Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  13 marca 2011 (pierwszy post)

Witam wszystkie forumowiczki :mrgreen:
Ostatnio przekonałam się do kilku produktów z firmy Ziaja. Po tej okropnej zimie moja skóra to obraz nędzy i rozpaczy, łuszczy się :and:. Poszłam do Natury z zamiarem zakupienia jakichś kosmetyków, które by mi pomogły jakoś dojść do ładu. Forsy za dużo też nie miałam, więc musiałam oszczędnie.
A więc - zakupiłam mydło pod prysznic Masło kakaowe, krem do twarzy z oliwką i taki sam krem do rąk. Co mogę powiedzieć? Świetna sprawa! Jeśli chodzi o te produkty zdały swoją rolę :zakochany: Skóra odżywiona i nawilżona :)
1. Jakie kosmetyki z tej firmy możecie polecić?
2. A jakich nie polecacie? :mrgreen:
Pozdrawiam,
Zielinek34

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  13 marca 2011

Z tego co widzę to masło kakaowe ma przychylne komentarze ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Miałam ten krem oliwkowy i to był jeden z najgorszych jaki kiedykolwiek używałam. No ale może Tobie akurat pasuje.

Każdy ma inną cerę i ten krem wyleczył mi bardzo suchą skórę ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: wpadł mi kiedyś do rąk balsam do ust kokosowy - tragedia.

Heh, a mi się podobał :mrgreen:

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

Fieska
Fieska
  13 marca 2011
malami81
malami81: http://ziaja-sklep.pl/index.php?i3,ceny-przesylek proszę bardzo :)


Dziękuje.
Ale jak popatrzałam na ceny przesyłki i przelewu to chyba raczej nie skorzystam. Więcej za to zapłacę niż za same produkty. Śmiech.
Paulinessa
Paulinessa
  13 marca 2011
Zielinek34
Zielinek34: 1. Jakie kosmetyki z tej firmy możecie polecić? 2. A jakich nie polecacie?


1. Szamony rodzinne, szczególnie aloesowy! i odżywki do włosów. A płyn dwufazowy do demakijażu oczu jest moim faworytem!
2. Płyn uniwersalny do demakijażu
annjamaica
Posty: 6515 (po ~109 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
annjamaica
  13 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiecie może gdzie mogę kupić produkty Ziajii przez internet, które wyślą mi do Niemiec?

Nie wierze!!!! :wow:
Czy ja dobrze widze, ze mieszkasz w Vechcie.,..:mrgreen:
Toz ja 15 km mieszkalam od Vechty caly zeszly rok, w kierunku Twistringen... teraz sie przenioslam do Bremen...
Ale fajnie, ze na forum tez mozna kopgos spotkac z okolic:)

...chce cukierka!
Widzę jak głodne oczy za nią podążają.
Duma rozpiera mnie bo wiem, że to ja mam ją.
I nie zmieni tego nic.
A ty jako widz możesz o niej śnić, Aniu:*

adra1992
adra1992
  13 marca 2011
Zielinek34
Zielinek34: Masło kakaowe

Podoba mi sie zapach ale gdy mam zbyt sucha skore to mnie szczypie :(

Zielinek34
Zielinek34: krem do twarzy z oliwką

Uzywam od kilku lat. Z racji tego ze mam cere bardzo wrazliwa, olwikowy na zime, wiosne, jesien, nagietkowy w lato lub wieczor.

Kiedys tez uzywalam Kozie Mleko czy jakos tak :P Dobry, ale bardzo nie podobal mi sie zapach.
Paulinessa
Paulinessa
  13 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Polecam, nie polecam .. - płyn Micelarny .. a jak używać to nie na okolice oczu. Każdy ma inne odczucia ale mnie on podrażnił skórę właśnie w tych miejscach ..


Zgadzam się :tak:
mmaryjka
mmaryjka
  13 marca 2011
Zielinek34
Zielinek34: Z tego co widzę to masło kakaowe ma przychylne komentarze

to mój będzie pierwszy, nieprzychylny:mrgreen: nie nawilża faktycznie suchej skóry i w dodatku uczula.

