj, ja i tak nie zmienię zachowania i postępowania, nie zamierzam się wstydzić czy kryć z tym co robię tylko dlatego, co napisałam powyżej. ;-)

368212
368212
  19 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze chcesz próbować mnie zdołować próbując poniżyć przez mój zawód? jak chcesz to próbuj, ja i tak nie zmienię zachowania i postępowania, nie zamierzam się wstydzić czy kryć z tym co robię tylko dlatego, co napisałam powyżej. ;-)


Konto usunięte
Konto usunięte: a poza tym, nie ważne co się robi - czy jest się lekarzem; okulistą, ginekologiem, hydraulikiem, górnikiem czy kosmetyczką - ważne, aby być dobrym w tym co się robi i być z tego dumnym. ;-) ja jestem bo fryzjerstwo to moja pasja, i co mnie obchodzi, że lekarz jest lepszym 'zawodem'? ja chcę być fryzjerem, nie lekarzem, nie zamierzam być lekarzem tylko po to, aby chwalić się przed sąsiadami. jak sądzisz, że mnie poniżysz czy coś w tym stylu, to możesz pisać sobie dalej - mnie to nie rusza Jestem fryzjerem - nie wstydzę się tego a wręcz jestem bardzo z tego dumna. ;-)

ahahaha :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: skoro gówno w życiu osiągnęłam to zajrzyj na stronę mojej byłej klasy i zapytaj, ile z nich pracuje w zawodzie

uwierz mi, że w dupie mam wypytywanie plebsu o cokolwiek.

Konto usunięte
Konto usunięte: ciekawe jakie nie dodaję na fotkę zdjęć z gołym tyłkiem na pierwszym planie.

Wstawić je tu aby wszyscy widzieli czy wysłać Ci je na pw?
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  19 kwietnia 2011
368212:

ahahaha

oh jak zwykle nie zrozumiałaś ;-)
napiszę jeszcze raz: nie zamierzam wykonywać innego, bardziej szanowanego zawodu tylko po to, aby się komuś przypodobać ;-) rozumiesz?

368212:

Wstawić je tu aby wszyscy widzieli czy wysłać Ci je na pw?

dawaj na pw, chętnie zobaczę :-) co tam masz ;-)

368212:

uwierz mi, że w dupie mam wypytywanie plebsu o cokolwiek.

:ziew:
368212
368212
  19 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: oh jak zwykle nie zrozumiałaś ;-) napiszę jeszcze raz: nie zamierzam wykonywać innego, bardziej szanowanego zawodu tylko po to, aby się komuś przypodobać ;-) rozumiesz?

nie śmieję się z tego kim jesteś marnoto tylko z tego się śmieję jak się strasznie się pocisz aby wszystkim wytłumaczyć i oznajmić wszem i wobec kim jesteś.
To właśnie jest śmieszne, bo z każdym postem coraz bardziej się pogrążasz.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  19 kwietnia 2011
368212:

nie śmieję się z tego kim jesteś marnoto tylko z tego się śmieję jak się strasznie się pocisz aby wszystkim wytłumaczyć i oznajmić wszem i wobec kim jesteś.
To właśnie jest śmieszne, bo z każdym postem coraz bardziej się pogrążasz.

po prostu na chama chcesz mi wmówić, ze jestem gorsza bo jestem (dla ciebie) TYLKO fryzjerem a nie lekarzem czy adwokatem i dalej nie rozumiesz, że mam gdzieś twoje zdanie? kocham to co robie i jestem z tego dumna niezależnie czy ten zawód jest dla kogos lepszy czy gorszy.
im wiecej ty mi bedziesz pisac ze jestem nikim tym ja bardziej bede zaprzeczac. :-)
368212
368212
  19 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: po prostu na chama chcesz mi wmówić, ze jestem gorsza bo jestem (dla ciebie) TYLKO fryzjerem a nie lekarzem czy adwokatem i dalej nie rozumiesz, że mam gdzieś twoje zdanie? kocham to co robie i jestem z tego dumna niezależnie czy ten zawód jest dla kogos lepszy czy gorszy. im wiecej ty mi bedziesz pisac ze jestem nikim tym ja bardziej bede zaprzeczac. :-)

Nie jesteś przypadkiem blondynką?
Piszę Ci po raz enty, że śmieszy mnie to jak się z tym obnosisz.
Nikt inny się nie podnieca swoim kierunkiem/zawodem tylko Ty to robisz jakby nie wiadomo w czym te fryzjerstwo było takie zajebiste.
O to mi chodzi, dotrze to do Twojej łepetyny?
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  19 kwietnia 2011

O kurcze :ninja:
Na PW szanowna 368212 wkleiła mi zdjęcie, które sama tu kiedyś wstawiłam w temacie o tyłkach ;-)

jak zwykle nie zrozumiała co to znaczy goły tyłek.

:lol:

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  19 kwietnia 2011
368212:

Nie jesteś przypadkiem blondynką?

naturalną jestem, chociaż nie do konca bo jedni mówią że włosy mam ciemny blond a inni że jasny brąz, zdania są podzielone ;-)

368212:
Piszę Ci po raz enty, że śmieszy mnie to jak się z tym obnosisz.

mam prawo się obnosić z moim zawodem tak jak Ty z fotkami swojego tyłka.

368212:
Nikt inny się nie podnieca swoim kierunkiem/zawodem tylko Ty to robisz jakby nie wiadomo w czym te fryzjerstwo było takie zajebiste.

A widzisz ;-) i tu sama się wkopałaś, bo dla ciebie fryzjerstwo to jeden ch... a dla mnie spełnienie, pasja, z tym wiąże swoją przyszłość i karierę zawodową.
dla mnie jest zajebiste. przykro mi.

368212:
O to mi chodzi, dotrze to do Twojej łepetyny?

najpierw sie ogarnij laska.
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  19 kwietnia 2011

@BreakMyFall18:

@368212:

:wtf:.

Obie robicie z siebie pośmiewisko w tym momencie.
I to nie pierwszy raz.
Wystarczy.

:ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.