agoosiaaa
agoosiaaa
  3 marca 2011 (pierwszy post)

Hej ho...

Zima sie skonczyla, a ja oczywiscie znowu przeziebiona :/
No wiec mam mega wysuszony nos od ''oprozniania'' (:lol:) go w chusteczki, potrzeba mi wiec czegos dobrego co go nawilzy. Dodam ze mam problem z wagrami, wiec nie moze byc nic zapychajacego :nie:

+ konczy mi sie moj krem na dzien z vichy i zastanawiam sie nad kupnem tego:

mial ktos??
ogolnie mozecie mi polecic jakies dobre kremy na dzien, ktore nadawalyby sie do uzycia pod makijaz, w sumie cena mi bez roznicy, ale dobrze byloby, gdyby miescily sie w cenie 50sieciu funtow :)
aha, bo bym zapomniala - dla cery mieszanej

Pozdrawiam, Agus :)

luk7
luk7
  3 marca 2011

kiedyś była tylko nivea i ludzie byli piękni,a teraz pełno tego badziewia i ludzie coraz brzydsi.

mmaryjka
mmaryjka
  3 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a nie zatyka porow itp?

mi nie zatyka, ale nawet nie wiem czy jest niekomedogenny bo ja nie mam raczej problemu z porami. kremy chanel są niekomedogenne, a przynajmniej większość.
agoosiaaa
agoosiaaa
  3 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mi nie zatyka, ale nawet nie wiem czy jest niekomedogenny bo ja nie mam raczej problemu z porami. kremy chanel są niekomedogenne, a przynajmniej większość.

ok, czyli bede ogolnie patrzec za niekomedogennymi. ja wlasnie mam cholerny problem z nosem teraz :/

luk7
luk7: kiedyś była tylko nivea i ludzie byli piękni,a teraz pełno tego badziewia i ludzie coraz brzydsi.

kiedys byla tylko nivea i znajoma mojej mamy - corka dermatoloszki ma caly ryj w bliznach po tradziku, zreszta jej mama tez - rzeczywiscie, ludzie byli przepiekni.
pijana
pijana
  3 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ogolnie mozecie mi polecic jakies dobre kremy na dzien, ktore nadawalyby sie do uzycia pod makijaz, w sumie cena mi bez roznicy,

La Roche-Posay Hydraphase Intense Legere, ma wodnistą konsystencję i bardzo szybko się wchłania, używam go pod makijaż. W PL kosztuje ok. 70 zł.
Adasiowaa
Adasiowaa
  3 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No wiec mam mega wysuszony nos od ''oprozniania'' () go w chusteczki, potrzeba mi wiec czegos dobrego co go nawilzy. Dodam ze mam problem z wagrami, wiec nie moze byc nic zapychajacego

ja używam zawsze kremu z nivei ;)
agoosiaaa
agoosiaaa
  3 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ja używam zawsze kremu z nivei ;)

nie moge, za tlusty jest i sie swiece po nim niesamowicie :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: La Roche-Posay Hydraphase Intense Legere, ma wodnistą konsystencję i bardzo szybko się wchłania, używam go pod makijaż. W PL kosztuje ok. 70 zł.

wlasnie u mnie w drogerii chyba go nie widzialam :woot:
rozejrze sie :tak:
bezslodkiegonicku
bezslodkiegonicku
  3 marca 2011

jak dla mnie maść rumiankowa najlepsza.

NigdyMnieTuNieBylo
NigdyMnieTuNieBylo
  3 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: + konczy mi sie moj krem na dzien z vichy i zastanawiam sie nad kupnem tego:

dostalam jakiś czas temu probke calej tej serii 3 kroki (czy jakos tak), w ktorej jest wlasnie ten krem. przetestowalam, bylo ok wiec kupilam caly zestaw. uzywam tego gdzies od miesiaca i musze przyznac, ze cera mi sie poprawila, wczesniej czasem sie blyszczala a teraz nie mam tego problemu, mniej syfow na twarzy i mimo tego, co napisala malami81 nic mi nie zapycha :) ale ja uzywam teraz calego tego zestawu (czyli oprocz kremu jeszcze zelu i toniku). na co dzien sie nie maluje, makijaz robie przed wyjsciem na jakas impreze i uzywalam pod podklad tego kremu - wszystko ok.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.