frajerka
frajerka
  25 marca 2011 (pierwszy post)

zna ktoś jakieś skuteczne sposoby polubienia szpilek + nauka chodzenia w nich? ;)
http://i2.pinger.pl/pgr445/6dcd97540002b4334b262583/2.jpg

Konto usunięte
Konto usunięte:
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  25 marca 2011
frajerka
frajerka: zna ktoś jakieś skuteczne sposoby polubienia szpilek + nauka chodzenia w nich? ;)

pomysl o zaletach, dodasz sobie wzrostu, wysmuklisz sylwetkę, wydluzysz nogi, twoje ruchy beda bardziej kuszace, twoj chod. co za tym idzie na pewno sciagniesz meska uwage, takze sama bedziesz czuc sie seksowniejsza.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  25 marca 2011
frajerka
frajerka: zna ktoś jakieś skuteczne sposoby polubienia szpilek + nauka chodzenia w nich? ;)


Prinz
Prinz: wydluzysz nogi, twoje ruchy beda bardziej kuszace, twoj chod. co za tym idzie na pewno sciagniesz meska uwage, takze sama bedziesz czuc sie seksowniejsza.

Zgadzam się z Tomkiem. Na pewno codziennie chodzić w nich nie musisz,więc możesz się trochę przymusić a na pewno korzystnie na tym wyjdziesz. Wielu facetów woli eleganckie kobiety w szpilkach niż w adidasach ;p
Owieczka
Owieczka
  25 marca 2011

polubić? Hmm są mega seksowne i mega kobiece a stopa i nogi wyglądają w nich bosko.
Co do nauki to wydaje mi się, że po prostu ćwiczenie czyni mistrza, trzeba trochę pochodzić

Extrawelt
Extrawelt
  25 marca 2011

a na wesela czy imprezy na których musisz mieć ubiór galowy chodzisz w balerinkach?

Babsy
Babsy
  25 marca 2011

jakbym mogla, biegalabym w szpilach non stop, nikt by mnie nie zobaczyl w innym obuwiu... wiec docen to, ze mozesz chodzic na obcasach:) cwicz, kiedy tylko mozesz - najpierw palce, potem pieta i wyprostowane nogi w kolanach:)

agoosiaaa
agoosiaaa
  25 marca 2011
frajerka
frajerka: nauka chodzenia w nich? ;)

zacznij od mniejszych szpilek - chodz w nich po domu, jak juz bedziesz jako tako chodzic to zacznij je ubierac np. na krotki spacer itp i dopiero jak sie nauczysz chodzic w szpilkach na zewnatrz to mysl o jakis wyzszych.
frajerka
frajerka
  25 marca 2011
Extrawelt
Extrawelt: a na wesela czy imprezy na których musisz mieć ubiór galowy chodzisz w balerinkach?

nie mam w rodzinie wesel,bądź nie chodzę na nie.
Ale w maju chcę wyglądać ludzko...zrzuciłam narazie 10 kg więc sukienkę znajdę taką co mi się spodoba a buty chcę na wyższym tylko że nie wiem czy to będzie pasowało,skoro mam 167 m , chciał nie chciał jestem wysoka..

Babsy
Babsy: jakbym mogla, biegalabym w szpilach non stop, nikt by mnie nie zobaczyl w innym obuwiu...

w zimie też biegłam raz...żyję nadal ;d

Konto usunięte
Konto usunięte: polubić? Hmm są mega seksowne i mega kobiece a stopa i nogi wyglądają w nich bosko. Co do nauki to wydaje mi się, że po prostu ćwiczenie czyni mistrza, trzeba trochę pochodzić


Prinz
Prinz: pomysl o zaletach, dodasz sobie wzrostu, wysmuklisz sylwetkę, wydluzysz nogi, twoje ruchy beda bardziej kuszace, twoj chod. co za tym idzie na pewno sciagniesz meska uwage, takze sama bedziesz czuc sie seksowniejsza.


Konto usunięte
Konto usunięte: Zgadzam się z Tomkiem. Na pewno codziennie chodzić w nich nie musisz,więc możesz się trochę przymusić a na pewno korzystnie na tym wyjdziesz. Wielu facetów woli eleganckie kobiety w szpilkach niż w adidasach ;p

naoglądałam się serialów i spodobały mi się szpilki i elegancki styl :D
dziękuję : )

:piwo:
agoosiaaa
agoosiaaa
  25 marca 2011
frajerka
frajerka: 167 m , chciał nie chciał jestem wysoka..

nie rozsmieszaj mnie, ciekawe na jakiej planecie to jest bycie wysokim.
ChuckNorris1991
ChuckNorris1991
  25 marca 2011
frajerka
frajerka: naoglądałam się serialów i spodobały mi się szpilki i elegancki styl :D dziękuję : )

Heh. W takim razie mój osobisty apel do wszystkich kobiet - oglądajcie seriale ! ;D
frajerka
frajerka
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zacznij od mniejszych szpilek - chodz w nich po domu, jak juz bedziesz jako tako chodzic to zacznij je ubierac np. na krotki spacer itp i dopiero jak sie nauczysz chodzic w szpilkach na zewnatrz to mysl o jakis wyzszych.

no właśnie tylko że w moim mieście to się w szpilkach można zabić co jest minusem...;x
agoosiaaa
agoosiaaa
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie rozsmieszaj mnie, ciekawe na jakiej planecie to jest bycie wysokim.

no chociaz w sumie 167 metrow to godzilla, wiec cofam :rotfl:
agoosiaaa
agoosiaaa
  25 marca 2011
frajerka
frajerka: no właśnie tylko że w moim mieście to się w szpilkach można zabić co jest minusem...;x

wiesz, u mnie jak mieszkalam w pl bylo to samo - tragiczne drogi, nawet nie mowiac juz o chodnikach... no ale praktyka czyni mistrza :D
frajerka
frajerka
  25 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie rozsmieszaj mnie, ciekawe na jakiej planecie to jest bycie wysokim.

no w śród znajomych jestem najwyzsza co mi trochę przeszkadza :D

Konto usunięte
Konto usunięte: oglądajcie seriale ! ;D

Szpilki na giewoncie ! :ziober2:
agoosiaaa
agoosiaaa
  25 marca 2011
frajerka
frajerka: no w śród znajomych jestem najwyzsza co mi trochę przeszkadza :D

to niech wszyscy zaloza szpilki i nie bedzie roznicy :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.