Odjazdowa
Posty: 18 (po ~231 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Odjazdowa
  26 marca 2011 (pierwszy post)

Co sądzicie o dezodorancie Etiaxil? Jest to dla osób o nadmiernej potliwości, chcialabym wiedziec czy jest to dobre. Używaliscie tego? Uzywałam wcześniej Antidrall, był skuteczny, ale z tego powodu że mi sie konczy mysle nad zmienieniem na jakis inny, wyprobawien jakiegos innego.:pavarotti: Czy nadmierna potliwosc calego ciala, a szczegolnie pach i rak (z dłońmi to już masakra), nawet gdy nie ma ciepla na dworze, jest czegos przyczyna, jakas choroba? byłam u dermatologa z tym, ale niczego sie nie dowiedzialam. Przepisał mi jedynie Antidrall.:krzeslo:

P.S. bierzecie tabletki antykon.? mieliście z poczatku jakies dolegliwosci w zwiazku z tym? zle samopoczucie, zawroty czy cos? tabletki wam podpasowały od razy, czy musialyscie zmieniac? bierzecie jakies tabletki oslonowe na watrobe?

SoDope
SoDope
  27 marca 2011
Odjazdowa
Odjazdowa: P.S. bierzecie tabletki antykon.? mieliście z poczatku jakies dolegliwosci w zwiazku z tym?

tak i nie.
Kociak
Kociak
  27 marca 2011
Odjazdowa
Odjazdowa: P.S. bierzecie tabletki antykon.? mieliście z poczatku jakies dolegliwosci w zwiazku z tym? zle samopoczucie, zawroty czy cos? tabletki wam podpasowały od razy, czy musialyscie zmieniac? bierzecie jakies tabletki oslonowe na watrobe?

Nie biorę ze względu na konsekwencje ich zażywania. Kiedyś byłam na pewnym wykładzie gdzie pewien profesor farmacji wypowiadał się, że każda tabletka antykoncepcyjna, czy też hormonalna niesie za sobą w późniejszym czasie problemy z zajściem w ciąże (oczywiście przy dłuższym stosowaniu). Niestety wiele kobiet nie zdaje sobie z tego sprawy, ale wydaje się im, że wie lepiej. Cóż ...
pijana
pijana
  27 marca 2011
Kociak
Kociak: Nie biorę ze względu na konsekwencje ich zażywania. Kiedyś byłam na pewnym wykładzie gdzie pewien profesor farmacji wypowiadał się, że każda tabletka antykoncepcyjna, czy też hormonalna niesie za sobą w późniejszym czasie problemy z zajściem w ciąże (oczywiście przy dłuższym stosowaniu). Niestety wiele kobiet nie zdaje sobie z tego sprawy, ale wydaje się im, że wie lepiej. Cóż ...

Zauważ, że w przypadku profesorów często każdy ma odmienne zdanie na dany. Bywa również tak, że uważają, iż tytuł profesora wystarczy im by uważać się za nie wiadomo jak wielki autorytet i głosić teorie niekoniecznie prawdziwe.
Kociak
Kociak
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zauważ, że w przypadku profesorów często każdy ma odmienne zdanie na dany. Bywa również tak, że uważają, iż tytuł profesora wystarczy im by uważać się za nie wiadomo jak wielki autorytet i głosić teorie niekoniecznie prawdziw

Tak, ale popieram jego opinie przykładem mojej bratowej. Brała tabletki przez około 7 lat a potem 3 lata męczyła się żeby zajść w ciąże, mimo, że i ona i mój brat byli całkowicie zdrowi. Nie wiem, może jestem przewrażliwiona na tym punkcie aczkolwiek coś w tym może być.
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  27 marca 2011

mialem antidral, kiedys posmarowalem sie zaraz po depilacji. łzy mi same leciały z bólu xD

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

pijana
pijana
  27 marca 2011
Kociak
Kociak: Tak, ale popieram jego opinie przykładem mojej bratowej. Brała tabletki przez około 7 lat a potem 3 lata męczyła się żeby zajść w ciąże, mimo, że i ona i mój brat byli całkowicie zdrowi. Nie wiem, może jestem przewrażliwiona na tym punkcie aczkolwiek coś w tym może być.

