AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  4 marca 2011 (pierwszy post)

cześć,
słuchajcie, problem mam następujący
używałam podkładu rimmela cool matte mousse (nie pisać mi opinii, bo mnie nie interesują - używam, bo mi akurat pasuje, po za tym lubię chłodzący efekt tego podkładu, a nie kojarzę innego o podobnych właściwościach).

Problem w tym, że w sklepie go już nie ma. Na allegro są i owszem, z tym że nie ma odcienia, który brałam. Skoro nie mam możliwości z przyczyn technicznych sprawdzenia odcieni w sklepie, orientujecie się może, który z dostępnych odcieni tych podkładów na allegro będzie najbardziej zbliżony do true nude 303 którego nie można dostać? :woot:

AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  5 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a co z pytaniem do sprzedającego ?:D

Standardowo będą na wszystko przytakiwać, bo im zależy na sprzedaży :P

Konto usunięte
Konto usunięte: czesc:)

:-*****

Konto usunięte
Konto usunięte: no wlasnie problem i ten Twoj problem nie zniknie. Moze powinnas sie zastanowic nad zmiana firmy i dobrac sobie zblizony kolor. Wiem, ze to nie latwa sprawa bo sama mam ten problem jak mi moj ulubiony kosmetyk znika ze sklepow. Moge Ci osobiscie polecic L'Oreal "infallible" w takiej buteleczce. Maja piekna game kolorow i sa jak to nazwalas "chlodzace" przynajmniej ja to odczuwam w ten sposob, ze jak sobie go nakladam na twarz to mam wrazenie, ze "smaruje" sie czekolada piankowo i skora mi sie ochladza jakby sama oddychala mimo czegos tam na sobie. Gdybys sie zdecydowala na zmiane marki to nie polecam Ci Maxfactora. Podklady maja wyjatkowo ciezkie.

Skoro mówisz, że masz takie wrażenie po nim, to pewnie spróbuje :)

Konto usunięte
Konto usunięte: tyle ze cena zwala z nóg przeciętnego zjadacza chleba..

Czyli nawet nie ma co sprawdzać :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.