monikamonisia20
monikamonisia20
  6 kwietnia 2011 (pierwszy post)
A dziś na rózowo;) a co tam;)

Jak dzień mija?

Zakupiłam dziś i w końcu sukienkę na Ślub Cywilny.

Wyglada tak samo jak na tej babce, tylko lekko dłuższa, kremowa no i fason inny.
http://allegro.pl/wyjatkowa-biala-sukienka-jedno-ramie-roze-r-40-l-i1547907873.html

A teraz pytania. Pod nia przydałaby się jakas bielizna w postaci sukienki takiej obcisłej maskująca bieliznę. DObrze tłumaczę? Jak to się nazywa?
A buty? Z odkrytymi palcami czy jakies paseczki?
Na wierzch szal? czy nic?
Raczej w USC będzie ciepło i lokalu;)

NA nosku wyskoczyło mi kilka wągrów, co polecacie?

Zaczynam myśleć o opalaniu natryskowym , bo jestem blada jak trup. Ale jeśli zabrudzi sukienkę?

Wybaczcie, jeśli to wszystko brzmi strasznie chaotycznie.
Pozdrawiam Buziaki
bellaragazzaa
bellaragazzaa
  6 kwietnia 2011
Babsy
Babsy: dziewczyna nie pyta, czy nam sie podoba ze bierze slub w ciazy, tylko jakie buty i bielizne dobrac...

Ja też się Ciebie o zdanie nie pytałam a jednak udzielasz się nieproszona.

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie nie. mimo, że to już 5miesiac to brzuszek jest maly i nie mam zamiaru go ukrywać, ale eksponować jesteśmy z narzeczonym dumni z tego że będziemy rodzicami.

A czemu nie poczekasz na rozwiązanie? Pytam z ciekawości, bo zaraz znów jakaś lala zacznie szczekać.
pijana
pijana
  6 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: do rudych włosów musi być opalenizna nio;)

Nie zgadzam się z tym, rude czy czerwone włosy pięknie wyglądają do gładkiej, bladej cery.
Konto usunięte
Konto usunięte: Zaczynam myśleć o opalaniu natryskowym

Drogie, schodzi szybko i nierówno.
Konto usunięte
Konto usunięte: NA nosku wyskoczyło mi kilka wągrów, co polecacie?

Nie spotkałam jeszcze domowego, skutecznego sposobu na wągry :/
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko białe potrzubuję, bo niby sukienka kremowa, ale wolę żeby żadnych niespodzianek kolorystycznych nie było.

Pod białe rzeczy (np. białe bluzki) nosi się bieliznę w kolorze cielistym/beżowym, więc myślę, że beż będzie ok. Ale nie wiem czy znajdziesz coś takiego, nieuciskającego zbyt mocno, skoro masz dzieciaczka w drodze...
monikamonisia20
monikamonisia20
  6 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A czemu nie poczekasz na rozwiązanie? Pytam z ciekawości, bo zaraz znów jakaś lala zacznie szczekać.

bo potem nie bedzie kiedy, do końca grudnia mamy jakieś imprezy rodzinne i kosztownie to by wyszło. No i mogę być troszkę wieksza;)
A tak, to teraz na spokojnie ślubik, potem on dostanie wieksze mieszkanie, dzdzie odchowamy troszkę odłożymy i lepiej na tym wyjdziemy niż takie wesele na szybkiego.
Bynjamniej tak razem uważamy.
Babsy
Babsy
  6 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zaraz znów jakaś lala zacznie szczekać.

wypraszam sobie "lale" i "szczekanie". ja cie nie obrazalam, napisalam raptem ze to niestosowne wypytywac sie o powody slubu w ciazy, to jej osobista sprawa.
bellaragazzaa
bellaragazzaa
  6 kwietnia 2011
Babsy
Babsy: wypraszam sobie "lale" i "szczekanie". ja cie nie obrazalam, napisalam raptem ze to niestosowne wypytywac sie o powody slubu w ciazy, to jej osobista sprawa.

Skoro osobista sprawa to raczej nie pisałaby o tym na forum :and: skoro koleżanka odpowiedziała mi na pytanie to chyba nie ugodziło to w jej osobistość.
Babsy
Babsy
  6 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Skoro osobista sprawa to raczej nie pisałaby o tym na forum skoro koleżanka odpowiedziała mi na pytanie to chyba nie ugodziło to w jej osobistość.

ale nigdy nie wiadomo, czy ktos sobie zyczy opinii na temat swojego zycia prywatnego, czy nie;) dobra, koniec oof top:_
jagodag156
jagodag156
  8 kwietnia 2011
http://sylla-paznokcie.blogspot.com/
monikamonisia20
monikamonisia20
  8 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://sylla-paznokcie.blogspot.com/

nie reklamujemy się.

Pff takich szponów nawet za darmo bym nie chciała
marta0859
marta0859
  8 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: http://sylla-paznokcie.blogspot.com/

ale brzydkie...

Konto usunięte
Konto usunięte: NA nosku wyskoczyło mi kilka wągrów, co polecacie?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.