Ale udało im się ? :) Zazwyczaj jest tak, że ci, którzy nie chcą dziecka wpadają, a ci którzy pragną muszą się starać, próbować in vitro etc. :/ Ja sama jestem dość osobliwym przypadkiem, bo biorę antykoncepcję po to aby mieć w ogóle szanse na ciążę, przy mojej chorobie "najpierw ciąża, później kariera", ale przecież nie zajdę w ciążę z kimkolwiek, byle szybko, byle już... Także mam nadzieję, że uda mi się zajść w ciążę kiedy będę tego chciała, niekoniecznie od razu, ale w ogóle...
Kociak
Kociak
  27 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kociak:Tak, ale popieram jego opinie przykładem mojej bratowej. Brała tabletki przez około 7 lat a potem 3 lata męczyła się żeby zajść w ciąże, mimo, że i ona i mój brat byli całkowicie zdrowi. Nie wiem, może jestem przewrażliwiona na tym punkcie aczkolwiek coś w tym może być. Ale udało im się ? :) Zazwyczaj jest tak, że ci, którzy nie chcą dziecka wpadają, a ci którzy pragną muszą się starać, próbować in vitro etc. :/ Ja sama jestem dość osobliwym przypadkiem, bo biorę antykoncepcję po to aby mieć w ogóle szanse na ciążę, przy mojej chorobie "najpierw ciąża, później kariera", ale przecież nie zajdę w ciążę z kimkolwiek, byle szybko, byle już... Także mam nadzieję, że uda mi się zajść w ciążę kiedy będę tego chciała, niekoniecznie od razu, ale w ogóle...

Całe szczeęście tak, mają pięknego półtorarocznego synka :) Moja kuzynka była w podobnej sytuacji co Ty kiedy mając 21 lat lekarz jej powiedział, ze im jest starsza tym mniejsze prawdopodobieństwo zajścia przez nią w ciąże (w wieku 30 lat brak jakichkolwiek szans). Także musiała wybrać- wykształcenie, kariera, czy rodzina. No i nie wszystko poszło po jej myśli, bo studia jako takie skończyła ale pracy żadnej i ciąża (aktualnie ma 25 lat). Ale może dobrze, że tak się stało .. W końcu potem nie wiadomo, czy w ogóle mogła by zajść. A Tobie oczywiście życzę aby Ci sie udało i w takiej kolejności jakbyś chciała :)

W ogóle niedawno spotkałam dziewczynę z mojej podstawówki. Rocznik 93. W ciąży zaawansowanej. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że ma już 3letnią córeczkę. :and: . Nigdy nie zrozumiem takich ludzi. Jeszcze niepełnoletnia a już dwójka dzieci na głowie. ( I nie żeby była z jakiejś patologicznej rodziny ... )
pijana
pijana
  27 marca 2011
Kociak
Kociak: Całe szczeęście tak, mają pięknego półtorarocznego synka :)

To najważniejsze :))
Kociak
Kociak: Moja kuzynka była w podobnej sytuacji co Ty kiedy mając 21 lat lekarz jej powiedział, ze im jest starsza tym mniejsze prawdopodobieństwo zajścia przez nią w ciąże (w wieku 30 lat brak jakichkolwiek szans). Także musiała wybrać- wykształcenie, kariera, czy rodzina. No i nie wszystko poszło po jej myśli, bo studia jako takie skończyła ale pracy żadnej i ciąża (aktualnie ma 25 lat). Ale może dobrze, że tak się stało .. W końcu potem nie wiadomo, czy w ogóle mogła by zajść.

No właśnie, jak już się zacznie pracować i się wkręci to często się odkłada decyzję o dziecku, żeby jeszcze trochę zarobić, zapewnić mu lepsze życie... Miejmy nadzieję, że sobie poradzi :-)
Kociak
Kociak: A Tobie oczywiście życzę aby Ci sie udało i w takiej kolejności jakbyś chciała :)

(Nie)dziękuję :)) Zobaczymy co los przyniesie, ale jestem dobrej myśli :)
Kociak
Kociak: W ogóle niedawno spotkałam dziewczynę z mojej podstawówki. Rocznik 93. W ciąży zaawansowanej. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że ma już 3letnią córeczkę. . Nigdy nie zrozumiem takich ludzi. Jeszcze niepełnoletnia a już dwójka dzieci na głowie. ( I nie żeby była z jakiejś patologicznej rodziny ... )

:wtf: O rany... Widocznie pierwsza wpadka niczego jej nie nauczyła, bo raczej wątpię by chciała mieć drugie dziecko już teraz... Niby XXI wiek, ale nadal dzieci mają dzieci i to nie tylko w naszym, lekko zacofanym kraju, ale wszędzie... Masakra.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.