agoosiaaa
agoosiaaa
  5 kwietnia 2011 (pierwszy post)

hej ho :)
potrzebuje jakiegos delikatnego peelingu do twarzy, jako ze nie moge aktualnie uzywac zadnych mechanicznych, bo strasznie podrazniaja mi skore.
wszelkie propozycje mile widziane :)

EngagedAngel
EngagedAngel
  5 kwietnia 2011

A próbowałaś szczoteczki do twarzy? Co prawda teoretycznie działa na podobnej zasadzie jak mechaniczny, ale można przecież zmniejszyć siłę nacisku przez co złagodzić działanie...

A jeśli chodzi Ci o samo oczyszczenie i to głębokie to mogę polecić to:

agoosiaaa
agoosiaaa
  5 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A jeśli chodzi Ci o samo oczyszczenie i to głębokie to mogę polecić to:

niestety nie moge uzywac produktow tej firmy, strasznie wysuszaja mi twarz :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: A próbowałaś szczoteczki do twarzy? Co prawda teoretycznie działa na podobnej zasadzie jak mechaniczny, ale można przecież zmniejszyć siłę nacisku przez co złagodzić działanie...

nie probowalam, raczej ostatnio czytalam o peelingach enizmatycznych czy cos w tym stylu i nimi jestem zainteresowana :)
gagulina
Posty: 2670 (po ~144 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
gagulina
  5 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: peelingach enizmatycznych czy cos w tym stylu i nimi jestem zainteresowana :)

enzymatyczne :) Ja mam ten z Ziaji, Nuno czy jakoś tak :) Polecam.
agoosiaaa
agoosiaaa
  5 kwietnia 2011
gagulina
gagulina: enzymatyczne :)

no wlasnie wiedzialam, ze cos skonocilam :rotfl:

gagulina
gagulina: Ja mam ten z Ziaji, Nuno czy jakoś tak :) Polecam.

dostepu do ziajii na razie nie mam, przynajmniej do maja niestety : )
EngagedAngel
EngagedAngel
  5 kwietnia 2011

Jeśli chodzi o enzymatyczne, to może poproś najpierw o próbki w drogerii lub aptece, bo ja mam od nich uczulenie, a mam raczej mało wrażliwą skórę...

mmaryjka
mmaryjka
  5 kwietnia 2011

pharmaceris a, bioderma ma co prawda mechaniczny, ale bardzo delikatny, nawilżający.
clinique też ma fajny peeling, ja miałam taką małą tubkę bo dostałam w sephorze, ale kupię na pewno pełnowymiarowy, ale ciągle zapominam.

agoosiaaa
agoosiaaa
  5 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli chodzi o enzymatyczne, to może poproś najpierw o próbki w drogerii lub aptece, bo ja mam od nich uczulenie, a mam raczej mało wrażliwą skórę...

no wlasnie nie wiem, czy beda dostepne probki.

Konto usunięte
Konto usunięte: clinique też ma fajny peeling, ja miałam taką małą tubkę bo dostałam w sephorze, ale kupię na pewno pełnowymiarowy, ale ciągle zapominam.

no wlasnie o nim chyba czytalam :woot:
Darunia511
Darunia511
  5 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: clinique też ma fajny peeling, ja miałam taką małą tubkę bo dostałam w sephorze, ale kupię na pewno pełnowymiarowy, ale ciągle zapominam.

Zgadzam się, w ogóle kosmetyki do pielęgnacji tej firmy na wielki plus.
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  5 kwietnia 2011

Ja mam taki, ale nie polecam, jakbyś się na niego natknęła nie kupuj :nie:

Nie działa nic :nie:


I podepnę się do tematu, bo też potrzebuję zamiast tego niefajnego wyżej.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

malami81
malami81
  6 kwietnia 2011

Mam z Clinique 7 day scrub cream - co prawda zawiera w sobie delikatne drobinki ale absolutnie nie podrażniają one skóry. Jest jednocześnie bardzo delikatny ale skuteczny.

Zużyłam chyba z 4 próbki takie po 30 ml zanim kupiłam pełnowymiarowe opakowanie :)

folek
folek
  6 kwietnia 2011

Skoro to chwilowe to najlepiej to daj sobie spokój z pilingiem na parę dni, skoro masz podrażnioną buzię.

A jak potrzebujesz czegoś do wrażliwej buzi , naczynkowej itp to enzymatyczny sobie kup jakiś Agusiu.

Odjazdowa
Posty: 18 (po ~231 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Odjazdowa
  6 kwietnia 2011

Polecam z garniera, 3 w 1, delikatny piling, fajny zel oczyszczajacy, i maska. Skora nie jest podrazniona, a super dziala i jest milusia w dotyku. Zwalcza tez niedoskonalosci, jak dla mnie super:jezyk2:a koszt niewielki, chyba 18 zl w rossmanie, gdzie indziej pewnie drozej:crylol:

agoosiaaa
agoosiaaa
  6 kwietnia 2011
naaats
naaats: Ja mam taki, ale nie polecam, jakbyś się na niego natknęła nie kupuj Nie działa nic

ok, dzieki za ostrzezenie :)

malami81
malami81: Mam z Clinique 7 day scrub cream - co prawda zawiera w sobie delikatne drobinki ale absolutnie nie podrażniają one skóry. Jest jednocześnie bardzo delikatny ale skuteczny. Zużyłam chyba z 4 próbki takie po 30 ml zanim kupiłam pełnowymiarowe opakowanie :)

dzieki, przejde sie dzisiaj do drogerii i chyba go kupie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Skoro to chwilowe to najlepiej to daj sobie spokój z pilingiem na parę dni, skoro masz podrażnioną buzię. A jak potrzebujesz czegoś do wrażliwej buzi , naczynkowej itp to enzymatyczny sobie kup jakiś Agusiu.

niby na chwile, ale platy mi skory z nosa schodza, nie wyglada to dobrze, a przeciez pozniej tez moge uzywac :)

Odjazdowa
Odjazdowa: Polecam z garniera, 3 w 1, delikatny piling, fajny zel oczyszczajacy, i maska. Skora nie jest podrazniona, a super dziala i jest milusia w dotyku. Zwalcza tez niedoskonalosci, jak dla mnie supera koszt niewielki, chyba 18 zl w rossmanie, gdzie indziej pewnie drozej

garnier mi nie pasuje do twarzy :nie:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  6 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

enzymatyczny, bielenda zdaje sie ma fajne, ale te profesjonalne :-)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.