Zielinek34
Zielinek34: 1. Jakie kosmetyki z tej firmy możecie polecić?

miałam chyba raz jakiś krem do rąk - bez szału, ale mógł być.
szkoda, bo chciałabym wesprzeć naszą rodzimą firmę, ale jednak nie dała mi na to szansy.
interesowały mnie te kosmetyki z 'czarnej' serii i masła, ale po tym jak uczuliło mnie kakaowe na inne chyba już nie mam ochoty.
Paulinessa
Paulinessa
  13 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:


Może wypróbuj szampon do włosów? Jest naprawdę bardzo, bardzo dobry a tani i duży, więc nawet jak będzie porażką dla Ciebie to nic się nie stanie ;)
mmaryjka
mmaryjka
  13 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Może wypróbuj szampon do włosów?

właśnie sobie oglądam, ale moje włosy chyba lubią 'złe' szampony. kupiłam ostatnio tego garniera aloesowego i mam po nim tak tępe włosy, że nie mogę w ogóle ich rozczesać, a na zazwyczaj używam biosilk/john frieda/tego z apteczki babuni nawilżającego, a ten garniera masakra jakaś
Fieska
Fieska
  13 marca 2011
annjamaica
annjamaica: Nie wierze!!!! :wow: Czy ja dobrze widze, ze mieszkasz w Vechcie.,.. Toz ja 15 km mieszkalam od Vechty caly zeszly rok, w kierunku Twistringen... teraz sie przenioslam do Bremen... Ale fajnie, ze na forum tez mozna kopgos spotkac z okolic:)


Hehe! Ale zbieg okoliczności. A co robisz w Bremen? Studia czy już na stałe? :D
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  13 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale jak popatrzałam na ceny przesyłki i przelewu to chyba raczej nie skorzystam. Więcej za to zapłacę niż za same produkty

chyba nie sądziłaś, że ktoś Ci do Niemiec wyśle to za 12 zł? :woot:
animka
animka
  13 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kupiłam ostatnio tego garniera aloesowego i mam po nim tak tępe włosy, że nie mogę w ogóle ich rozczesać, a na zazwyczaj używam biosilk/john frieda/tego z apteczki babuni nawilżającego, a ten garniera masakra jakaś

skoro po garnierze miałaś tępe włosy to ziaji też nie polecam, bo ja zazwyczaj nie mam tego problemu, a po umyciu włosów ziają (kilka razy z rzędu) włosy mi się zrobiły masakryczne

Zielinek34
Zielinek34: 1. Jakie kosmetyki z tej firmy możecie polecić?

masło kakaowe w formie żelu do ciała i tonik ogórkowy. niestety, reszta dla mnie to niewypał bo albo podraznia, albo zapycha
malami81
malami81
  13 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale jak popatrzałam na ceny przesyłki i przelewu to chyba raczej nie skorzystam. Więcej za to zapłacę niż za same produkty. Śmiech.

patrzyłam na innej stronie i cena przesyłki zagranicznej też zaczyna się od 68 zł :zonk: normalnie szok bo ja czasami jak zamawiam coś z UK to koszt przesyłki to 2 góra 5 funtów (czyli jakieś 10 - 25 zł w zależności od kursu funta)
Fieska
Fieska
  13 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba nie sądziłaś, że ktoś Ci do Niemiec wyśle to za 12 zł?


malami81
malami81: patrzyłam na innej stronie i cena przesyłki zagranicznej też zaczyna się od 68 zł normalnie szok bo ja czasami jak zamawiam coś z UK to koszt przesyłki to 2 góra 5 funtów (czyli jakieś 10 - 25 zł w zależności od kursu funta)


Paczka z Polski do Niemiec do 1kg kosztuje 52 zł a nie 69 zł jak jest podane na stronie.
A i od kiedy pobiera się 30 zł za otrzymanie przelewu z zagranicy? :woot:
Zdzierstwo. Chyba jednak kupię sobie kosmetyki jak będę następnym razem w Polsce.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  13 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Paczka z Polski do Niemiec do 1kg kosztuje 52 zł a nie 69 zł jak jest podane na stronie.

zapomniałas doliczyć robociznę za wysłanie, przecież muszą ruszyć dupsko, iść na pocztę itd - u nas jest to samo, list polecony priorytetowy odsyłałam za 7,50 z czymś tam w środku zależy od koperty itd, itp, a ten co mi wysłal bluzke chyba wtedy wziął 12 zł, bo doliczają sobie 'robociznę', taka polityka :/

Konto usunięte
Konto usunięte: Zdzierstwo. Chyba jednak kupię sobie kosmetyki jak będę następnym razem w Polsce.

no niestety, masakra :/
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.