agoosiaaa
agoosiaaa
  3 marca 2011 (pierwszy post)

Hej ho...

Zima sie skonczyla, a ja oczywiscie znowu przeziebiona :/
No wiec mam mega wysuszony nos od ''oprozniania'' (:lol:) go w chusteczki, potrzeba mi wiec czegos dobrego co go nawilzy. Dodam ze mam problem z wagrami, wiec nie moze byc nic zapychajacego :nie:

+ konczy mi sie moj krem na dzien z vichy i zastanawiam sie nad kupnem tego:

mial ktos??
ogolnie mozecie mi polecic jakies dobre kremy na dzien, ktore nadawalyby sie do uzycia pod makijaz, w sumie cena mi bez roznicy, ale dobrze byloby, gdyby miescily sie w cenie 50sieciu funtow :)
aha, bo bym zapomniala - dla cery mieszanej

Pozdrawiam, Agus :)

malami81
malami81
  3 marca 2011

Zastanawiałam się sama nad tym kremem ale jednak go nie kupiłam...
Powodem był jego skład water purified, mineral oil (paraffinum liquidum), sesame (sesamum indicum) oil, propylene glycol, tea-stearate, glyceryl stearate, lanolin alcohol, petrolatum, methylparaben, propylparaben, fd & c yellow no. 5 (ci 19140), fd & c yellow no. 6 (cl 15985), d & c red no. 6 (ci 15985), d & c red no. 33 (ci 17200) [iln3720]

Pomijając już parabeny i inne świństwa w tym kremie to on zawiera mineral oil (zaznaczony na czerwono), który jest składnikiem zapychającym.

Chętnie przyłączę się i poczytam o kremach jakie będziecie polecać :)

mmaryjka
mmaryjka
  3 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: No wiec mam mega wysuszony nos od ''oprozniania'' (

ja sobie smaruje solcoserylem, ale to jest maść na receptę - na drugi dzień już mam nos jak nowy. jeszcze żadne kremy mi nie pomogły oprócz tego.

Konto usunięte
Konto usunięte: mial ktos?

miałam kiedyś kremy(nawilżające) clinique, ale nie były jakieś super rewelacyjne.
taka wyższa półka to dobre kremy lancome i dior i heleny rubinstein.
mogę później podać które konkretnie, bo teraz piszę z pada i mi ciężko.
agoosiaaa
agoosiaaa
  3 marca 2011
malami81
malami81: Pomijając już parabeny i inne świństwa w tym kremie to on zawiera mineral oil (zaznaczony na czerwono), który jest składnikiem zapychającym.

uu to lipa :/

Konto usunięte
Konto usunięte: miałam kiedyś kremy(nawilżające) clinique, ale nie były jakieś super rewelacyjne. taka wyższa półka to dobre kremy lancome i dior i heleny rubinstein. mogę później podać które konkretnie, bo teraz piszę z pada i mi ciężko.

jakbys mogla to napisz, bede wieczorem bo teraz tez spadam :)

Konto usunięte
Konto usunięte: ja sobie smaruje solcoserylem, ale to jest maść na receptę - na drugi dzień już mam nos jak nowy. jeszcze żadne kremy mi nie pomogły oprócz tego.

kurde, najwyzej sie przejde do apteki i spytam :/
malami81
malami81
  3 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mega wysuszony nos od ''oprozniania'' () go w chusteczki

jak mam katar to używam chusteczek z balsamem - velvet
Chusteczki są mięciutkie. Można to porównać do tego jakbyśmy wycierali nos satyną. W ogóle nie drażnią naskórka. Może balsam nie nawilża jakoś skóry, ale on jest po to żeby chusteczki nie drapały. Koniec z bolącym i zdartym nosem ! Koniec !
agoosiaaa
agoosiaaa
  3 marca 2011
malami81
malami81: jak mam katar to używam chusteczek z balsamem - velvet Chusteczki są mięciutkie. Można to porównać do tego jakbyśmy wycierali nos satyną. W ogóle nie drażnią naskórka. Może balsam nie nawilża jakoś skóry, ale on jest po to żeby chusteczki nie drapały. Koniec z bolącym i zdartym nosem ! Koniec !

