Gotusiaaa
Gotusiaaa
  27 lutego 2011 (pierwszy post)

Od ostatniej tragicznej zmiany mojej cery - wyskoczylo wiele syfow i nadal wyskakuje, problem sie pogłębia.
Mam pełno suchych skórek na nosie, policzkach, brodzie i czole. Bardzo mnie one szczypia, skora na twarzy jest taka sciagnieta i baaardzo przesuszona.
Uzywalalm kremu ziaja maslo kakaowe, ale drazni mnie jego wodna konsytetncja.
Uzywam żelu Iwostin, i peelingu nivea visage young, albo tego rosmanowskiego.
Pomocy :and: .

pijana
pijana
  27 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mmaryjka

Nie wiem czy Prinzowi nie chodzi o Solgar
mmaryjka
mmaryjka
  27 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem czy Prinzowi nie chodzi o Solgar

aa, nie skojarzyłam bo konkretnie na włosy nie używałam.
Prizn - no to solgar, ale nie wiem czy oni mają mieszankę specjalnie na włosy, może będziesz musiał sobie dobrać któreś konkretne i mieszać;)
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  28 lutego 2011

taaak solgar, dzieki;p

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

folkemon
folkemon
  28 lutego 2011

a co polecacie po goleniu na zimę? Bo mam z tym problem... :<

Gotusiaaa
Gotusiaaa
  28 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tak sobie powiedziałam;) nie no, bo to jest tragedia, jak dbasz, maseczki, peelingi, toniki, kremiki, a co spojrzysz w lustro to cos nowego... moja cera też teraz wyglada nieszczególnie...


no wlasnie. juz sama nie wiem co mam stosowac ;/

Konto usunięte
Konto usunięte: nawilżenie, nawilżenie i jeszcze raz nawilżenie. poza tym dermatolog. znam jednego, dobrego, ale pod warszawą(lewobrzeżna).

mi wlasnie jest potrzebny lajlepiej w wawie.

malami81
malami81: Olejek pomarańczowy do mycia buzi (zamiast żelu) Żel hialuronowy odżywczo-nawilżający (minimum 2 razy dziennie, zamiast kremu albo pod krem) Mi taki zestaw pomógł walczyć z suchymi skórkami i podrażnieniem buzi po kuracji złuszczającej (dodatkowo używam hydrolatu cytrynowego i peelingu z ananasa)

a jaka to firma tych rzeczy ?
Gdzie je dostane ?

Konto usunięte
Konto usunięte: miałam tez tak. Paulinessa doradziła mi krem uwaga... babydream z rossmana do twarzy i ciała, za nie wiem 4zł? Jest on dla dzieci, jak sama nazwa wskazuje. Dla mnie jest świetny, suche skórki zniknęły, nie pojawiaja mi się niespodzianki (jak było w przypadku nivei). Na prawdę polecam, jeśli chcesz uniknąć drogiego wydatku to spróbuj najpierw tego kremu, jak Ci nie spasuje na twarzy to możesz go używać do ciała.

nie pozapychal Ci porow ?
mmaryjka
mmaryjka
  28 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mi wlasnie jest potrzebny lajlepiej w wawie.

to nie znam. to znaczy znam, ale tylko z opowiadań i poleceń bo mojej pani doktor nie zamienię na żadnego innego lekarza.
Gotusiaaa
Gotusiaaa
  28 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to nie znam. to znaczy znam, ale tylko z opowiadań i poleceń bo mojej pani doktor nie zamienię na żadnego innego lekarza.

a dokładnie gdzie przyjmuje ?
frajerka
frajerka
  1 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wyskoczylo wiele syfow i nadal wyskakuje, problem sie pogłębia.

mam to od grudnia :ninja:
mam peeling garniera i nawet troszkę pomaga
NeverGoodEnough
NeverGoodEnough
  1 marca 2011
frajerka
frajerka: mam to od grudnia mam peeling garniera i nawet troszkę pomaga


Odstaw peeling to zobaczysz jaki wysyp będziesz miała.. Peeling z garniera zawiera dużo alkoholu jak go używasz jest wszystko pięknie i ładnie, z czasem skóra się przyzwyczai a jak odstawisz peeling to stary problem wróci ze zdwojoną siła.
madzia2143
madzia2143
  2 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie pozapychal Ci porow ?

nie. po nivei np wyskakiwaly mi niespodzianki, a po tym kremie nic.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.