BreakMyFall18
BreakMyFall18
  8 marca 2011 (pierwszy post)

Witam!
Dzisiaj jestem w dużo lepszym nastroju!
I chciałam Wam wszystkim serdecznie podziękować za rady! :zakochany:
Zrobiłam tak jak mówiliście: pojechałam do innego salonu, i znalazłam suknię. Zupełnie inny model, tamten mierzyłam ale był jednak dla mnie za skromny :nie:
Ale teraz zastanawiam się:
1. Biała, czy ecru?
2. Buty szpic czy okrągłe?
3. Doszywać takie ramiączko na szyję?



http://www13.speedyshare.com/files/27283563/download/(00)20110308014.jpg

Dziękuje jeszcze raz - szczególnie tym, co doradzali, abym jeszcze się rozejrzała. :-) :calusek:

bellaragazzaa
bellaragazzaa
  8 marca 2011

Hmm, Twoja sukienka mi się nie bardzo podoba...no ale to nie mój ślub...Ja bym poszukała innej.

Owieczka
Owieczka
  8 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Biała, czy ecru?

możesz sobie pozwolić na biel, więc wg mnie zdecydowanie biała :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Buty szpic czy okrągłe?

szpico-okrągłe :P nie takie typowe szpice i nie typowo okrągły nosek :P

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Doszywać takie ramiączko na szyję?

nie, jest piękna taka, jak teraz :zakochany:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  8 marca 2011
AdRianoXX
AdRianoXX: a naszym cycolinkom ze sportu złożyłeś życzenia? :D

Nie jestem z nimi emocjonalnie związany :rotfl:

Nie ma za co panie :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Gotusiaaa
Gotusiaaa
  8 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: masakra, zaliczka wpłacona a tu taki post ha, dobrze, że to pomyłka :-)

przepraszam, nie zauwazylam ze zalozylas nowy temat :)
Darunia511
Darunia511
  9 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Biała, czy ecru? 2. Buty szpic czy okrągłe? 3. Doszywać takie ramiączko na szyję?

1. Mi się bardziej podoba kolor ecru, aczkolwiek chyba bym pozostała przy białym jak ślub.
3. Doszyj koniecznie, ale tak zeby nie bylo widać, ale odczepiane. Awaryjnie bedziesz miała gdyby się sukienka zaczęła brzydko zachowywać, ja bym tak przynajmniej zrobiła.
Gothiclady
Gothiclady
  9 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Biała, czy ecru?


ecru!!!!

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Buty szpic czy okrągłe?


buty w szpic i do tego jeszcze białe to jest najokropniejsza okropność. okrągłe :)

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Doszywać takie ramiączko na szyję?


niet. zostawiłabym tak jak jest :)
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  9 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: . Doszyj koniecznie, ale tak zeby nie bylo widać, ale odczepiane. Awaryjnie bedziesz miała gdyby się sukienka zaczęła brzydko zachowywać, ja bym tak przynajmniej zrobiła.

Tez tak uważam.
Dorobienie sobie ramiączek z możliwością odczepiania nie jest wielkim problem, a może jednak się przydać. Przecież nigdzie nie jest powiedziane, że koniecznie będziesz musiała z nich skorzystać. Nie będziesz potrzebowała - dobrze, będziesz potrzebowała - będziesz przygotowana na taką ewentualność :)
Gothiclady
Gothiclady
  9 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Doszyj koniecznie, ale tak zeby nie bylo widać, ale odczepiane. Awaryjnie bedziesz miała gdyby się sukienka zaczęła brzydko zachowywać, ja bym tak przynajmniej zrobiła.


Konto usunięte
Konto usunięte: Tez tak uważam. Dorobienie sobie ramiączek z możliwością odczepiania nie jest wielkim problem, a może jednak się przydać. Przecież nigdzie nie jest powiedziane, że koniecznie będziesz musiała z nich skorzystać. Nie będziesz potrzebowała - dobrze, będziesz potrzebowała - będziesz przygotowana na taką ewentualność :)


faktycznie... bardzo dobrze to napisałyście :zabawa:
Gejszalicious
Posty: 9081 (po ~78 znaków)
Reputacja: -4 | BluzgometrTM: 29
Gejszalicious
  9 marca 2011

suknia jest cacy :) fason na +, falbany na + jednak wydaje mi się, że suknia ma zbyt intensywnie zdobioną górę :) z takim falbaniastym dołem wygląda to na przesadzone i zbyt ciężkie :?
buty - okrągłe
kolor - biały
ramiączko - nie potrzebne

Aby osiągnąć szczęście, trzeba spełnić trzy warunki: być imbecylem, być egoistą i cieszyć się dobrym zdrowiem. Jeśli jednak nie spełnicie pierwszego warunku, wszystko jest stracone.
Gustaw Flaubert
Sensi
Sensi
  9 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Biała, czy ecru? 2. Buty szpic czy okrągłe? 3. Doszywać takie ramiączko na szyję?
1. Biała! Aczkolwiek ja nie wiem, jak wygląda ecru, ale biały to to nie jest na pewno.
2. Okrągłe. Co jak co, ale buty do ślubu w szpic to tak nie bardzo.
3. A jak TY byś się czuła z tym ramiączkiem? Póki, co na agrafkę, czy na te, no, jak one się nazywają - szpileczki, chyba, tak? - przypnij paseczek, który będzie na chwilę 'zastępował' takie ramiączko. Sprawdź, czy Ci wygodnie.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: W tej sukience mi się tak bardzo podobasz ...

:zakochany: dziękuje...
Tricia
Tricia
  9 marca 2011

To nie mój ślub i suknia... ale te falbanki mogłyby być bardziej na prosto zrobione, bo gorset jest już bardzo ozdobny
poza tym śliczna :)

Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Biała, czy ecru? 2. Buty szpic czy okrągłe? 3. Doszywać takie ramiączko na szyję?


suknia biała
buty przede wszystkim wygodne.. żebyś nie musiała tańczyć na boso :ninja:
weź sobie lepiej takie ramiączko, żebyś mogła doczepić w razie czego :)
Babsy
Babsy
  9 marca 2011

ramiaczko mozesz zrobic, doszywajac malutki guziczek od wewnatrz, i do tasiemki z jakiej zrobisz ramiaczko pętelkę doszyc:)

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 marca 2011
Tricia
Tricia: To nie mój ślub i suknia... ale te falbanki mogłyby być bardziej na prosto zrobione, bo gorset jest już bardzo ozdobny poza tym śliczna :)

ja chciałam taką, jakby były na prosto to by była brzydka
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  9 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Hmm, Twoja sukienka mi się nie bardzo podoba...no ale to nie mój ślub...Ja bym poszukała innej.

bez sensu jest takie stwierdzenie, to nie Twój ślub, Ty byś takiej sukienki nie przymierzyła więc nie musiałabyś szukać innej ;-) mierzyłabyś te które Ci sie podobaja ;-)
i nie brałam pierwszej lepszej z brzegu, zeby powiedziec' mogłam poszukac innej'

:woot:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.