latynoska6
latynoska6
  30 marca 2011 (pierwszy post)

... upodobnić się do jakiejś gwiazdy. Jeśli tak to do jakiej, dlaczego. I czy robisz coś w tym kierunku?

malami81
malami81
  30 marca 2011

Nie ! Nie chciałabym być nigdy podróbką cudzego uroku...

Sensi
Sensi
  30 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli tak to do jakiej, dlaczego. I czy robisz coś w tym kierunku?
Może jeśli chodzi o tatuaże i kolczykowanie się to tak, ale tak, żeby wyglądać tak, jak ona (on), czyli przejść operację plastyczną twarzy to jakoś nie bardzo, nie jestem tym zainteresowana.
Ale tatuaże (rodzaj i miejsce) i kolczykowanie tych samych miejsc - czemu nie? :ziober2:
pijana
pijana
  30 marca 2011

Nie chcę i nigdy nie chciałam :-)

naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  30 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ... upodobnić się do jakiejś gwiazdy. Jeśli tak to do jakiej, dlaczego. I czy robisz coś w tym kierunku?

Niee, raczej niee.

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

Hana25
Hana25
  31 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: upodobnić się do jakiejś gwiazdy.

Do gwiazdy może nie, ale czasem widzę w filmach kobiety, które świetnie wyglądają i mają ciekawe fryzury czy makijaże i wzoruje się na tym
agoosiaaa
agoosiaaa
  31 marca 2011
Babsy
Babsy: no co;)? z n a k i i

tzn nic nie mowie, bo ona brzydka nie jest, ale ma okropna cere :P
miska0809
miska0809
  31 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: podobnić się do jakiejś gwiazdy. Jeśli tak to do jakiej, dlaczego. I czy robisz coś w tym kierunku?

Hee kiedys miało sie pewne marzenia.. ale znikly z wiekiem..

Konto usunięte
Konto usunięte: tzn nic nie mowie, bo ona brzydka nie jest, ale ma okropna cere :P

Cóż, nie ma sie czemu dziwic, po tylu używkach tez pewnie nie miałabym najlepszej :ziober2:
TheWitch
TheWitch
  31 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Cóż, nie ma sie czemu dziwic, po tylu używkach tez pewnie nie miałabym najlepszej

uzywkach :woot: ona cos bierze??
cos nie lapie dzisiaj :ninja:

mi raczej o jej tradzik chodzi :P
Babsy
Babsy
  31 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zn nic nie mowie, bo ona brzydka nie jest, ale ma okropna cere :P

hah akurat w tym nie chcialabym sie upodobnic do niej;) bo moja jest jako taka, nie mam z nia za wielu problemow;)
Transcendencja
Transcendencja
  31 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no moze poza nosem.

Fajną masz klameczkę na prawdę :)

Konto usunięte
Konto usunięte: ... upodobnić się do jakiejś gwiazdy. Jeśli tak to do jakiej, dlaczego. I czy robisz coś w tym kierunku?

Wiadomo
Rosemarie
Rosemarie
  31 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli tak to do jakiej, dlaczego. I czy robisz coś w tym kierunku?

DO LUNKTA! BO JEST TAKI SŁIT PROELO, AJJJJ. :zakochany:
Tak naprawdę: chciałabym mieć pupę i uda Beyonce, ale nic poza tym.
Nie widzę potrzeby i przyjemności w zamienianie się w kopię jakiejś gwiazdki na jeden sezon.
marta0859
marta0859
  31 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy chciałabyś / chciałbyś


Konto usunięte
Konto usunięte: ... upodobnić się do jakiejś gwiazdy. Jeśli tak to do jakiej, dlaczego. I czy robisz coś w tym kierunku?

nie, nie chciałabym. głupota żeby się do kogoś upodabniać.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.