monikamonisia20
monikamonisia20
  6 kwietnia 2011 (pierwszy post)
A dziś na rózowo;) a co tam;)

Jak dzień mija?

Zakupiłam dziś i w końcu sukienkę na Ślub Cywilny.

Wyglada tak samo jak na tej babce, tylko lekko dłuższa, kremowa no i fason inny.
http://allegro.pl/wyjatkowa-biala-sukienka-jedno-ramie-roze-r-40-l-i1547907873.html

A teraz pytania. Pod nia przydałaby się jakas bielizna w postaci sukienki takiej obcisłej maskująca bieliznę. DObrze tłumaczę? Jak to się nazywa?
A buty? Z odkrytymi palcami czy jakies paseczki?
Na wierzch szal? czy nic?
Raczej w USC będzie ciepło i lokalu;)

NA nosku wyskoczyło mi kilka wągrów, co polecacie?

Zaczynam myśleć o opalaniu natryskowym , bo jestem blada jak trup. Ale jeśli zabrudzi sukienkę?

Wybaczcie, jeśli to wszystko brzmi strasznie chaotycznie.
Pozdrawiam Buziaki
Babsy
Babsy
  6 kwietnia 2011

sliczna kiecuszka:zakochany:
majciochy bezszwowe polecam, a stanik- jakas bardotka?
buty widze do tego proste platformy

na wagry nie mam zadnego ekstra spsobu;/
czy ja wiem, jesli zrobisz w dniu slubu to moze nie bedzie dzialac jak samoopalacz, ktory brudzi wszystko w swoim zasiegu;)...chociaz, nie mam pojecia, nigdy nie bylam na natryskowym... choc tez bym kiedys chciala;)

monikamonisia20
monikamonisia20
  6 kwietnia 2011
też myślałam o jakiś prostych butach ze względu, że sukienka ma falbanki;)

do rudych włosów musi być opalenizna nio;)

Babsy
Babsy
  6 kwietnia 2011

a nie zdazysz kilka razy wpasc na solarium przed slubem?

monikamonisia20
monikamonisia20
  6 kwietnia 2011
Babsy
Babsy: a nie zdazysz kilka razy wpasc na solarium przed slubem?

wiesz, chciałabym ale jestem w 5 miesiącu ciąży. I trozkę się boje;( niby, że nie udowodniono szkodliwości chodzenia tam, ale zawsze jakiś strach pozostaje
annjamaica
Posty: 6515 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
annjamaica
  6 kwietnia 2011

Ja mam cos takiego, tyle, ze sa dostepne czarne i bezowe, takze nie wiem czy bezowy odpowiadalby Ci pod ta sukieneczke...
http://www.onmyskin.de/marken/kategorien/tagwaesche/tagwaesche/shaping-miederslip/triumph-pure-shaper-shapingkleid-mit-schale-und-buegel.html?sid=6b037e272b651bf4d880bc69be4e3bbd
ale bardzo polecam, swietnie wygladza i nie widac spod opietych kiecek zadnych mankamentow...

...chce cukierka!
Widzę jak głodne oczy za nią podążają.
Duma rozpiera mnie bo wiem, że to ja mam ją.
I nie zmieni tego nic.
A ty jako widz możesz o niej śnić, Aniu:*

Babsy
Babsy
  6 kwietnia 2011

no jak tak to co innego... choc mozna opalic gorna czesc ciala, bez brzuszka w ciazy:) a nogi bys samoopalaczem potraktowala:)

monikamonisia20
monikamonisia20
  6 kwietnia 2011
Babsy
Babsy: no jak tak to co innego... choc mozna opalic gorna czesc ciala, bez brzuszka w ciazy:) a nogi bys samoopalaczem potraktowala:)

górną? to muszę szukać specjalnych lamp...
monikamonisia20
monikamonisia20
  6 kwietnia 2011
Babsy
Babsy: no jak tak to co innego... choc mozna opalic gorna czesc ciala, bez brzuszka w ciazy:) a nogi bys samoopalaczem potraktowala:)

górną? to muszę szukać specjalnych lamp...

annjamaica
annjamaica: Ja mam cos takiego, tyle, ze sa dostepne czarne i bezowe, takze nie wiem czy bezowy odpowiadalby Ci pod ta sukieneczke... http://www.onmyskin.de/marken/kategorien/tagwaesche/tagwaesche/shaping-miederslip/triumph-pure-shaper-shapingkleid-mit-schale-und-buegel.html?sid=6b037e272b651bf4d880bc69be4e3bbd ale bardzo polecam, swietnie wygladza i nie widac spod opietych kiecek zadnych mankamentow...

o własnie coś takiego;)))
tylko białe potrzubuję, bo niby sukienka kremowa, ale wolę żeby żadnych niespodzianek kolorystycznych nie było.
annjamaica
Posty: 6515 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
annjamaica
  6 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: o własnie coś takiego;))) tylko białe potrzubuję, bo niby sukienka kremowa, ale wolę żeby żadnych niespodzianek kolorystycznych nie było.

no wlasnie, tyle, ze z triumpha maja tylko czarne i bezowe... wiec musisz poszukac innych firm: poszukaj pure shaper dress

...chce cukierka!
Widzę jak głodne oczy za nią podążają.
Duma rozpiera mnie bo wiem, że to ja mam ją.
I nie zmieni tego nic.
A ty jako widz możesz o niej śnić, Aniu:*

monikamonisia20
monikamonisia20
  6 kwietnia 2011
annjamaica
annjamaica: no wlasnie, tyle, ze z triumpha maja tylko czarne i bezowe... wiec musisz poszukac innych firm: poszukaj pure shaper dress

dzięki, już szperam
monikamonisia20
monikamonisia20
  6 kwietnia 2011
http://www.ceneo.pl/4902242
takie coś by mnie ratowało, bo nie chcę bardzo się ściskać, zeby dzidzia nie kopała i aby jej nie zaszkodzić.
bellaragazzaa
bellaragazzaa
  6 kwietnia 2011

Ślub w ciązy to taka lipa troche, widac brzuch, na solare pojsc nie mozna, alkoholu wypić nie można... :D

Babsy
Babsy
  6 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ślub w ciązy to taka lipa troche, widac brzuch, na solare pojsc nie mozna, alkoholu wypić nie można... :D

dziewczyna nie pyta, czy nam sie podoba ze bierze slub w ciazy, tylko jakie buty i bielizne dobrac...
monikamonisia20
monikamonisia20
  6 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ślub w ciązy to taka lipa troche, widac brzuch, na solare pojsc nie mozna, alkoholu wypić nie można... :D

Nie nie. mimo, że to już 5miesiac to brzuszek jest maly i nie mam zamiaru go ukrywać, ale eksponować jesteśmy z narzeczonym dumni z tego że będziemy rodzicami.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.