latynoska6
latynoska6
  7 marca 2011 (pierwszy post)

Mam zamiar kopić sobie biały płaszczyk o taki


Nigdy wcześniej nie miałam żadnej kurtki, płaszcza w tym kolorze ale ładnie mi w białym kolorze wiec myślę nad kupnem takiego. Jakie macie zdanie na temat białych płaszczy czy też kurtek podobają się wam. Bo niektórzy mają złą opinie na temat białych kozaczków wiec chciałabym się dowiedzieć czy o płaszczach jest podobny stereotyp ;P

Babsy
Babsy
  7 marca 2011

tak jak reszta- podobac sie podobaja, ale wybrudzisz sie predzej, niz zdazysz powiedziec "jasny gwint".

pijana
pijana
  7 marca 2011

Wolę klasyczne kroje, nie tandetne w których chodzi pół miasta. No i nie mogłabym mieć białego, prałabym go chyba co 2 dni :P

moonlight28
moonlight28
  7 marca 2011

Jak patrzę na tego dziwoląga ze zdjęcia to i ten płaszcz ciężko przełknąć

VanilllaExtasy
VanilllaExtasy
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dla przykladu mi sie takie podobaja:

Mam podobny, tyle że krótszy i w kolorze ecru, kocham go i uwielbiam. Ponadto ma idealny krój, świetnie leży, to mój najcenniejszy zakup tej zimy :)
Fieska
Fieska
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nigdy wcześniej nie miałam żadnej kurtki, płaszcza w tym kolorze ale ładnie mi w białym kolorze wiec myślę nad kupnem takiego. Jakie macie zdanie na temat białych płaszczy czy też kurtek podobają się wam. Bo niektórzy mają złą opinie na temat białych kozaczków wiec chciałabym się dowiedzieć czy o płaszczach jest podobny stereotyp ;P


Jeżeli kupujesz go tylko raz na jakieś okazyjne wyjście to biały płaszcz, może i nawet ładnie wyglądać. Ale ten co pokazujesz jest tragiczny. Tym bardziej ta modelka z allegrowych stron. Nie rozumiem, jak można się do takiego wyglądu dopuścić.
agoosiaaa
agoosiaaa
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam podobny, tyle że krótszy i w kolorze ecru, kocham go i uwielbiam. Ponadto ma idealny krój, świetnie leży, to mój najcenniejszy zakup tej zimy :)

no wlasnie tez mam ochote taki nabyc, ale chyba bede musiala poczekac do nastepnej zimy :mrgreen:
snjeszqa
snjeszqa
  7 marca 2011

ladne, ale latwo zeby wybrudzic.
a ta modelka to jakas masakra.

pokahontazz
pokahontazz
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nigdy wcześniej nie miałam żadnej kurtki, płaszcza w tym kolorze ale ładnie mi w białym kolorze wiec myślę nad kupnem takiego. Jakie macie zdanie na temat białych płaszczy czy też kurtek podobają się wam. Bo niektórzy mają złą opinie na temat białych kozaczków wiec chciałabym się dowiedzieć czy o płaszczach jest podobny stereotyp ;P

ładny ten płaszczyk, kup sobie:)
alez ta dziewucha ma ordynarna urodę....
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.