Gotusiaaa
Gotusiaaa
  27 lutego 2011 (pierwszy post)

Od ostatniej tragicznej zmiany mojej cery - wyskoczylo wiele syfow i nadal wyskakuje, problem sie pogłębia.
Mam pełno suchych skórek na nosie, policzkach, brodzie i czole. Bardzo mnie one szczypia, skora na twarzy jest taka sciagnieta i baaardzo przesuszona.
Uzywalalm kremu ziaja maslo kakaowe, ale drazni mnie jego wodna konsytetncja.
Uzywam żelu Iwostin, i peelingu nivea visage young, albo tego rosmanowskiego.
Pomocy :and: .

pokahontazz
pokahontazz
  27 lutego 2011

będę się za Ciebie modlić:and:

nie no, teraz to juz powinnaś isc do dermatologa i odprawiać modły, majace na celu przepedzenie zimy.
Bardzo dobrze nawilża Hydrain2, ale z kolei jak masz teraz problem z cera to Ci jeszcze bardziej pory pozapycha... mialam krem glęboko nawilżający Physiogel, beztłuszczowy, możesz jego sprobować, ale i tak wcześniej radziłabym się wybrać do lekarza, bo po co sobie zaszkodzić?

Jasmina
Jasmina
  27 lutego 2011

Polecam krem Physiogel, do kupienia w aptece, pięęęknie nawilża :)

Gotusiaaa
Gotusiaaa
  27 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: będę się za Ciebie modlić

DLaczego ? :and:.

Konto usunięte
Konto usunięte: wybrać do lekarza

wlasnie szukam dobrego dermatologa w Warszawie.
Zna ktos takiego , godnego polecenia?

Jasmina
Jasmina: krem Physiogel

jaka jest cena?
pokahontazz
pokahontazz
  27 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: DLaczego ? .

tak sobie powiedziałam;)
nie no, bo to jest tragedia, jak dbasz, maseczki, peelingi, toniki, kremiki, a co spojrzysz w lustro to cos nowego... moja cera też teraz wyglada nieszczególnie...

Konto usunięte
Konto usunięte: wlasnie szukam dobrego dermatologa w Warszawie.

w Łodzi znam rewelacyjnego, w w-Wie niestety nie...

Konto usunięte
Konto usunięte: jaka jest cena?

ok. 30-40 zł, jakos tak płacilam
Jasmina
Jasmina
  27 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jaka jest cena?

Z 37 zł

mmaryjka
mmaryjka
  27 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Uzywalalm kremu ziaja maslo kakaowe

masło kakaowe firmy ziaja nadaje się do wszystkiego, ale na pewno nie do smarowania twarzy. największe gówno tej firmy jakie w życiu miałam.

Konto usunięte
Konto usunięte: Bardzo mnie one szczypia, skora na twarzy jest taka sciagnieta i baaardzo przesuszona.

nawilżenie, nawilżenie i jeszcze raz nawilżenie.
poza tym dermatolog. znam jednego, dobrego, ale pod warszawą(lewobrzeżna).
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  27 lutego 2011

@mmaryjka:
kiedys polecalas tabletki na wlosy,za cholere nie moge sobie nazwy przypomniec. mowilas,ze rewelacyjne, bo przeznaczone glownie na wlosy.

pamietasz nazwe?

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: gówno

:ziew:
nie znasz innego określenia niż g... i wszystkie odmiany i wyrazy bliskoznaczne?

Konto usunięte
Konto usunięte: Pomocy .

ja teraz używam wszystkiego z Ziaji i odpowiadaja mi kosmetyki, uzywam demakijazu ogórkowego i tonicu też ogórkowego, do tego krem na trądzik TinTin.

Lepszy niż masło kakowe jest oliwkowy krem z ziaji ;-)
malami81
malami81
  27 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam pełno suchych skórek na nosie, policzkach, brodzie i czole. Bardzo mnie one szczypia, skora na twarzy jest taka sciagnieta i baaardzo przesuszona. Uzywalalm kremu ziaja maslo kakaowe, ale drazni mnie jego wodna konsytetncja.


Olejek pomarańczowy do mycia buzi (zamiast żelu)
Żel hialuronowy odżywczo-nawilżający (minimum 2 razy dziennie, zamiast kremu albo pod krem)

Mi taki zestaw pomógł walczyć z suchymi skórkami i podrażnieniem buzi po kuracji złuszczającej (dodatkowo używam hydrolatu cytrynowego i peelingu z ananasa)
mmaryjka
mmaryjka
  27 lutego 2011
Prinz
Prinz: pamietasz nazwe?

inneov?

Konto usunięte
Konto usunięte: nie znasz innego określenia niż g... i wszystkie odmiany i wyrazy bliskoznaczne?

znam takie wyrazy których jeszcze nie słyszałaś.end
Fieska
Fieska
  27 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Od ostatniej tragicznej zmiany mojej cery - wyskoczylo wiele syfow i nadal wyskakuje, problem sie pogłębia. Mam pełno suchych skórek na nosie, policzkach, brodzie i czole. Bardzo mnie one szczypia, skora na twarzy jest taka sciagnieta i baaardzo przesuszona. Uzywalalm kremu ziaja maslo kakaowe, ale drazni mnie jego wodna konsytetncja. Uzywam żelu Iwostin, i peelingu nivea visage young, albo tego rosmanowskiego. Pomocy .


Nie radzę używania Ci peelingu, gdzie Twoja skóra i tak już jest sucha i zrogowaciała. Używaj na noc tłustego kremu. Np. ten standardowy z Nivea. Ziaja masło kakaowe, jest dobry latem, gdzie Twoja skóra potrzebuje orzeźwienia i chłodu to jest wtedy taki krem najlepsze co może być.
BreakMyFall18
BreakMyFall18
  27 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: znam takie wyrazy których jeszcze nie słyszałaś.end

skoro znasz to dlaczego wciąż się posługujesz takim prostackim słownikiem? :and:
pokahontazz
pokahontazz
  27 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Używaj na noc tłustego kremu.

nie, bo sobie pory pozatyka... z tych wszystkich opcji ten beztłuszczowy physiogel wydaje mi się najodpowiedniejszy.
madzia2143
madzia2143
  27 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam pełno suchych skórek na nosie, policzkach, brodzie i czole.

miałam tez tak. Paulinessa doradziła mi krem uwaga... babydream z rossmana do twarzy i ciała, za nie wiem 4zł? Jest on dla dzieci, jak sama nazwa wskazuje. Dla mnie jest świetny, suche skórki zniknęły, nie pojawiaja mi się niespodzianki (jak było w przypadku nivei). Na prawdę polecam, jeśli chcesz uniknąć drogiego wydatku to spróbuj najpierw tego kremu, jak Ci nie spasuje na twarzy to możesz go używać do ciała.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.