Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  13 marca 2011 (pierwszy post)

Witam wszystkie forumowiczki :mrgreen:
Ostatnio przekonałam się do kilku produktów z firmy Ziaja. Po tej okropnej zimie moja skóra to obraz nędzy i rozpaczy, łuszczy się :and:. Poszłam do Natury z zamiarem zakupienia jakichś kosmetyków, które by mi pomogły jakoś dojść do ładu. Forsy za dużo też nie miałam, więc musiałam oszczędnie.
A więc - zakupiłam mydło pod prysznic Masło kakaowe, krem do twarzy z oliwką i taki sam krem do rąk. Co mogę powiedzieć? Świetna sprawa! Jeśli chodzi o te produkty zdały swoją rolę :zakochany: Skóra odżywiona i nawilżona :)
1. Jakie kosmetyki z tej firmy możecie polecić?
2. A jakich nie polecacie? :mrgreen:
Pozdrawiam,
Zielinek34

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

SoDope
SoDope
  13 marca 2011
Zielinek34
Zielinek34: 1. Jakie kosmetyki z tej firmy możecie polecić? 2. A jakich nie polecacie?

1. Wszystkie żele pod prysznic - zwłąszcza te kremowe.
Balsamy do ust i błyszczyki - też ekstra.
Kremy - te w słoiczkach - masło kakaowe ..

Balsamów do ciała nie miałam żadnego - nie wypowiem się chociaż miałam jeden w takim czarnym opakowaniu antycellulitowy - mogę go polecić niestety co do skuteczności nie ocenię .. :mrgreen:

2.
Polecam, nie polecam .. - płyn Micelarny .. a jak używać to nie na okolice oczu.
Każdy ma inne odczucia ale mnie on podrażnił skórę właśnie w tych miejscach ..
marta0859
marta0859
  13 marca 2011
Zielinek34
Zielinek34: Jeśli chodzi o te produkty zdały swoją rolę Skóra odżywiona i nawilżona :)

Miałam ten krem oliwkowy i to był jeden z najgorszych jaki kiedykolwiek używałam. :woot: No ale może Tobie akurat pasuje.

Zielinek34
Zielinek34: 1. Jakie kosmetyki z tej firmy możecie polecić?

Jak dla mnie Ziaja to dość słaba firma, ale za tą cenę to wiadomo, że raczej nic porządnego się nie dostanie. Ale mają kilka rzeczy, które lubię, i to głównie ze względu na zapach:

z natury mam jakąś taką dziwną i suchą skórę na rękach więc u mnie rewelacji nie było, ale przynajmniej krem szybko się wchłania i ładnie pachnie.
to też lubię

no i jedyny krem z tej firmy z którego byłam zadowolona to ten:

tyle że miałam go na lato, lekki, ładnie pachnie, na dzień w sam raz.
Uzi
Uzi
  13 marca 2011
Zielinek34
Zielinek34: 1. Jakie kosmetyki z tej firmy możecie polecić?

Oliwkowe mleczko do ciała.
Krem do twarzy masło kakaowe - dobre na noc - używać mało, bo jest strasznie tłusty ale rano skóra twarzy rewelacyjna.
Mydło do kąpieli masło kakaowe. Ładnie pachnie i lekko nawilża skórę.
Krem do rąk kokosowy. Super ;D
Żel do twarzy nuno - ładnie pachnie.

Zielinek34
Zielinek34: 2. A jakich nie polecacie?

Raczej nie ma takich produktów aby były dla mnie złe pod jakimś względem.
voiceontheradio
voiceontheradio
  13 marca 2011
Zielinek34
Zielinek34: 2. A jakich nie polecacie?

wpadł mi kiedyś do rąk balsam do ust kokosowy - tragedia.

Zielinek34
Zielinek34: 1. Jakie kosmetyki z tej firmy możecie polecić?

mydło pod prysznic ziaja blubel, co prawda kupuję je tylko ze względu na zapach, ale myję przyzwoicie.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  13 marca 2011
Zielinek34
Zielinek34:

Ja mam tak samo, przekonałam się do tej firmy.
Ja lubię: żele pod prysznic, masła do ciała, balsam oliwkowy z pompką, kremy przeciwtrądzikowe, tonik ogórkowy, demakijaż ogórkowy, demakijaż do oczu, kremy do rąk :-)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  13 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Miałam ten krem oliwkowy i to był jeden z najgorszych jaki kiedykolwiek używałam. No ale może Tobie akurat pasuje.

ten krem jest polecany dla bardzo, bardzo suchej skóry, w składzie ma same oleje, parafinę i inne natłuszczacze, nie są odpowiednie dla młodej, dojrzewającej skóry - chyba, że jest bardzo sucha.
Fieska
Fieska
  13 marca 2011
Zielinek34
Zielinek34: 1. Jakie kosmetyki z tej firmy możecie polecić?


Masło kakaowe krem, balsam do ciała i przyśpieszacz do opalania.
Ziajka krem dla dzieci.
Krem bio aloesowy i tonik do twarzy.
pinheiros
pinheiros
  13 marca 2011
Zielinek34
Zielinek34: 1. Jakie kosmetyki z tej firmy możecie polecić? 2. A jakich nie polecacie?

1. dwufazowy płyn do demakijażu oczu (ten, który mogą używać też osoby noszące soczewki), bloker też mają fajny, wszelkiego rodzaju mydła pod prysznic ziaja bubel
2. nie wpasował mi się ich kokosowy krem do rąk, trochę mdły zapach
Fieska
Fieska
  13 marca 2011

A propos Ziaji.
Wiecie może gdzie mogę kupić produkty Ziajii przez internet, które wyślą mi do Niemiec?

Owieczka
Owieczka
  13 marca 2011

na nie - kremy i inne specyfiki do twarzy [toniki etc]
na tak:

masło pomarańczowe :zakochany:

i taki sam peeling

Owieczka
Owieczka
  13 marca 2011

a, jednak źle napisałam, bo do twarzy miałam micelę ziaja i był ok, krem z tej serii już taki średni, nie ma porównania np do olay

Babsy
Babsy
  13 marca 2011

krem oliwkowy i kokosowy do rak, demakijaz dwufazowy i uniwersalny, mydlo pod prysznic kokosowe, przyspieszacz opalania:D

Szczurka
Szczurka
  13 marca 2011
Zielinek34
Zielinek34: 1. Jakie kosmetyki z tej firmy możecie polecić?

masło kakaowe
płyn do demakijażu oczu dwufazowy
malami81
malami81
  13 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiecie może gdzie mogę kupić produkty Ziajii przez internet, które wyślą mi do Niemiec?

http://ziaja-sklep.pl/index.php?i3,ceny-przesylek proszę bardzo :)

Moi ulubieńcy to:
- masło kokosowe
- masło pomarańczowe
- peeling pomarańczowy
- mydło do kąpieli guma balonowa maziajki (dla dzieci)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.