latynoska6
latynoska6
  30 marca 2011 (pierwszy post)

... upodobnić się do jakiejś gwiazdy. Jeśli tak to do jakiej, dlaczego. I czy robisz coś w tym kierunku?

agoosiaaa
agoosiaaa
  30 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ... upodobnić się do jakiejś gwiazdy. Jeśli tak to do jakiej, dlaczego. I czy robisz coś w tym kierunku?

teoretycznie to niby bym chciala, ale tak naprawde to nie, bo podobam sie sobie jaka jestem, no moze poza nosem.
Babsy
Babsy
  30 marca 2011

jakiegos tam idealu do ktorego specjalnie daze, to niby nie mam, ale podoba mi sie Katy Perry.

agoosiaaa
agoosiaaa
  30 marca 2011
Babsy
Babsy: ale podoba mi sie Katy Perry.

ojejus.

latynoska6
latynoska6
  30 marca 2011
Babsy
Babsy: Katy Perry.


Mi Nicole Scherzinger
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  30 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ... upodobnić się do jakiejś gwiazdy. Jeśli tak to do jakiej, dlaczego. I czy robisz coś w tym kierunku?

Nie. Bo to głupota w sumie jest. Chociaż nastolatki jeszcze potrafiłabym zrozumieć - taki wiek.
monikamonisia20
monikamonisia20
  30 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ... upodobnić się do jakiejś gwiazdy. Jeśli tak to do jakiej, dlaczego. I czy robisz coś w tym kierunku?

Nie chciałabym nigdy do nikogo się upodabniać. Lubię siebię taką jaką jestem i nie zmienię tego za nic;)
Szczurka
Szczurka
  30 marca 2011
:nie:
po co mam się do kogoś upodabniać? Nie odbiło mi jeszcze.
styka51
styka51
  30 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: .. upodobnić się do jakiejś gwiazdy. Jeśli tak to do jakiej, dlaczego. I czy robisz coś w tym kierunku?

Chciałabym mieć ciało niektórych gwiazdek... Ale nie robię tego, za długo już jestem zayebistą sobą, nie jest źle, tylko ten nos :ninja:

Ale w sumie fajnie byłoby jakbym urodziła się taka ładna jak jakaś gwiazdka, a gwiazda urodziłaby się taka jak ja, to byłabym ładną sobą od urodzenia. Tylko czy wtedy nie miałabym innych wymagań ?
Ciężkie to.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  30 marca 2011

Ja bym chciał wyglądać jak Doduś

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

xXBlondDreamsXx
xXBlondDreamsXx
  30 marca 2011

jest kilka takich gwiazdek do których bym się chciał upodobnić :tak:

Qbkens
Posty: 23492 (po ~105 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 20
Qbkens
  30 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ... upodobnić się do jakiejś gwiazdy. Jeśli tak to do jakiej, dlaczego. I czy robisz coś w tym kierunku?

Do Rogera Federrera, kocham grać w tenisa, a z takimi umiejętnościami sprawiałoby mi to jeszcze większa przyjemność i również dawałoby niezły zarobek ;)
animka
animka
  30 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ... upodobnić się do jakiejś gwiazdy. Jeśli tak to do jakiej, dlaczego. I czy robisz coś w tym kierunku?

nie, już chyba wyrosłam z tego wieku na szczęście.
Babsy
Babsy
  30 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ojejus.

no co;)?
z n a k i i
mmaryjka
mmaryjka
  30 marca 2011

już jestem za duża żeby mieć takie skromne marzenia

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.