Odjazdowa
Posty: 18 (po ~231 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Odjazdowa
  26 marca 2011 (pierwszy post)

Co sądzicie o dezodorancie Etiaxil? Jest to dla osób o nadmiernej potliwości, chcialabym wiedziec czy jest to dobre. Używaliscie tego? Uzywałam wcześniej Antidrall, był skuteczny, ale z tego powodu że mi sie konczy mysle nad zmienieniem na jakis inny, wyprobawien jakiegos innego.:pavarotti: Czy nadmierna potliwosc calego ciala, a szczegolnie pach i rak (z dłońmi to już masakra), nawet gdy nie ma ciepla na dworze, jest czegos przyczyna, jakas choroba? byłam u dermatologa z tym, ale niczego sie nie dowiedzialam. Przepisał mi jedynie Antidrall.:krzeslo:

P.S. bierzecie tabletki antykon.? mieliście z poczatku jakies dolegliwosci w zwiazku z tym? zle samopoczucie, zawroty czy cos? tabletki wam podpasowały od razy, czy musialyscie zmieniac? bierzecie jakies tabletki oslonowe na watrobe?

Extrawelt
Extrawelt
  26 marca 2011
Odjazdowa
Odjazdowa: P.S. bierzecie tabletki antykon.? mieliście z poczatku jakies dolegliwosci w zwiazku z tym? zle samopoczucie, zawroty czy cos? tabletki wam podpasowały od razy, czy musialyscie zmieniac? bierzecie jakies tabletki oslonowe na watrobe?

moja siostra teraz dostała jakieś inne i źle się czuje całymi dniami po 3 dniach odstawiła wcześniej brała 2 lata mercilon i wszystko było OK. Zależy jak Ci się trafi daje Ci na okres testowy receptę na 1 opakowanie i po tym masz najczęściej badanie
Odjazdowa
Posty: 18 (po ~231 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Odjazdowa
  26 marca 2011
Extrawelt
Extrawelt: Zależy jak Ci się trafi daje Ci na okres testowy receptę na 1 opakowanie i po tym masz najczęściej badanie

No tak, dostalam tabletki Jasmin na próbe, lekarz wlasnie mowil ze moze byc cos nie tak. Ale jeszcze nie biore, niedługo zaczne, dlatego pytam:jezyk2:
Extrawelt
Extrawelt
  26 marca 2011

bierz bierz:D piersi mogą pójść do przodu cera się poprawić same plusy :P i chłopak zadowolony hehehehe

Odjazdowa
Posty: 18 (po ~231 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Odjazdowa
  26 marca 2011
Extrawelt
Extrawelt: piersi mogą pójść do przodu

Noo, to to w szczególnosci by mi sie przydalo, wiedzialam o cerze, ale nie o cyckach:D
ale dobrze dobrze;D
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  26 marca 2011
Odjazdowa
Odjazdowa: Co sądzicie o dezodorancie Etiaxil?

Nie polecam! Nie dosc, że drogi to mało skuteczny-przynajmniej na mnie nie zadziałał a nie po co się jakoś nadmiernie. Niby można go stosowac chyba ze 2 razy w tygodniu, ale i tak wiąże się z tym silne pieczenie, nawet po dwóch dobach od depilacji.
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
bellaragazzaa
bellaragazzaa
  26 marca 2011
Odjazdowa
Odjazdowa: Co sądzicie o dezodorancie Etiaxil? Jest to dla osób o nadmiernej potliwości, chcialabym wiedziec czy jest to dobre. Używaliscie tego? Uzywałam wcześniej Antidrall, był skuteczny, ale z tego powodu że mi sie konczy mysle nad zmienieniem na jakis inny, wyprobawien jakiegos innego. Czy nadmierna potliwosc calego ciala, a szczegolnie pach i rak (z dłońmi to już masakra), nawet gdy nie ma ciepla na dworze, jest czegos przyczyna, jakas choroba? byłam u dermatologa z tym, ale niczego sie nie dowiedzialam. Przepisał mi jedynie Antidrall.

Działać działa, ale piecze, zreszta Antidral tez...

Odjazdowa
Odjazdowa: P.S. bierzecie tabletki antykon.? mieliście z poczatku jakies dolegliwosci w zwiazku z tym? zle samopoczucie, zawroty czy cos? tabletki wam podpasowały od razy, czy musialyscie zmieniac? bierzecie jakies tabletki oslonowe na watrobe?

Nieee, żadnych swinstw tego typu nie zazywam.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Działać działa, ale piecze, zreszta Antidral tez...

o cześć, od dzisiaj jesteś mną z tego co zauwazylam :ziober2:

:lol:
bellaragazzaa
bellaragazzaa
  26 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: o cześć, od dzisiaj jesteś mną z tego co zauwazylam

Po prostu nie lubię niekumatych lasek.
agoosiaaa
agoosiaaa
  26 marca 2011
Odjazdowa
Odjazdowa: P.S. bierzecie tabletki antykon.?

tak

Odjazdowa
Odjazdowa: mieliście z poczatku jakies dolegliwosci w zwiazku z tym?

nie

Odjazdowa
Odjazdowa: zle samopoczucie, zawroty czy cos?

nie

Odjazdowa
Odjazdowa: tabletki wam podpasowały od razy

tak

Odjazdowa
Odjazdowa: czy musialyscie zmieniac?

nie

Odjazdowa
Odjazdowa: bierzecie jakies tabletki oslonowe na watrobe?

nie
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  26 marca 2011
Odjazdowa
Odjazdowa: bierzecie tabletki antykon

Obecnie nie. Ale brałam.

