BreakMyFall18
BreakMyFall18
  8 marca 2011 (pierwszy post)

Witam!
Dzisiaj jestem w dużo lepszym nastroju!
I chciałam Wam wszystkim serdecznie podziękować za rady! :zakochany:
Zrobiłam tak jak mówiliście: pojechałam do innego salonu, i znalazłam suknię. Zupełnie inny model, tamten mierzyłam ale był jednak dla mnie za skromny :nie:
Ale teraz zastanawiam się:
1. Biała, czy ecru?
2. Buty szpic czy okrągłe?
3. Doszywać takie ramiączko na szyję?



http://www13.speedyshare.com/files/27283563/download/(00)20110308014.jpg

Dziękuje jeszcze raz - szczególnie tym, co doradzali, abym jeszcze się rozejrzała. :-) :calusek:

Tricia
Tricia
  9 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja chciałam taką, jakby były na prosto to by była brzydka



o! w sensie zeby te falbanki były ułożone równomiernie

albo jak juz tak chcesz "zaszaleć" to może jak tutaj?

żeby było właśnie bez tych brzegów takich zaznaczonych :)

chcę Ci tylko pomóc, ale zdecyduj sama :) ważne żebyś czuła się pięknie i wyjątkowo :)
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 marca 2011
Tricia
Tricia: albo jak juz tak chcesz "zaszaleć" to może jak tutaj?

na swój ślub kupisz sobie taką suknie, ja chce taką i już wpłaciłam zaliczkę :woot: dlaczego probujesz mnie przekonać, że taka jak Ty pokazałaś byłaby lepsza?
po prostu na swoje wesele kup sobie taką a komentarze zachowaj dla siebie, nie pytałam czy się podoba tylko pytałam jaki kolor, czy doszyć ramiączko i jakie dac buty.
moja suknia i mój wybór. kropka.

temat do zamknięcia
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 marca 2011

ale sie zdenerwowałam :nie:

to chyba ja mam dobrze się czuć w tej sukni i mi się ma podobać, nie rozumiem dlaczego niektórzy na siłę próbują mnie przekonać, że inna byłaby lepsza :woot:

jak pójdziecie do swojego ślubu to same się przekonacie jak łatwo jest kupić suknie ślubną :and:
i jak miło Wam będzie, kiedy poczujesz się wyjątkowo i poczujesz, że to WŁAŚNIE TA a ktoś Wam powie 'szukaj czegoś innego, te obszycia są brzydkie, to nie takie, lepsze by było bez tego czy tamtego'.

masakra :/

bellaragazzaa
bellaragazzaa
  9 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: bez sensu jest takie stwierdzenie, to nie Twój ślub, Ty byś takiej sukienki nie przymierzyła więc nie musiałabyś szukać innej ;-) mierzyłabyś te które Ci sie podobaja ;-) i nie brałam pierwszej lepszej z brzegu, zeby powiedziec' mogłam poszukac innej'

Wyluzuj, coś taka spięta. Nie musi mi się podobać Twoja sukienka i nie widzę powodu, żeby ukryć swoją opinię.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Wyluzuj, coś taka spięta. Nie musi mi się podobać Twoja sukienka i nie widzę powodu, żeby ukryć swoją opinię.

Coś taka spięta Ci powie :mrgreen:
jak zauważyłaś, w poście nie pytałam o opinię tylko o dodatki, to jest trochę przykre, kiedy ktoś o TWOJEJ SUKNI MÓWI SZUKAJ CZEGOŚ INNEGO (bo to jest paskudne), nie sądzisz? Bo mnie jest przykro ;-)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.