monikamonisia20
monikamonisia20
  4 marca 2011 (pierwszy post)
Witam :bye:

Jako, że mój podkład się kończy zamierzam zainwestować w coś nowego. Cos na miarę vichy normateint do niedoskonałości. Co myślicie o podkładach Laroche- posay? Czy posiadają jakiś do cery z naczyniami i zaczerwienianiami? Stosowałyście? Interesują mnie wasze opinie.

A coś brązującego lub opalającego do ciała i twarzy?
Stosowałam lirene, ale moja skóra była po nim żółta :and:
Tak, abym do kwietnia była opalona na Ślubik;)

Pozdrawiam forumowiczki;)
Miłego dnia
monikamonisia20
monikamonisia20
  4 marca 2011
luk7
luk7: słońce ostatnimi dniami dosyć sie opapiłem

ale chyba całego ciała nie wystawię do słońca
luk7
luk7
  4 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ale chyba całego ciała nie wystawię do słońca

Chyba,ale nic nie jest nie możliwe :ninja:
monikamonisia20
monikamonisia20
  4 marca 2011
luk7
luk7: Chyba,ale nic nie jest nie możliwe

wszystkich ludzi bym odstraszyła;)
SoDope
SoDope
  4 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A na solarkę nie pójdę będąc w ciąży.

opalanie natryskowe ? :ziober2:
monikamonisia20
monikamonisia20
  4 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: opalanie natryskowe ?

właśnie nad tym też myślę, ale znajoma mi mówiła, ze to wychodzi takie żółte na skórze i bardzo krótko się trzyma, a koszt to ok. 100 zł.
pijana
pijana
  4 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: LP nie. Jest za różowy i ciemnieje.

Miałaś ten najjaśniejszy odcień, dostępny tylko na Allegro ?
Konto usunięte
Konto usunięte: Najbardziej to Revlon, Mary Kay i Pharmaceris.

Mary Kay kupowałaś na Allegro czy na tych pokazach, czy co to tam organizują ? I jaki dokładnie miałaś, bo widzę, że są mocno kryjące, średnio kryjące, matujące etc. :)
pijana
pijana
  4 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mary Kay kupowałaś na Allegro czy na tych pokazach, czy co to tam organizują ? I jaki dokładnie miałaś, bo widzę, że są mocno kryjące, średnio kryjące, matujące etc. :)

No i oczywiście czy polecasz pod względem jakości, nie tylko koloru :mrgreen:
malami81
malami81
  4 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: palanie natryskowe ?

zapycha pory
pijana
pijana
  4 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: właśnie nad tym też myślę, ale znajoma mi mówiła, ze to wychodzi takie żółte na skórze i bardzo krótko się trzyma, a koszt to ok. 100 zł.

Miała rację, + schodzi nierówno.
Paulinessa
Paulinessa
  4 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Miałaś ten najjaśniejszy odcień, dostępny tylko na Allegro ?


Tak, nr 100 :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Mary Kay kupowałaś na Allegro czy na tych pokazach, czy co to tam organizują ? I jaki dokładnie miałaś, bo widzę, że są mocno kryjące, średnio kryjące, matujące etc. :)

Miałam mocno kryjący do skóry suchej. Kupowałam na allegro, najjaśniejszy z tonacji ciepłej.
Kryje mega, jest trwały i gęsty :) Polecam jak najbardziej.
SoDope
SoDope
  4 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: SoDope:opalanie natryskowe ? właśnie nad tym też myślę, ale znajoma mi mówiła, ze to wychodzi takie żółte na skórze i bardzo krótko się trzyma, a koszt to ok. 100 zł.

Grunt to znaleźć gdzieś tam gdzie zrobią to dobrze i nie będą chcieli na tym zrobić interesu życia.

Trzyma się krótko na skórze bo to działa na tej samej zasadzie co samoopalacz nic innego to nie jest. :and: Tylko ktoś t o ładnie wymyślił i takim psiczkiem gdzie 'sikają'.
Ewentualnie jak masz siostre/kuzynke nie wiem zaufaną osobe to lepiej żeby ona Cie chusteczkami samoopalającymi posmarowała.

Lepsze i tańsze.

malami81
malami81: SoDope:palanie natryskowe ? zapycha pory

Jeżeli ktoś ma taką a nie inną skóre to nawet krem nivea soft zapcha. :and:
Z resztą ja co słyszałam jeszcze się z takim czymś nie spotkałam :woot:
mmaryjka
mmaryjka
  5 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A coś brązującego lub opalającego do ciała i twarzy?

najlepszy samoopalacz to xen tan, a nałożyć samoopalacz to nie jest żaden problem. największym jest znalezienie odpowiedniego, aby nie dawał koloru 'kupy' i taki właśnie jest xen tan.
monikamonisia20
monikamonisia20
  5 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: najlepszy samoopalacz to xen tan, a nałożyć samoopalacz to nie jest żaden problem. największym jest znalezienie odpowiedniego, aby nie dawał koloru 'kupy' i taki właśnie jest xen tan.

widac musi byc dobry, bo cena mnie zaskoczyła troszke...
mmaryjka
mmaryjka
  5 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: widac musi byc dobry, bo cena mnie zaskoczyła troszke.

biorąc pod uwagę to, że jest wydajny i na skórze wygląda bardzo naturalnie to jednak się opłaca wydać te 100zł. cały sekret tkwi w odpowiedniej gąbce do rozprowadzania samoopalacza po ciele.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.