LadyGriffin
LadyGriffin
  10 marca 2011 (pierwszy post)

Chce sobie kupic paste i plyn do plukania ust (wybielajaca seria colgate)

1. Jak myslicie dziala to choc troche?
2. Czy podczas stosowania nie moge pic kawy? Tak mi sie cos o uszy obilo. Bylby to dla mnie dosc duzy problem...

:mrgreen:

monikamonisia20
monikamonisia20
  10 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jak myslicie dziala to choc troche? 2. Czy podczas stosowania nie moge pic kawy? Tak mi sie cos o uszy obilo. Bylby to dla mnie dosc duzy problem...

zęby ciemnieją głównie przez picie kawy oraz herbaty, tak mi mówiła dentystka.

A myślę, że te pasty, itp. to nic nie pomagają. Kiedyś stosowałam Białą Perłę nakładki z żelem na zęby i muszę powiedzieć, ze efekt był super ale dziasła strasznie potem bolą.
Paulinessa
Paulinessa
  10 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Kiedyś stosowałam Białą Perłę nakładki z żelem na zęby i muszę powiedzieć, ze efekt był super ale dziasła strasznie potem bolą.


Potwierdzam, ze efekt super, ale co do bólu - mnie nic nie bolalo.
agoosiaaa
agoosiaaa
  10 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Jak myslicie dziala to choc troche?

nie. wybielic nie wybieli - co najwyzej moze usunac osad z twoich zebow czy tam przebarwienia. naturalnego koloru zadna pasta ci nie wybieli.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Czy podczas stosowania nie moge pic kawy? Tak mi sie cos o uszy obilo. Bylby to dla mnie dosc duzy problem...

ogolnie jak chcesz miec bvielsze zeby to przydaloby sie zrezygnowac wlasnie z kawy. herbat, wina i innych mocnobarwiacych rzeczy. no albo pic przez rurke.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  10 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

Hmm pewnie da radę z jakimis mniejszymi przebarwieniami.
Ja mam raczej białe zęby ale przed weselem chcę sobie kupić tą białą perłę w aptece czy coś, ok 50 zł ale koleżanka to używała i mówiła, że jest mega :-)
monikamonisia20
monikamonisia20
  10 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: monikamonisia20:Kiedyś stosowałam Białą Perłę nakładki z żelem na zęby i muszę powiedzieć, ze efekt był super ale dziasła strasznie potem bolą. Potwierdzam, ze efekt super, ale co do bólu - mnie nic nie bolalo.

widac mam trochę wrażliwe zęby:)
Paulinessa
Paulinessa
  10 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie. wybielic nie wybieli - co najwyzej moze usunac osad z twoich zebow czy tam przebarwienia. naturalnego koloru zadna pasta ci nie wybieli.


O właśnie, zapomniałam dopisać :)
Paulinessa
Paulinessa
  10 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: widac mam trochę wrażliwe zęby:)


No tak, ale sporo opinii czytałam i większość się skarży na ból :)
latynoska6
latynoska6
  10 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chce sobie kupic paste i plyn do plukania ust (wybielajaca seria colgate)


Przecież i tak musisz myć zęby, wiec warto to sobie kupić i samemu przetestować.
latynoska6
latynoska6
  10 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: iałą perłę w aptece czy coś, ok 50


to jest pasta czy co? :woot:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  10 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: widac mam trochę wrażliwe zęby:)

współczuję.. :and:
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  10 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to jest pasta czy co?

:fakju:

znaaaaaaki.
latynoska6
latynoska6
  10 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:


łaski bez już sobie sama znalazłam
monikamonisia20
monikamonisia20
  10 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: monikamonisia20:widac mam trochę wrażliwe zęby:) współczuję..

Zawsze moglo być gorzej:) jak Ty potraktowałas koleżankę? :) żeby tak z fakiem? :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  10 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Zawsze moglo być gorzej:) jak Ty potraktowałas koleżankę? :) żeby tak z fakiem? :)

powiedzmy, że dodała mnie na czarną listę raz, bo stanęłam w obronie koleżanki ToxicRat (pisała, że jest brzydka w porównaniu doo kogoś tam o kim się wypowiedała ToxicRat)
zaczęłam ją bronić, napisała 'idź mi z tego wątku', dodała na czarną lkiste i nie mogę się wypowiadać w jej wątkach (ani w sumie nie chce)
a teraz wielce pyta, niech spada ;] ode mnie juz dobrego słowa nie usłyczy
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.