Odjazdowa
Odjazdowa: mieliście z poczatku jakies dolegliwosci w zwiazku z tym? zle samopoczucie, zawroty czy cos?

Nic z tych rzeczy.

Odjazdowa
Odjazdowa: tabletki wam podpasowały od razy, czy musialyscie zmieniac?

Pasowały.

Odjazdowa
Odjazdowa: bierzecie jakies tabletki oslonowe na watrobe?

Podobno są uja warte i to strata pieniędzy.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  26 marca 2011
Odjazdowa
Odjazdowa: bierzecie tabletki antykon.?

aktualnie nie,

Odjazdowa
Odjazdowa: mieliście z poczatku jakies dolegliwosci w zwiazku z tym? zle samopoczucie, zawroty czy cos?

ogolnie czesto cierpie na migreny, srednio mam 3 razy w tyg szczegolnie czesto dostaje w pracy, zazwyczaj kiedy chodzi 8 suszarek :lol: i migreny mi sie nasilaly po tabletkach, mialam non stop, codziennie

Odjazdowa
Odjazdowa: tabletki wam podpasowały od razy, czy musialyscie zmieniac?

na poczatku myslalam ze mam zle dobrane, i mialam yasminelle, yaz, rigevidon (bardzo stara generacja), cilest, quilaire, a ostatnio uzywam NUVARING - wiele lepsze niz tabletki i nie niszczy wątroby!

Odjazdowa
Odjazdowa: bierzecie jakies tabletki oslonowe na watrobe?

nie brałam.
Darunia511
Darunia511
  26 marca 2011
Odjazdowa
Odjazdowa: Co sądzicie o dezodorancie Etiaxil? Jest to dla osób o nadmiernej potliwości, chcialabym wiedziec czy jest to dobre. Używaliscie tego? Uzywałam wcześniej Antidrall, był skuteczny, ale z tego powodu że mi sie konczy mysle nad zmienieniem na jakis inny, wyprobawien jakiegos innego. Czy nadmierna potliwosc calego ciala, a szczegolnie pach i rak (z dłońmi to już masakra), nawet gdy nie ma ciepla na dworze, jest czegos przyczyna, jakas choroba? byłam u dermatologa z tym, ale niczego sie nie dowiedzialam. Przepisał mi jedynie Antidrall.P.S. bierzecie tabletki antykon.? mieliście z poczatku jakies dolegliwosci w zwiazku z tym? zle samopoczucie, zawroty czy cos? tabletki wam podpasowały od razy, czy musialyscie zmieniac? bierzecie jakies tabletki oslonowe na watrobe?

1. Obydwa mnie podrazniają, aczkolwiek mi wystarcza zwykły antypwerspirant, te są o tyle fajne, ze używalam ich co 3-4 dni. Ponoć dobry jest Bloker Ziaji.
2. Brałam Novynette i Yasmin, źle się po nich cały czas czułam fizycznie i psychicznie. Używam plastrów Evra, nie dostrzegam skutków ubocznych. (jak przykleiłam pierwszy to po kilku pierwszych dniach przez jakiś tydzień miewałam mdłości i bolała mnie głowa, dalej ustapiło, czuje sie normalnie).
naaats
Posty: 1611 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 0
naaats
  26 marca 2011
Odjazdowa
Odjazdowa: Co sądzicie o dezodorancie Etiaxil? Jest to dla osób o nadmiernej potliwości, chcialabym wiedziec czy jest to dobre. Używaliscie tego? Uzywałam wcześniej Antidrall, był skuteczny, ale z tego powodu że mi sie konczy mysle nad zmienieniem na jakis inny, wyprobawien jakiegos innego. Czy nadmierna potliwosc calego ciala, a szczegolnie pach i rak (z dłońmi to już masakra), nawet gdy nie ma ciepla na dworze, jest czegos przyczyna, jakas choroba? byłam u dermatologa z tym, ale niczego sie nie dowiedzialam. Przepisał mi jedynie Antidrall.

Ja używam Antidral i wcale mnie nie piecze skóra po nałożeniu, żadnych podrażnień. Smaruję dwa razy w tygodniu na noc.
Co do Etiaxilu to ja słyszałam, że to Antidral to podobno jest polski odpowiednik Etiaxilu, tak mi się zasłyszało gdzieś, ale nie wiem czy to prawda :woot:

Ludzie mówią, weź się lecz się, sam się weź się, lecz się, kur.wa, co jeden lepszy ekspert.

pijana
pijana
  26 marca 2011
Odjazdowa
Odjazdowa: Czy nadmierna potliwosc calego ciala, a szczegolnie pach i rak (z dłońmi to już masakra), nawet gdy nie ma ciepla na dworze, jest czegos przyczyna, jakas choroba?

Owszem, to może być spowodowane jakąś chorobą, np. nadczynnością tarczycy.
Odjazdowa
Odjazdowa: bierzecie tabletki antykon.? mieliście z poczatku jakies dolegliwosci w zwiazku z tym? zle samopoczucie, zawroty czy cos? tabletki wam podpasowały od razy, czy musialyscie zmieniac? bierzecie jakies tabletki oslonowe na watrobe?

Biorę, nie miałam nigdy żadnych dolegliwości (a biorę czwarty rodzaj tabletek), ale to sprawa indywidualna. Nie biorę osłonowych.
Co do Antidralu to szczypał mnie okrutnie nawet 2 czy 3 dni po depilacji, teraz kupiłam bloker Ziaja, ale dopiero od wczoraj testuję. Nie piecze, nie zawiera alkoholu.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.