pokahontazz
pokahontazz
  26 lutego 2011 (pierwszy post)

mam nadzieję, że jego tu jeszcze nie było

Sergio Ramos Garcia, ur. 30 marca 1986 roku w Sewilli, piłkarz Realu Madryt, lubi flamenco i corridę, nie pochwala seksu przed meczem(?), nigdy nie obetnie włosów, bo w tym tkwi jego urok.

standardowo:

Podoba się?
(uroda oryginalna, indiańska wręcz bym rzekła, mnie kręci)
Co na tak?
Co na nie?
Ile? (1-6)








mmaryjka
mmaryjka
  26 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz, w wiekszych miastach ja bym nie chciala... widze co sie dzieje i dlatego ciesze sie, ze mieszkam w malym miasteczku

no jeśli tak to dobrze;)

Konto usunięte
Konto usunięte: no poza tym moj facet jest brytyjczykiem, po polsku moze zna z 5 slow, wiec byloby ciezko

mój kuzyn przywiózł sobie żonę z meksyku i jakoś sobie radzą, więc nie byłoby tak źle;)
WiadomoOd1410
WiadomoOd1410
  26 lutego 2011

lol, to ty zakładałaś temab z gangsterem fu?

agoosiaaa
agoosiaaa
  26 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no jeśli tak to dobrze;)

no chodzilam tutaj do szkoly, wiec nie jest az tak zle :)

Konto usunięte
Konto usunięte: mój kuzyn przywiózł sobie żonę z meksyku i jakoś sobie radzą, więc nie byłoby tak źle;)

no niby tak, ale wiem ze on by tak nie chcial, zreszta przypuszczam ze osoby w obcych krajach, ktore nie sa w stanie sie porozumiec w danym jezyku czuja sie samotne :P
Martittaaaaa
Martittaaaaa
  26 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: na razie to mowi proste slowa, wiec po zadnemu :P ale bedzie mowil w obydwu, ja do niego jak jestem z nim to po polsku mowie tylko + mam tu rodzicow i oni tez tylko po polsku, w koncu lepiej dla dziecka, nawet mi to health visitor powiedziala jak bylam u niej ostatnio z malym :D

Fajnie :) Będzie dwójęzyczny :P

Konto usunięte
Konto usunięte: no co ty

A tak jakoś mi się tak ubzdurało... No ale nie pisałaś w sumie nigdy na ten temat chyba :P Wydawało mi się, że razem pojechaliście do GB.

Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam zasade, ze od wiekszosci polakow sie trzymam z daleka - nie chca sie integrowac (wiec po kiego wybyli do uk, tego nie wiem) trzymaja sie w grupkach tylko z polakami i ogolnie, wiocha. wiadomo, nie wszyscy, bo mam pare znajomych co wrecz przeciwnie, ale wiekszosc taka jest.

Masz rację. Wiem jak to z nimi jest bo miałam tę wątpliwą przyjemność poprzebywać w Anglii parę miesięcy :)
mmaryjka
mmaryjka
  26 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: no chodzilam tutaj do szkoly, wiec nie jest az tak zle

widocznie zepsucie londynu nie doszło jeszcze do Ciebie

Konto usunięte
Konto usunięte: osoby w obcych krajach, ktore nie sa w stanie sie porozumiec w danym jezyku czuja sie samotne

na pewno trochę tak. ja się tak czułam w niemczech bo prócz polskiego, angielskiego i hiszpańskiego nie znam innych języków i tylko czekałam na siarczyste 'kur.wa' w sklepie od polaka;d
LadyGriffin
LadyGriffin
  26 lutego 2011

gdzies na 3.

agoosiaaa
agoosiaaa
  26 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Fajnie :) Będzie dwójęzyczny :P

nawet trzy, bo ja mieszkam w walii a tu jezykiem obowiazkowym do nauczania w szkolach jest walijski :)

Konto usunięte
Konto usunięte: A tak jakoś mi się tak ubzdurało... No ale nie pisałaś w sumie nigdy na ten temat chyba :P Wydawało mi się, że razem pojechaliście do GB.

jak ja mialam 16scie lat jak pojechalam, to bym musiala go poznac w gimnazjum :D
nie pisalam :woot: moze, wiem ze komus pisalam, ale gdzie dokladnie to nie pamietam :lol2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Masz rację. Wiem jak to z nimi jest bo miałam tę wątpliwą przyjemność poprzebywać w Anglii parę miesięcy :)

no wlasnie... pozniej sie dziwia, ze maja takie stereotypy o polakach, kiedy sami je sobie wyrabiaja :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: widocznie zepsucie londynu nie doszło jeszcze do Ciebie

oj nie, londyn to masakra jest jakich malo :)

Konto usunięte
Konto usunięte: na pewno trochę tak. ja się tak czułam w niemczech bo prócz polskiego, angielskiego i hiszpańskiego nie znam innych języków i tylko czekałam na siarczyste 'kur.wa' w sklepie od polaka;d

no ja tak mialam przez pierwsze 6 miesiecy mieszkania tutaj - na poczatku 2 miechy wakacji, bo szkole zaczyna sie dopiero we wrzesniu, a pozniej 4 miechy przyzwyczajania sie do tego, jak oni wymawiaja slowa :ninja:
:)
pokahontazz
pokahontazz
  26 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: lol, to ty zakładałaś temab z gangsterem fu?

eheś
a co?
[color=white]znaki
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  27 lutego 2011

podoba mi sie, sliczny jest.

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

pokahontazz
pokahontazz
  27 lutego 2011
Prinz
Prinz: podoba mi sie, sliczny jest.

ooo, tego się nie spodziewałam
Prinz
Posty: 9528 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 73
Prinz
  27 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ooo, tego się nie spodziewałam

haha, czemu? :P

Poor is the man whose pleasures depend on the permission of another.

ZaGlupiDlaCiebie
ZaGlupiDlaCiebie
  27 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: szybkosc nie jest zaleta, uwierz mi

zalezy gdzie to szybkosc sie wykorzystuje:P
madzia2143
madzia2143
  27 lutego 2011

jakoś nie podoba mi się.

Gothiclady
Gothiclady
  27 lutego 2011

o matko, wygląda jak połączenie Vala Kilmera z tym księciem co się teraz żeni yyy Łiljamem. Nie podoba mi się :)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie pochwala seksu przed meczem(?)

Bo w trakcie meczu trzeba być naładowanym a jak spuści z krzyża to będzie słabo grał.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.