LadyGriffin
LadyGriffin
  10 marca 2011 (pierwszy post)

Chce sobie kupic paste i plyn do plukania ust (wybielajaca seria colgate)

1. Jak myslicie dziala to choc troche?
2. Czy podczas stosowania nie moge pic kawy? Tak mi sie cos o uszy obilo. Bylby to dla mnie dosc duzy problem...

:mrgreen:

LadyGriffin
LadyGriffin
  10 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: niech spada ;]

W takim razie masz racje.
Trzeba byc dzieciakiem (przynajmniej mentalnie) aby dodawac kogos do czarnej listy.
A wracajac do tematu, to ja rownierz mam wrazliwe dziasla i zauwazylam ostatnio,ze przy myciu zebow mi krwawia... Chociaz nie zawsze tak bylo. Czy wybielajaca pasta moze mi jeszcze zaszkodzi,czy nie ma to wplywu?
Babsy
Babsy
  10 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zauwazylam ostatnio,ze przy myciu zebow mi krwawia... Chociaz nie zawsze tak bylo. Czy wybielajaca pasta moze mi jeszcze zaszkodzi,czy nie ma to wplywu?

moze masz za twarda szczoteczke? ja uzywam miekkiej, bo nawet srednio twarda mi rani dziasla...
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  10 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A wracajac do tematu, to ja rownierz mam wrazliwe dziasla i zauwazylam ostatnio,ze przy myciu zebow mi krwawia... Chociaz nie zawsze tak bylo.

Kup sobie pastę parodontax. Pomaga.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy wybielajaca pasta moze mi jeszcze zaszkodzi,czy nie ma to wplywu?

Zwykła wybielająca Ci nie zaszkodzi. Ale jak użyjesz np. Białej Perły to mogą cie zacząć boleć.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Czy podczas stosowania nie moge pic kawy? Tak mi sie cos o uszy obilo. Bylby to dla mnie dosc duzy problem...

No kawa bardzo szkodzi kolorowi zębów :) Lepiej zrezygnować.
LadyGriffin
LadyGriffin
  10 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Lepiej zrezygnować.

nie potrafie :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: Kup sobie pastę parodontax. Pomaga.

najsmieszniejsze jest to,ze nie zawsze mi te dziasla krwawia. Czasem tak,czasem nie.

Babsy
Babsy: moze masz za twarda szczoteczke

nie znam sie na ty :D
LadyGriffin
LadyGriffin
  10 marca 2011

nie znam sie na TYM mialo byc ;)

Martittaaaaa
Martittaaaaa
  10 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie potrafie

No to wiesz... albo rybki albo akwarium :mrgreen: ;) ( ewentualnie pij kawę przez słomkę ) :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: najsmieszniejsze jest to,ze nie zawsze mi te dziasla krwawia. Czasem tak,czasem nie.

Zdrowe dziąsła nie krwawią w ogóle nawet przy szczotkowaniu twardą szczoteczką :) Lepiej zacząć zapobiegać ;)
Szczurka
Szczurka
  10 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chce sobie kupic paste i plyn do plukania ust (wybielajaca seria colgate)

pasty wybielającej używam z Bend-a-med. Mi bardzo odpowiada, wybiela przebarwienia, a to w moim wypadku jest potrzebne bardzo - piję hektolitry kawy i palę.

Używam płynu Colgate Plax wybielającego. Nie zauważyłam, by wybielał jako tak, ale chroni przed powstawaniem nowych przebarwień - przy innych płynach przebarwiały mi się kiełki od kawy, wina czerwonego, papierosów, czarnej herbaty :and:
No i przy tym ma świetny smak :ziober2:
Osobiście polecam - ceny są ok, więc możesz zaryzykować.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Czy podczas stosowania nie moge pic kawy? Tak mi sie cos o uszy obilo. Bylby to dla mnie dosc duzy problem...

nie słyszałam o czymś takim :woot: ja piję kawę normalnie i nic się nie dzieje.

Konto usunięte
Konto usunięte: zauwazylam ostatnio,ze przy myciu zebow mi krwawia... Chociaz nie zawsze tak bylo. Czy wybielajaca pasta moze mi jeszcze zaszkodzi,czy nie ma to wplywu?

zmień szczoteczkę na miękciejszą, spróbuj past przeznaczonych dla osób z wrażliwymi, krwawiącymi dziąsłami.
Jeśli nie pomoże, to idź do dentysty.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  10 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jak myslicie dziala to choc troche?

Wg mnie tak. Nie tylko na psychę, ale faktycznie wybiela przy regularnym stosowaniu.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

assiqq
assiqq
  10 marca 2011

Czytałam ostatnio o pastach wybielających i uważam, że to tylko taki chwyt marketingowy. Takie pasty intensywnie czyszczą, Zawierają sodę, fosforany i krzemionkę które ścierają z zębów osad po kawie i herbacie :)
Najsilniej działa specjalna pasta dla palaczy, najlepiej czyści.. i delikatnie wybiela zęby ale nie można jej używać stale, bo silnie działa i może podrażnić dziąsła :)

Darunia511
Darunia511
  11 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmm pewnie da radę z jakimis mniejszymi przebarwieniami. Ja mam raczej białe zęby ale przed weselem chcę sobie kupić tą białą perłę w aptece czy coś, ok 50 zł ale koleżanka to używała i mówiła, że jest mega :-)

Za 50 zl jest o 2-3 tony rozjaśniający system, ja dostalam za 80 zł rozjaśniający do 5 tonów. Uwierały mnie te nakładki i w ogóle były dla mnie za długie, wiec je obcięłam, zeby podczas stosowania robia się wrazliwe na zimo i ciepło - przynajmniej ja tak mam, a nigdy takiego kłopotu nie miałam, jednak to mija wraz z używaniem. I rzeczywiście, podrazniło mi dziasło w jednym miejscu, jednak mysle ze to wina nakladek, bo przycięlam, zrobiłam 2 dni przerwy i było już okej.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.