hej, velvet sie u mnie kleenex nazywa :lol2:
nawet nie wiedzialam.
tez ich uzywam
agoosiaaa
agoosiaaa
  3 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tez ich uzywam

ale mimo to mam wysuszony nos :/
Fieska
Fieska
  3 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej ho... Zima sie skonczyla, a ja oczywiscie znowu przeziebiona :/ No wiec mam mega wysuszony nos od ''oprozniania'' () go w chusteczki, potrzeba mi wiec czegos dobrego co go nawilzy. Dodam ze mam problem z wagrami, wiec nie moze byc nic zapychajacego


Ja mam przewlekłe zapalenie zatok i też często mam suchy noc i zawszę na noc lub jak wiem, że już nigdzie nie wychodzę i mnie nikt nie zobaczy, smaruję grubo Bepanthenem. Dwa dni i nos jest znowu ok.
luk7
luk7
  3 marca 2011

Nie miałem tego kremu,posmaruj sobie babką z trawnika :crylol:

agoosiaaa
agoosiaaa
  3 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam przewlekłe zapalenie zatok i też często mam suchy noc i zawszę na noc lub jak wiem, że już nigdzie nie wychodzę i mnie nikt nie zobaczy, smaruję grubo Bepanthenem. Dwa dni i nos jest znowu ok.

o, akurat mam go w domu, wyproboje i dzieki :tak:

luk7
luk7: Nie miałem tego kremu,posmaruj sobie babką z trawnika

na moim trawniku nie ma babki :/
mmaryjka
mmaryjka
  3 marca 2011

heleny


lancome to kremy z serii hydra zen - dobre, stosowałam wersję na noc, na dzień i emulsję nawilżająco-łagodzącą.
dior, ale on jest do skóry bardzo suchej i naprawdę dobrze nawilżał, ale mimo wszystko dla jak nałożyłam go na twarz to był za ciężki. używałam jeszcze kilku, ale już nawet nie pamiętam jakich.

jeśli koniecznie chcesz jakiejś selektywnej marki no to te są ok, ale ja bym na twoim miejscu zobaczyła też biodermy, nuxe, la roche posay etc.

mmaryjka
mmaryjka
  3 marca 2011

aa i kremy heleny około 300zł, dior 250, lancome +/- 200zł.

agoosiaaa
agoosiaaa
  3 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli koniecznie chcesz jakiejś selektywnej marki no to te są ok, ale ja bym na twoim miejscu zobaczyła też biodermy, nuxe, la roche posay etc.

wiesz, w sumie bez roznicy mi jakiej marki, wazne zeby dobrze dzialal.
patrzylam na la roche posay, ale nie widzialam nic co by mnie zainteresowalo, popatrze na te, ktore pokazalas i sie rozejze za bioderma czy nuxe, w sumie jeszcze mi sie vichy nie skonczyl, wiec mam czas zeby zakupic :)
mmaryjka
mmaryjka
  3 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: patrzylam na la roche posay, ale nie widzialam nic co by mnie zainteresowalo,

jak pakowałam rzeczy z łazienki to znalazłam krem la roche posay rosaliac - do skóry naczynkowej, nawilżający. używam od kilku dni i jestem zachwycona. nawilża genialnie, a ostatnio miałam problem z przesuszonym nosem(nie od kataru), a wcześniej go odłożyłam bo mi nie odpowiadał.
agoosiaaa
agoosiaaa
  3 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jak pakowałam rzeczy z łazienki to znalazłam krem la roche posay rosaliac - do skóry naczynkowej, nawilżający. używam od kilku dni i jestem zachwycona. nawilża genialnie, a ostatnio miałam problem z przesuszonym nosem(nie od kataru), a wcześniej go odłożyłam bo mi nie odpowiadał.

a nie zatyka porow itp?? bo w sumie tego najbardziej nie chce, a czesto mam tak, ze jak krem jest dla mnie za tlusty to sie po nim swiece, mimo ze normalnie jak nie uzywam kremu to mi sie tylko troche nos swieci :/
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.