latynoska6
latynoska6
  7 marca 2011 (pierwszy post)

Mam zamiar kopić sobie biały płaszczyk o taki


Nigdy wcześniej nie miałam żadnej kurtki, płaszcza w tym kolorze ale ładnie mi w białym kolorze wiec myślę nad kupnem takiego. Jakie macie zdanie na temat białych płaszczy czy też kurtek podobają się wam. Bo niektórzy mają złą opinie na temat białych kozaczków wiec chciałabym się dowiedzieć czy o płaszczach jest podobny stereotyp ;P

agoosiaaa
agoosiaaa
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nigdy wcześniej nie miałam żadnej kurtki, płaszcza w tym kolorze ale ładnie mi w białym kolorze wiec myślę nad kupnem takiego. Jakie macie zdanie na temat białych płaszczy czy też kurtek podobają się wam. Bo niektórzy mają złą opinie na temat białych kozaczków wiec chciałabym się dowiedzieć czy o płaszczach jest podobny stereotyp ;P

biale plaszcze niektore sa ladne (Zalezy od kroju), ale ten ze zdjecia wyglada tanio i badziewnie :nie:
Jasmina
Jasmina
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakie macie zdanie na temat białych płaszczy czy też kurtek podobają się wam.

O tak bardzo mi się podobają :)
pauluss99
pauluss99
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a tanio i badziewnie


to jaki dla ciebie jest to płaszcz, który wygląda na drogi i nie badziewnie. Dla mnie ten powyżej to przykład klasycznego płaszcza
agoosiaaa
agoosiaaa
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to jaki dla ciebie jest to płaszcz, który wygląda na drogi i nie badziewnie. Dla mnie ten powyżej to przykład klasycznego płaszcza

pamietaj - DLA CIEBIE to to przyklad klasycznego plaszcza, dla mnie to przyklad beznadziejnego chinskiego gowna.
latynoska6
latynoska6
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: pamietaj - DLA CIEBIE to to przyklad klasycznego plaszcza, dla mnie to przyklad beznadziejnego chinskiego gowna.


No ok dla mnie a mogę wiedzieć dla ciebie jakie płaszcz nie jest chinskim gownem;P
agoosiaaa
agoosiaaa
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No ok dla mnie a mogę wiedzieć dla ciebie jakie płaszcz nie jest chinskim gownem;P

dla przykladu mi sie takie podobaja:
latynoska6
latynoska6
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dla przykladu mi sie takie podobaja:


no ten akurat bardzo ładny
agoosiaaa
agoosiaaa
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no ten akurat bardzo ładny

no wlasnie i chcialaby taki kupic, ale nigdzie nie widzialam :and:
latynoska6
latynoska6
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie i chcialaby taki kupic, ale nigdzie nie widzialam


Ja też nie bo teraz to przeważnie z paskami są
agoosiaaa
agoosiaaa
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja też nie bo teraz to przeważnie z paskami są

no z paskami to ja mam 2 (W sumie 3, ale trzeci jest na mnie za duzy) i teraz takiego nie chce :nie:
latynoska6
latynoska6
  7 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no z paskami to ja mam 2 (W sumie 3, ale trzeci jest na mnie za duzy) i teraz takiego nie chce


kurde a ja teraz znalazłam u mojej siostry fajny płaszczyk tez z paskiem na którego nigdy wcześniej nie zwracałam uwagi. Teraz go przymierzyłam i jest dość fajny ;D
Tylko taki szaro czarny jest;/

A takie płaszczyki jak myślicie do jakich typów figur są do takich co maja dobrze zaznaczone talie biodra czy do takich które np tali w ogóle nie mają też?
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  7 marca 2011

Nie podobają mi się.
Strasznie łatwo wybrudzić.

Owieczka
Owieczka
  7 marca 2011

mam biały płaszczyk [nawet podobny do tego ze zdjęcia tylko mój bardziej wiosenny] i wciąż go brudziłam jak świnia, więc nie noszę. ale są ok, swój bardzo lubiłam

ToxicRat
ToxicRat
  7 marca 2011

Diabelnie szybko się brudzi - to jedyna wada tego koloru.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.