KindziaxDD
KindziaxDD
  7 marca 2011 (pierwszy post)

1. Szukam dobrego wydłużającego tuszu do rzęs cena do 40 zł.

2. Szukam podkładu kryjącego który będzie się długo na cerze utrzymywał, cena nie gra roli, po prostu musi być dobry podkład.

2. Tabletki Therm Line używał ktoś? Jakie efekty?

Babsy
Babsy
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Babsy:podobno wszystkie suplementy diety wspomagajace odchudzanie to pic na wode. Uwierz mi nie wszystkie tylko żeby te tabletki działały to potrzebny jest chociaż minimalny ruch :D

jakis czas temu slyszalam ze niemieccy naukowcy zrobili eksperyment, ze jedna grupa kobiet brala srodki wspomagajce odchudzanie, przy diecie i cwiczeniach, a druga dostawala placebo, tez bedac na diecie i cwiczac- rezultaty byly takie same;) pewnie, ze bez cwiczen i rozsadnego odzywiania sie nic nie ma- dlatego smiesza mnie babki, ktore kupia sobie chociazby wspomniany therm line i mysla, ze dalej sie moga obzerac i gnic na kanapie, a suplement wszystko zrobi;/
pijana
pijana
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: powiem Ci tak, za każdym razem gdy chce kupic podkład w aptece to proszę o kilka próbek ale oczywiście nigdy nie mają lub nie dają. jak już to tylko na miejscu na ręku można sprobowac z ich testerow. co nie daje gwarancji idealnego dobranią koloru do cery:( chyba najlepszy byłby jasny bez czyli nr 10?

Ja mam właśnie ten odcień i nie dość, że jest za ciemny (a na początku wydawał mi się idealny) to jeszcze ciemnieje :(( Pudry z tej serii też ciemne... Porażka...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.