frajerka
frajerka
  25 marca 2011 (pierwszy post)

zna ktoś jakieś skuteczne sposoby polubienia szpilek + nauka chodzenia w nich? ;)
http://i2.pinger.pl/pgr445/6dcd97540002b4334b262583/2.jpg

Konto usunięte
Konto usunięte:
frajerka
frajerka
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: macie limity na wzrost

no niestety...

Konto usunięte
Konto usunięte: nie zeby cos, ale to troche dyskryminacja, w koncu na wzrost nie ma sie wplywu

wiem właśnie...ale na szczescie mnie nie dotyczy więc jestem szczęśliwa. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: na forum nie widac

:rotfl: bo mówię normalnie ale czasem zdarza mi się coś głupiego palnąć ze słownika wiejskiego :rotfl:
agoosiaaa
agoosiaaa
  25 marca 2011
frajerka
frajerka: no niestety...

dziwne :D

frajerka
frajerka: bo mówię normalnie ale czasem zdarza mi się coś głupiego palnąć ze słownika wiejskiego

:rotfl: ja tam sie nie znam, wiec :D
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  25 marca 2011
frajerka
frajerka: ale musze przez błoto przebrnąc na przystanek

oj tam,tyle błotka to możesz chyba zdzierżyć :D
frajerka
frajerka
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: oj tam,tyle błotka to możesz chyba zdzierżyć :D

no mogę ale nie lubię...buty są wizytówką :D
Babsy
Babsy
  25 marca 2011
frajerka
frajerka: no mogę ale nie lubię...buty są wizytówką :D

trzeba by nosic drugie na zmiane, ale komu sie chce;)
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  25 marca 2011
frajerka
frajerka: no mogę ale nie lubię...buty są wizytówką :D

Generalnie tak,ale nie uznaje tej zasady w taką pogodę zimowo-jesienno-wczesnowiosenną kiedy po prostu nie da się utrzymać butów w czystości , a gdybym chciał mieć je czyste,to musiałbym co chwila je czyścić :D

A wracając do tematu szpilek , to jaki kolor Ci się podoba ? Czerwień,czerń,róż ?:p
Szczurka
Szczurka
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Generalnie tak,ale nie uznaje tej zasady w taką pogodę zimowo-jesienno-wczesnowiosenną kiedy po prostu nie da się utrzymać butów w czystości , a gdybym chciał mieć je czyste,to musiałbym co chwila je czyścić :D

Zawsze można oczyścić je jako-tako z błota itp husteczką higieniczą, co by jak obuwie jakiegoś kopacza rowów nie wyglądały :ziober2:

A latem, szczególnie, jak jest bardzo sucho, to można uwalać się tym pyłem, kurzem, co też fajne nie jest.

frajerka
frajerka: zna ktoś jakieś skuteczne sposoby polubienia szpilek + nauka chodzenia w nich? ;)

Zacznij od niewielkiej szpilki / obcasu. Na początku pochodź trochę po mieszkaniu, potem zakładaj na krótsze spacery.
Jak już się przyzwyczaisz i będziesz pewnie w nich szła (nie patrząc pod nogi i pilnując cały czas, czy się nie potkniesz ;)) możesz kupić parę nawyższym obcasie.
PRzy chodzeniu na szpilkach ćwiczenie czyni mistrza - tego po prostu się musisz nauczyć, chodząc w nich często, ale na krótkie trasy (na początku nienaturalne wygięcie stopy jestmęczące), potem spokojnie dasz radę śmigać w nich całe dnie.

A polubić?
Jak dla mnie to niemożliwe, zakładam je tylko wtedy, kiedy muszę.
bellaragazzaa
bellaragazzaa
  25 marca 2011

Wg mnie trzeba sie urodzic z talentem do chodzenia w szpilkach, ja tego talentu nie mam i jakos trwam w tej swojej marnej egzystencji. Szczerze mowiac mam wyebane na to ze w szpilkach jest sie sexy i faceci sie gapią, na mnie sie gapia nawet jak szpilek nie mam (joke na rozluznienie). Chodziłam w wysokich obsasach podczas jesieni bardzo czesto bo miałam nadzieje ze mi sie noga przyzwyczai i nic z tego nie wyszło oprocz tego ze po drodze klęłam. Nie mamy drog do chodzenia w takich butach i szczerze wspołczuje laskom ktore sie tak mecza.

