KindziaxDD
KindziaxDD
  7 marca 2011 (pierwszy post)

1. Szukam dobrego wydłużającego tuszu do rzęs cena do 40 zł.

2. Szukam podkładu kryjącego który będzie się długo na cerze utrzymywał, cena nie gra roli, po prostu musi być dobry podkład.

2. Tabletki Therm Line używał ktoś? Jakie efekty?

monikamonisia20
monikamonisia20
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Szukam dobrego wydłużającego tuszu do rzęs cena do 40 zł.

Najpierw miałam żółty Collosal, ale jak dla mnie lipa. Nie wydłużał ani pogrubiał.
Kilka dni temu kupiłam z Rimmela Volume Flash taki czerwony i jak najbardziej rewelacyjny. Oczywiście dodatkowo używam olejku rycynowego i są mega długie :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Szukam podkładu kryjącego który będzie się długo na cerze utrzymywał, cena nie gra roli, po prostu musi być dobry podkład.
a do jakiej cery?

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Tabletki Therm Line używał ktoś? Jakie efekty?

po samych tabletkach to chyba nikłe szanse na efekty...
KindziaxDD
KindziaxDD
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a do jakiej cery?


Do cery z rozszerzonymi naczynkami.

Konto usunięte
Konto usunięte: po samych tabletkach to chyba nikłe szanse na efekty.


Tak wiem oczyweiście, ale do tego dieta, tylko nie wiem czy dieta przyniesie efekty, bo zażywam tabletki antykoncepcyjne.
pijana
pijana
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Szukam podkładu kryjącego który będzie się długo na cerze utrzymywał, cena nie gra roli, po prostu musi być dobry podkład.

Toleriane La Roche-Posay
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Tabletki Therm Line używał ktoś? Jakie efekty?

Wątpię, by to cokolwiek pomogło, a ponoć nieźle dają wątrobie popalić :/
Babsy
Babsy
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Tabletki Therm Line używał ktoś? Jakie efekty?

podobno wszystkie suplementy diety wspomagajace odchudzanie to pic na wode.
monikamonisia20
monikamonisia20
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Do cery z rozszerzonymi naczynkami.

o to widzę jedziemy na tym samym wózku z cerą :mrgreen:
mogę śmiało polecić Dermablend, aczkolwiek okropnie gęsty i trzeba dojsć do wprawy w jego nakładaniu. A drugi to Normateint lekki i świetnie kryje.

Konto usunięte
Konto usunięte: Tak wiem oczyweiście, ale do tego dieta, tylko nie wiem czy dieta przyniesie efekty, bo zażywam tabletki antykoncepcyjne.

może powinnaś to z ginekologiem skonsultować czy te tabletki nie będą się w jakiś sposób ze sobą kłóciły?
Ale myślę, że jakiś ruch trening i będzie dobrze.
monikamonisia20
monikamonisia20
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Toleriane La Roche-Posay

Chciałam na allegro zamówić próbki, ale nie ma tego odcienia tylko 13 albo w tubkach;(
BlueBerry85
BlueBerry85
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Szukam dobrego wydłużającego tuszu do rzęs cena do 40 zł. 2. Szukam podkładu kryjącego który będzie się długo na cerze utrzymywał, cena nie gra roli, po prostu musi być dobry podkład. 2. Tabletki Therm Line używał ktoś? Jakie efekty?

1) volum express ? jak miałam 13 lat to go używalam i byłam zadowolona
2) ja polecam ten
cena około 50 zł. niestety u mnie w mieście nie do dostania.
3) Wiesz przy tym musisz ćwiczyć. Bo to nie zmniejsza laknienia czy cos tylko przyśpiesza spalanie tłuszczu.
pijana
pijana
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chciałam na allegro zamówić próbki, ale nie ma tego odcienia tylko 13 albo w tubkach;(

A jaki odcień chciałaś ? Może będą mieli w aptekach :-)
Owieczka
Owieczka
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: . Szukam dobrego wydłużającego tuszu do rzęs cena do 40 zł.

vollumise, lash architekt, xtra collagene z l'oreala. nieraz jest w promocji za ok 40 zł

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Szukam podkładu kryjącego który będzie się długo na cerze utrzymywał, cena nie gra roli, po prostu musi być dobry podkład.

max factor lasting performance
lub coś z revlonu

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Tabletki Therm Line używał ktoś? Jakie efekty?

używałam i mogę polecić to świństwo :tak: są efekty
monikamonisia20
monikamonisia20
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: monikamonisia20:Chciałam na allegro zamówić próbki, ale nie ma tego odcienia tylko 13 albo w tubkach;( A jaki odcień chciałaś ? Może będą mieli w aptekach :-)

powiem Ci tak, za każdym razem gdy chce kupic podkład w aptece to proszę o kilka próbek ale oczywiście nigdy nie mają lub nie dają. jak już to tylko na miejscu na ręku można sprobowac z ich testerow. co nie daje gwarancji idealnego dobranią koloru do cery:( chyba najlepszy byłby jasny bez czyli nr 10?
SoDope
SoDope
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Tabletki Therm Line używał ktoś? Jakie efekty?

moja siostra brała i była zadowolona.
SoDope
SoDope
  7 marca 2011
Babsy
Babsy: podobno wszystkie suplementy diety wspomagajace odchudzanie to pic na wode.

Uwierz mi nie wszystkie tylko żeby te tabletki działały to potrzebny jest chociaż minimalny ruch :D
Jasmina
Jasmina
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Szukam dobrego wydłużającego tuszu do rzęs cena do 40 zł.

Ten z Maybelline polecam:

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Tabletki Therm Line używał ktoś? Jakie efekty?

Tabletki Therm Line zwiększają 'ciepłotę ciała', przy wysiłku człowiek bardziej się poci.
Ale nijak to się ma do spalania tłuszczu, jedynie możesz się odwodnić

Jak chcesz schudnąć - tabletki tego za Ciebie nie zrobią.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.