xXpaskiWkropkiXx
xXpaskiWkropkiXx
  15 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Cześć;) W niedzielę moja chrześniaczka ma pierwsze urodziny i to pojawia się problem, bo kompletnie nie wiem co jej kupić. Tylko, że chodzi o to, że jej 4 dziadkow jest w Stanach i dosłownie ma wszystko. jakies propozycje?

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  16 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak jestem sama z nim to mowie jak akurat mi podejdzie, tzn jak akurat mam wlaczona tv to mowie po angielski, jak nie to po polsku, bo mnie nic nie rozprasza jak jestem z chlopakiem to po angielsku, no chyba ze mnie facet denerwuje to wtedy na zlosc do Alexa po polsku mowie. no a jak jestem u mojej mamy (ogolnie rodzinki) to po polsku, rozumie obydwa jezyki :)

aha, to ładnie :-)
Julie
Julie
  16 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jakies propozycje?
Kup jej medalik... Albo nie, bo to jest "obowiązek" rodziców tak naprawdę. Kup jej coś, co będzie jej służyć przez bardzo długo, będzie lubiła do tego wracać, nawet jeżeli się zestarzeje i będzie jej Ciebie - co najważniejsze, moim zdaniem - przypominać Ciebie.
styka51
styka51
  16 kwietnia 2011

Chrześnica mojego faceta dostałą całe mnóstwo tych zabawek edukacyjnych z poprzednich stron, pobawiła się nimi z 5 minut i olała, a teraz leżą w kącie i kurz się na nich zbiera. Najwięcej bawi się taką małą tablicą z kolorowymi kredami, albo słucha piosenek i tańczy :D

styka51
styka51
  16 kwietnia 2011
Julie
Julie: nawet jeżeli się zestarzeje i będzie jej Ciebie - co najważniejsze, moim zdaniem - przypominać Ciebie.

O właśnie, to moim zdaniem najlepszy pomysł :tak:
mmaryjka
mmaryjka
  16 kwietnia 2011

ja swojej chrześnicy zamówiłam taki wisiorek z grawerem z tyłu, z tym że zamówiłam ze złota
http://lilou.pl/web/pl/product/show/id/288/tag/aniol-2-cm-srebro

agoosiaaa
agoosiaaa
  16 kwietnia 2011
styka51
styka51: Chrześnica mojego faceta dostałą całe mnóstwo tych zabawek edukacyjnych z poprzednich stron, pobawiła się nimi z 5 minut i olała, a teraz leżą w kącie i kurz się na nich zbiera.

no to juz zalezy od dziecka, moj maly sie nimi bawi :)
styka51
styka51
  16 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no to juz zalezy od dziecka, moj maly sie nimi bawi :)

No zależy... Tylko aż głupio mi czasem, bo sama mam ochotę się tymi garnuszkami albo jakimiś dżdżownicami pobawić ;p
bezslodkiegonicku
bezslodkiegonicku
  16 kwietnia 2011

ja ostatnio kupowałam taką milutką podusię z kubusiem puchatkiem i do tego taki kocyk kolorowy w księżniczki :) wiem, że się przydało :)

folkemon
folkemon
  16 kwietnia 2011

Skoro to chrześniaczka to kup jej pismo święte w obrazkach.

boniwinter
boniwinter
  16 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moja chrześniaczka ma pierwsze urodziny

to zalezy czy chcesz sie pokazac czy sprawic dziecku przyjemnosc, o ktorej na pewno nie bedzie pamietalo.
Dzieciom na 1 urodziny kupuje sie prezety dla rodzicow.
Jak chcesz sie pokazac to kup jej addisaski
Jak chcesz zeby dzidzia pamietala to kup jej cos co bedzie mogla wykorzystac w pozniejszych latach tak zeby mama jej powiedziala, ze dostala to na 1 urodziny od cioci.
Dla rodzicow: paczka pieluch i ubrania
Moresh
Moresh
  16 kwietnia 2011

Ja kupiłam huśtawkę, bo tego chcieli rodzice.

denatka
denatka
  16 kwietnia 2011

Nocnik, taki, który będzie grał jak nasiusia.:zakochany:

Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  16 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nocnik, taki, który będzie grał jak nasiusia.

ja mam taki kibel, jak sikam to pozytywka, jak kloc to 'kokodżambo' :zakochany:

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  16 kwietnia 2011
Prinz
Prinz: ja mam taki kibel, jak sikam to pozytywka, jak kloc to 'kokodżambo'

wlasnie przeczytalam to na glos i moja mama delikatnie mówiąc śmiała się

:crylol:
Patrycja9119
Patrycja9119
  17 kwietnia 2011

Ja mojej chrzesnicy na roczek kupilam zlote kolczyki bo miala juz przekłute nie wiem jednak jak z uszkami twojej :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.