frajerka
frajerka
  25 marca 2011 (pierwszy post)

zna ktoś jakieś skuteczne sposoby polubienia szpilek + nauka chodzenia w nich? ;)
http://i2.pinger.pl/pgr445/6dcd97540002b4334b262583/2.jpg

Konto usunięte
Konto usunięte:
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  25 marca 2011
frajerka
frajerka: Szpilki na giewoncie !

Nie oglądam,ale jeżeli serial ten jest inspiracją do zmiany stylu ,porzucenia dresu i adidasów na eleganckie sukienki w połączeniu ze szpilkami to jestem za :mrgreen:
agoosiaaa
agoosiaaa
  25 marca 2011

chociaz w sumie mam znajoma, co ma 150 cm wzrostu i czuje sie przy niej z lekka jak mutant czasem :rotfl:

frajerka
frajerka
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz, u mnie jak mieszkalam w pl bylo to samo - tragiczne drogi, nawet nie mowiac juz o chodnikach... no ale praktyka czyni mistrza :D

chodniki są TRAGICZNE ale cóż...jak się nie zabiję będzie dobrze :rotfl:
frajerka
frajerka
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to niech wszyscy zaloza szpilki i nie bedzie roznicy

tsa...uważaj bo wszyscy Ci założą :D chociaż tylko jedna kolezanka z klasy nosi szpilki ... jedna.. -,-'
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  25 marca 2011
frajerka
frajerka: frajerka

A skąd jesteś,że tak spytam ?:P
Bo chodniki po zimie to w większości miast są w opłakanym stanie. Chociaż porównując drogi z chodnikami,to chodniki są w bajecznym stanie :ziober2:
agoosiaaa
agoosiaaa
  25 marca 2011
frajerka
frajerka: tsa...uważaj bo wszyscy Ci założą :D chociaż tylko jedna kolezanka z klasy nosi szpilki ... jedna.. -,-'

eee... to troche tak dziwnie jakos... ja bym nosila czesto, ale ze wzgledow praktycznych nie moge :D

frajerka
frajerka: chodniki są TRAGICZNE ale cóż...jak się nie zabiję będzie dobrze

trzeba w siebie wierzyc :rotfl:
frajerka
frajerka
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chociaz w sumie mam znajoma, co ma 150 cm wzrostu i czuje sie przy niej z lekka jak mutant czasem

:lol2: w szkole jest dziewczyna co ma chyba poniżej 150 cm ... przedszkole :ninja: wogóle nie wiem kto jej wydał zaświadczenie ,że moze tu do szkoly przyjść :ninja:
mutant...ciekawe określenie :rotfl:
frajerka
frajerka
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A skąd jesteś,że tak spytam ?:P

Lublin..niestety :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: eee... to troche tak dziwnie jakos... ja bym nosila czesto, ale ze wzgledow praktycznych nie moge :D

z klasy mam tylko 4 osoby z miasta...reszta dojeżdża ze wsi :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: trzeba w siebie wierzyc

czasem jest trudno...uwież :lol2:
agoosiaaa
agoosiaaa
  25 marca 2011
frajerka
frajerka: w szkole jest dziewczyna co ma chyba poniżej 150 cm ... przedszkole wogóle nie wiem kto jej wydał zaświadczenie ,że moze tu do szkoly przyjść mutant...ciekawe określenie

ale ze ona jest z przedszkola, czy tylko wyglada jak na przedszkole :woot:

frajerka
frajerka: z klasy mam tylko 4 osoby z miasta...reszta dojeżdża ze wsi

przerypane :ninja:

frajerka
frajerka: czasem jest trudno...uwież

wierze :lol2: tez przez to przechodzilam :D
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  25 marca 2011
frajerka
frajerka: Lublin..niestety

Parę osób stąd ,pochodzi z tamtych stron . W sumie to musisz cieszyć się ,że mieszkasz w większym mieście ,a nie na jakimś zadupiu ,gdzie musiałabyś pokonać kilka kilometrów błotnistej drogi zanim byś dotarła do szkoły np.
frajerka
frajerka
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale ze ona jest z przedszkola, czy tylko wyglada jak na przedszkole

wygląda...u mnie w szkole trzeba miec chyba powyzej 155 jak dobrze pamiętam...

Konto usunięte
Konto usunięte: przerypane

wieś ... ale sama się na wsi wychowałam...:D te niedociagnięte końcówki " to bedzie " , " ja bede " :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: wierze tez przez to przechodzilam :D

AMEN ![*]
Babsy
Babsy
  25 marca 2011
frajerka
frajerka: chodniki są TRAGICZNE ale cóż

trenuj w supermarketach, paradujac z wozkiem:)
frajerka
frajerka
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Parę osób stąd ,pochodzi z tamtych stron . W sumie to musisz cieszyć się ,że mieszkasz w większym mieście ,a nie na jakimś zadupiu ,gdzie musiałabyś pokonać kilka kilometrów błotnistej drogi zanim byś dotarła do szkoły np.

ale musze przez błoto przebrnąc na przystanek :zly:
frajerka
frajerka
  25 marca 2011
Babsy
Babsy: trenuj w supermarketach, paradujac z wozkiem:)

hahahaha :rotfl:
chyba za ślisko :D ...najpierw to ja te buty muszę kupić :lol2:
zapewne czarne :and:
agoosiaaa
agoosiaaa
  25 marca 2011
frajerka
frajerka: wygląda...u mnie w szkole trzeba miec chyba powyzej 155 jak dobrze pamiętam...

macie limity na wzrost :woot:
nie zeby cos, ale to troche dyskryminacja, w koncu na wzrost nie ma sie wplywu :woot:

frajerka
frajerka: wieś ... ale sama się na wsi wychowałam...:D te niedociagnięte końcówki " to bedzie " , " ja bede "

na forum nie widac :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.