ThatsMyName18
ThatsMyName18
  25 marca 2011
frajerka
frajerka: na ktoś jakieś skuteczne sposoby polubienia szpilek + nauka chodzenia w nich? ;)

Na początek kup sobie nie za wysokie, kiedy od razu rzucisz się na 10cm obcasy to ich z pewnością nie polubisz, bo po godzinie zaczną Cię bardzo boleć stopy.
Na początek radziłabym Ci kupić takie 3cm, w takich łatwiej się chodzi, a kiedy noga się przyzwyczai możesz postawić na większe. :-)
Ja aktualnie z 12 cm zeszłam do parteru - noszę tylko sportowe buty bo mam problemy z kręgosłupem przez nie + dodatkowo stoję w pracy co nasila ból. Jak teraz na impreze założę coś wysokiego też mnie bolą stopy, musisz się przyzwyczaić innej rady nie ma.
annjamaica
Posty: 6515 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
annjamaica
  25 marca 2011
frajerka
frajerka: zna ktoś jakieś skuteczne sposoby polubienia szpilek + nauka chodzenia w nich? ;)

Po paru godzinkach treningu w domciu powinnas sie nauczyc plus rada mojej mamy jak zaczynalam chodzic w obcach ' popatrz sobie coraz idac po centrum handlowym badz ulicy w szklane witryny sklepow i zauwaz czy jestes zgarbiona, czy Twoje kalana naturalnie sie poruszaja itp' i po pewnym czasie dojdziesz do doskonalosci. Ja mam 175m wzorstu wiec jestem dosc wysoka, chodz zawsze chcialam byc jeszcze wyzsza. Nosze dosc czesto buty na obcasie chodz ostatnio nie tak czesto:and: bo mam problem, ze nie moge znalezc wygodnego buta: albo mi sie piety obdzieraja albo paluchy, albo sa po prostu niewygodne i mi wykrecaja po prostu noge, ze sportowymi mam podobnie, chyba musze sie przejsc do ortopedy po jakies wkladki. Czy moze tez tak macie...??
Dodam, ze moj skarb jest mojego wzrostu i nie przeszkadza mi to wcale kiedy zaloze 10cm wyzsze szpile:lol:
Powodzenia!

...chce cukierka!
Widzę jak głodne oczy za nią podążają.
Duma rozpiera mnie bo wiem, że to ja mam ją.
I nie zmieni tego nic.
A ty jako widz możesz o niej śnić, Aniu:*

Fieska
Fieska
  25 marca 2011
frajerka
frajerka: zna ktoś jakieś skuteczne sposoby polubienia szpilek + nauka chodzenia w nich? ;)


Nie ma nic najlepszego na świecie jak chodzenie w butach na obcasach! Jakbym mogła to latałabym w nich nawet w pracy, ale ze względów higienicznych oraz bezpieczeństwa jest to zabronione. :and: Ale wracając do tematu, to możesz próbować najpierw w domu na korytarzu lub w pokoju. Najlepiej jakbyś miała przed sobą lustro, gdzie będziesz widziała jak stawiasz nogi i jak wygląda twoja sylwetka. Tutaj znalazłam jeszcze mały filmik. Możesz poszukać sobie na YT.

Killuminati
Posty: 7451 (po ~79 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
Killuminati
  25 marca 2011

Nie nosze szpilek bo jestem do nich za wysoka na pewnodla mnie są same minuty noszenie ich między innymi ciągle noszenie powoduje bóle głowy złe samopoczucie

Killuminati
Posty: 7451 (po ~79 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 100
Killuminati
  25 marca 2011

sory minusy** -,-

ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  25 marca 2011
Killuminati
Killuminati: sory minusy** -,-

Wszystko okej :) Tylko zacznij stosować interpunkcję bo ciężko czyta się Twoje posty.
ThatsMyName18
ThatsMyName18
  25 marca 2011
Killuminati
Killuminati: y noszenie ich między innymi ciągle noszenie powoduje bóle głowy złe samopoczucie

:wtf: serio?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.