monikamonisia20
monikamonisia20
  4 marca 2011 (pierwszy post)
Witam :bye:

Jako, że mój podkład się kończy zamierzam zainwestować w coś nowego. Cos na miarę vichy normateint do niedoskonałości. Co myślicie o podkładach Laroche- posay? Czy posiadają jakiś do cery z naczyniami i zaczerwienianiami? Stosowałyście? Interesują mnie wasze opinie.

A coś brązującego lub opalającego do ciała i twarzy?
Stosowałam lirene, ale moja skóra była po nim żółta :and:
Tak, abym do kwietnia była opalona na Ślubik;)

Pozdrawiam forumowiczki;)
Miłego dnia
agoosiaaa
agoosiaaa
  4 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A coś brązującego lub opalającego do ciała i twarzy?

loreal sublime bronze.
pijana
pijana
  4 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myślicie o podkładach Laroche- posay?

Używam Toleriane (nowej wersji), jest baaardzo dobry, mocno kryje, ale nie robi maski. Jedynym, ale ogromnym minusem jest to, że nawet najjaśniejszy kolor jest dla mnie za ciemny :-/
monikamonisia20
monikamonisia20
  4 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: loreal sublime bronze.

hmm tylko z tego co widze na allegro jest masa produktów o tej nazwie. Może jakoś konkretniej?
monikamonisia20
monikamonisia20
  4 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Używam Toleriane (nowej wersji), jest baaardzo dobry, mocno kryje, ale nie robi maski. Jedynym, ale ogromnym minusem jest to, że nawet najjaśniejszy kolor jest dla mnie za ciemny :-/

o! czyli coś dla mnie . Ja tak samo jestem blada. A na solarkę nie pójdę będąc w ciąży.
agoosiaaa
agoosiaaa
  4 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hmm tylko z tego co widze na allegro jest masa produktów o tej nazwie. Może jakoś konkretniej?

uzywaqm:
do twarzy ten:
a do ciala ten:
oczywiscie u mnie na obydwu pisze, ze jest do ''fair skin'' :P
Paulinessa
Paulinessa
  4 marca 2011

Nie wiem czy miałaś i czy nie będzie Cię zapychać skoro stosujesz jak widzę apteczne podkłady, ale Revlon Colorstay.

pijana
pijana
  4 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: o! czyli coś dla mnie . Ja tak samo jestem blada. A na solarkę nie pójdę będąc w ciąży.

No to może być ciężko, najjaśniejszy kolor nie dość, że i tak jest ciemny, to jeszcze trochę ciemnieje na twarzy :/
Paulinessa
Paulinessa
  4 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No to może być ciężko, najjaśniejszy kolor nie dość, że i tak jest ciemny, to jeszcze trochę ciemnieje na twarzy :/


Szkoda, bo ciekawił mnie ten podkład.
pijana
pijana
  4 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda, bo ciekawił mnie ten podkład.

Naprawdę jest świetny, ale te kolory to nie wiem pod kogo oni robią... :nie:
Paulinessa
Paulinessa
  4 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Naprawdę jest świetny, ale te kolory to nie wiem pod kogo oni robią...


No na pewno nie pode mnie :and:
pijana
pijana
  4 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No na pewno nie pode mnie

A jakie podkłady Ci najlepiej podchodzą kolorystycznie ? LP i Colorstay ?
Paulinessa
Paulinessa
  4 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A jakie podkłady Ci najlepiej podchodzą kolorystycznie ? LP i Colorstay ?


LP nie. Jest za różowy i ciemnieje. Ale oczywiście w porównaniu z resztą był super.
Najbardziej to Revlon, Mary Kay i Pharmaceris. Ale każdy z nich jest jakieś pół tonu za ciemny. Nawet Revlon! Dzisiaj to zauważyłam, na początku był idealny, nie wiem co się stało.
monikamonisia20
monikamonisia20
  4 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy miałaś i czy nie będzie Cię zapychać skoro stosujesz jak widzę apteczne podkłady, ale Revlon Colorstay.


no niestety, matka natura poskąpiła idealnej cery;(
luk7
luk7
  4 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A coś brązującego lub opalającego do ciała i twarzy?

słońce :mrgreen: ostatnimi dniami dosyć sie opapiłem :crylol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.