Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  13 marca 2011 (pierwszy post)

Witam wszystkie forumowiczki :mrgreen:
Ostatnio przekonałam się do kilku produktów z firmy Ziaja. Po tej okropnej zimie moja skóra to obraz nędzy i rozpaczy, łuszczy się :and:. Poszłam do Natury z zamiarem zakupienia jakichś kosmetyków, które by mi pomogły jakoś dojść do ładu. Forsy za dużo też nie miałam, więc musiałam oszczędnie.
A więc - zakupiłam mydło pod prysznic Masło kakaowe, krem do twarzy z oliwką i taki sam krem do rąk. Co mogę powiedzieć? Świetna sprawa! Jeśli chodzi o te produkty zdały swoją rolę :zakochany: Skóra odżywiona i nawilżona :)
1. Jakie kosmetyki z tej firmy możecie polecić?
2. A jakich nie polecacie? :mrgreen:
Pozdrawiam,
Zielinek34

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

Szczurka
Szczurka
  13 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no niestety, masakra :/

dlatego ja nic nie kupuję zza granicy - jak podliczę cenę rzeczy plus przesyłkę, to mi się odechciewa ;/

A co do tematu, to moja mama jeszcze krem oliwkowy poleca :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  13 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dlatego ja nic nie kupuję zza granicy - jak podliczę cenę rzeczy plus przesyłkę, to mi się odechciewa ;/

w ogóle u nas to jest dopiero zdzierstwo :o
ostatnio zamawiałam bluze z Adidasa
to facet się wycwanił
przesyłał tylko za pobraniem, pocztą polską
21 zł za przesyłke
:szok:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  13 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A co do tematu, to moja mama jeszcze krem oliwkowy poleca :D

dołączam, mój narzeczony też :-)
pijana
pijana
  13 marca 2011
Zielinek34
Zielinek34: 1. Jakie kosmetyki z tej firmy możecie polecić? 2. A jakich nie polecacie?

1. Płyn dwufazowy, peeling Ziaja Pro, masło kakaowe w słoiczku (kradnę koleżankom :D)
2. Szampony - wysuszyły mi włosy, krem Kozie Mleko do rąk - słaby, płyn taki jak dwufazowy tylko, że jednofazowy - słaby
mmaryjka
mmaryjka
  13 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Paczka z Polski do Niemiec do 1kg kosztuje 52 zł a nie 69 zł jak jest podane na stronie.

teraz 56+opłaty pocztowe to wychodzi około 60zł i do tego opakowanie, folia i tak dalej no to się zgadza, że 69zł.
to i tak nie jest źle. ostatnio wysyłałam paczkę do canberry i zapłaciłam 188zł
Szczurka
Szczurka
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: w ogóle u nas to jest dopiero zdzierstwo :o ostatnio zamawiałam bluze z Adidasa to facet się wycwanił przesyłał tylko za pobraniem, pocztą polską 21 zł za przesyłke

na terenie PL kupowałaś?

To ja chciałam zamówić pewną rzecz z USA. Rzecz - 15 USD. Przesyła 3 razy tyle, o ile pamiętam dobrze.
StworzonaByCieszyc
StworzonaByCieszyc
  14 marca 2011
Zielinek34
Zielinek34: 1. Jakie kosmetyki z tej firmy możecie polecić?

kremy i balsamy kokosowe :zakochany:
agoosiaaa
agoosiaaa
  14 marca 2011
Zielinek34
Zielinek34: 2. A jakich nie polecacie?

kremu taki w zielonym opakowaniu, chyba oliwkowy byl, masakrycznie pozatykal mi pory.
styka51
styka51
  14 marca 2011
Zielinek34
Zielinek34: 1. Jakie kosmetyki z tej firmy możecie polecić?

Krem oliwkowy uratował mi nos podczas kataru :D, używam także mleczka oliwkowego do ciała - dobrze nawilża, tonik nagietkowy jest fajny ,

Zielinek34
Zielinek34: 2. A jakich nie polecacie?

Mleczko ogórkowe do demakijażu oczu jest straszne, tusz prędzej wodą zmyję niż tym. No ale sprawdza się do pudru i podkłądu...
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na terenie PL kupowałaś?

noo, z Polski, z krakowa czy skądś :/
i tyle za przesyłke
Szczurka
Szczurka
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: noo, z Polski, z krakowa czy skądś :/

jakaś masakra :szok:
nieźle się liczył ;/
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  14 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jakaś masakra nieźle się liczył ;/

http://allegro.pl/adidas-adicolor-firebird-pink-s-36-bluza-od-reki-i1503036647.html

sama zobacz

Dostawa i płatność
Płatność przy odbiorze
Przesyłka pobraniowa priorytetowa21,00 zł

innej opcji nie ma
Darunia511
Darunia511
  14 marca 2011
Zielinek34
Zielinek34: 1. Jakie kosmetyki z tej firmy możecie polecić? 2. A jakich nie polecacie?

1. Nie spotkałam się jeszcze żeby kosmetyki ziaji nie spotkały moich oczekiwań.
Uwielbiam takie duże mydła w płynie o zapachu coli, masła kakaowego, poziomek, masło kakaowe slicznie pachnie, kokosowy krem do rąk, płyn do demakijazu, ogórkowe mleczko do demakijażu, intyma do higieny intymnej z kwasem jakimś tam (ladnie pachnie),ogórkowy peeling.. Co prawda nie mam raczej problemów ze skórą, nie wiem jak działają te serie 'lecznicze'.
pijana
pijana
  15 marca 2011

No i oczywiście polecam odżywki do włosów ! :P Jak mogłam zapomnieć...

Paulinessa
Paulinessa
  15 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No i oczywiście polecam odżywki do włosów ! :P Jak mogłam zapomnieć...


Które z nich lubisz?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.