agoosiaaa
agoosiaaa
  5 kwietnia 2011 (pierwszy post)

hej ho :)
potrzebuje jakiegos delikatnego peelingu do twarzy, jako ze nie moge aktualnie uzywac zadnych mechanicznych, bo strasznie podrazniaja mi skore.
wszelkie propozycje mile widziane :)

agoosiaaa
agoosiaaa
  6 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: enzymatyczny, bielenda zdaje sie ma fajne, ale te profesjonalne :-)

no wlasnie szukam czegos, co bedzie u mnie dostepne, a bielendy raczej nie mam tutaj :)
clinique mam w dwoch czy trzech sklepach, chyba przy nim zostan ne:)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  6 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: clinique mam w dwoch czy trzech sklepach, chyba przy nim zostan ne:)

a no tak, zapomnialam ze przeciez nie mieszkasz w PL ;P
agoosiaaa
agoosiaaa
  6 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a no tak, zapomnialam ze przeciez nie mieszkasz w PL ;P

wiekszosc rzeczy nawet polskich bylabym sobie w stanie zalatwic (zamowic przez neta itp), ale potrzebuje tego jak najszybciej :)
malami81
malami81
  6 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dzieki, przejde sie dzisiaj do drogerii i chyba go kupie.

Poproś o próbkę :) jeśli nie będą mieli to może chociaż o "odlewkę". Sprawdzisz sobie czy działa na Twoją buźkę i wtedy dopiero ewentualnie kup pełnowymiarowe opakowanie :)
agoosiaaa
agoosiaaa
  6 kwietnia 2011
malami81
malami81: Poproś o próbkę :) jeśli nie będą mieli to może chociaż o "odlewkę". Sprawdzisz sobie czy działa na Twoją buźkę i wtedy dopiero ewentualnie kup pełnowymiarowe opakowanie :)

nie mieli probek niestety, ale chyba jednak dam sobie spokoj z peelingiem na razie, bo twarz mnie boli nawet jak krem nakladam (a mam z avene do wrazliwej skory), wiec odczekam chyba i wtedy najwyzej kupie :/
ale sobie w zakladkach dodalam ten, ktory polecasz, zeby nie zapomniec :)

zreszta zobacze czy moze gdzies na necie nie da sie zamowic probek.
Tricia
Tricia
  8 kwietnia 2011

a ja poraz tysięczny polecę Syis, fajna marka, dowiedziałam się o niej od kosmetyczki, bo w swoim gabinecie używa tych produktów i kupiłam u niej właśnie peeling i tonik i jestem z nich zadowolona :)
ten peeling nie dość, że usuwa ten martwy naskórek to jeszcze "wyciąga" tak wszystkie zanieczyszczenia jak pojawią mi się jakieś syfki i później bardzo szybko się goi. :)

do kupienia tu: http://www.activeshop.com.pl/syis-peeling-enzymatyczny-p-3643.html

tylko nie wiem ile za przesyłkę zapłacisz..

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.