xXpaskiWkropkiXx
xXpaskiWkropkiXx
  15 kwietnia 2011 (pierwszy post)

Cześć;) W niedzielę moja chrześniaczka ma pierwsze urodziny i to pojawia się problem, bo kompletnie nie wiem co jej kupić. Tylko, że chodzi o to, że jej 4 dziadkow jest w Stanach i dosłownie ma wszystko. jakies propozycje?

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  15 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie to jest lipne, jak sie nie ma za bardzo miejsca, ja mam cos takiego, z tym ze w ksztalcie samochodu i jak jest cieplo, to moj maly sie w tym na dworze bawi (z tym ze moj samochod moze robic tez za basenik), w ogrodzie, ale jak siostra nie ma miejsca to moze pomysl o czyms mniejszym

moja siostra mieszka na 37 m2... pokój Hanki jest maluśki nic się nie zmiesci nawet mniejsze, w dużym pokoju już i tak nie ma miejsca... masakra. ale pomysł dobry, zapytam siostre najlepiej i sama powie czy kupic czy nie.
w zyciu bym na to nie wpadła :mrgreen:
Zadziora
Zadziora
  15 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ja wlasnie mysle zeby kupic mojej Hani (chrzesnica) też taki basen na święta wielkanocne, ale siostra ma małe mieszkanie i gdzie to trzymać

Zależy jakieś wielkości będzie :)

Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie to jest lipne, jak sie nie ma za bardzo miejsca, ja mam cos takiego, z tym ze w ksztalcie samochodu i jak jest cieplo, to moj maly sie w tym na dworze bawi (z tym ze moj samochod moze robic tez za basenik), w ogrodzie, ale jak siostra nie ma miejsca to moze pomysl o czyms mniejszym

Moja siostra na brak miejsca nie narzeka. Amelki pokój ma ze 25m kwadratowych, także :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  15 kwietnia 2011
Zadziora
Zadziora: Moja siostra na brak miejsca nie narzeka. Amelki pokój ma ze 25m kwadratowych, także :D

o kurcze masakra :-) u mojej niestety nie ma miejsca, szkoda. Hanka by miała zabawe ;d
agoosiaaa
agoosiaaa
  15 kwietnia 2011
Zadziora
Zadziora: Moja siostra na brak miejsca nie narzeka. Amelki pokój ma ze 25m kwadratowych, także :D

to bedzie jak znalazl :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: moja siostra mieszka na 37 m2... pokój Hanki jest maluśki nic się nie zmiesci nawet mniejsze, w dużym pokoju już i tak nie ma miejsca... masakra. ale pomysł dobry, zapytam siostre najlepiej i sama powie czy kupic czy nie.

no tak najlepiej, wtedy bedziesz miala pewnosc, ze pieniedzy w bloto nie wyrzucisz :)

Konto usunięte
Konto usunięte: w zyciu bym na to nie wpadła

zazwyczaj jak sie nie ma dzieci to sie na dzieciece rzeczy uwagi nie zwraca, ja przez listopad i grudzien praktycznie zylam w sklepach z zabawkami,to wiem :rotfl:
Zadziora
Zadziora
  15 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: o kurcze masakra :-) u mojej niestety nie ma miejsca, szkoda. Hanka by miała zabawe ;d

To trzeba kupić coś innego :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  15 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no tak najlepiej, wtedy bedziesz miala pewnosc, ze pieniedzy w bloto nie wyrzucisz :)

albo mysle nad takim koniem bujanym, juz widze ta frajde ;d różowym, plastikowym :-)

Konto usunięte
Konto usunięte: zazwyczaj jak sie nie ma dzieci to sie na dzieciece rzeczy uwagi nie zwraca, ja przez listopad i grudzien praktycznie zylam w sklepach z zabawkami,to wiem

racja, ja nigdy nie mam pomysłu.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  15 kwietnia 2011

Znowu całe święta będzie:
Ciocia, loka! weś! ;d

wszystkie dzieci 1,5roczne mają taką frajdę jak słyszą waka waka od shakiry? ;d tylko nie wiem czemu akurat Loka to nazwała ;d

agoosiaaa
agoosiaaa
  15 kwietnia 2011

a co do prezentow, to teraz mi sie przypomnialo:
- aparat fotograficzny :D
telefon:
- to akurat komorka, z leapfrog, chociaz moj maly i tak woli krasc moj telefon czy mojego chlopaka.
albo taki telefon:

agoosiaaa
agoosiaaa
  15 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: albo mysle nad takim koniem bujanym, juz widze ta frajde ;d różowym, plastikowym :-)

moj maly ma takiego tygryska:
no i konika na biegunach u mojej mamy :)
fajne, z tym ze moj maly nie byl nimi zainteresowany jakos do 2giego roku zycia, wolal je ciagac po pokoju, niz na nich jezdzic :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  15 kwietnia 2011

już sama nie wiem, jutro pojadę na zakupy :woot: jak nic nie znajde to zostaj chyba allegro.

agoosiaaa
agoosiaaa
  15 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: już sama nie wiem, jutro pojadę na zakupy jak nic nie znajde to zostaj chyba allegro.

a ile mala ma lat?
bo jak ma juz 18scie miesiecy to sa MEGA :W00T: zabawki dla takich dzieci juz :zakochany:
agoosiaaa
agoosiaaa
  15 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wszystkie dzieci 1,5roczne mają taką frajdę jak słyszą waka waka od shakiry? ;d tylko nie wiem czemu akurat Loka to nazwała ;d

moj maly to ogolnie przy kazdej muzyce ma frajde :woot:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  15 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a ile mala ma lat?

we wrześniu ma 2 latka, ale z przyzwyczajenia mówię, że ma półtorej roku bo za szybko leci ten czas. ona jest też bardzo mądra i nie chce jej kupować głupotek typu klocki bo się tym nie bawi...
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  15 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: moj maly to ogolnie przy kazdej muzyce ma frajde

Hania też, ale ta piosenka jakoś szczególnie, tanczy do niej itp;d w ogole mądra jest, wie gdzie jest lampa, pokazuje ile ma latek, na pytanie jak sie nazywa Twoj tata mowi, że Pabooooł (paweł), jak mówie pokaż minke to robi taka smieszną, robi 'moja podusia', gada babcia, dziadzia, ciocia, weś no ogolnie jest bardzo mądra, wie gdzie ma oczka uszka nosek, mowi kiedy siku zrobi 'cika', no i jej: ijeee! :zakochany: a niektore dzieci od kolezanek to takie niekumate, ale to chyba zalezy ile sie do dziecka mowi itp
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  15 kwietnia 2011

no i nie wiem co tu kupic :woot:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.